Łazienka

W jaki sposób dopasować drzwi do wystroju pomieszczenia?

Drzwi są jednym z najważniejszych fragmentów wyposażenia wnętrza. Ich charakter narzuca styl, jaki wybieramy do swego mieszkanka, np. współczesny, tradycyjny, lub eklektyczny.
wanna
Opracowanie: PR Solutions
Na podstawie danych z: PR Solutions

O dwóch najważniejszych elementach wyposażenia każdej łazienki - wybieramy umywalkę i wannę

Już dawno przeminęły czasy, gdy umywalki i wanny nie odróżniały się kształtem pomiędzy sobą. Co dziś oferują nam producenci?

Umywalki dostępne w specjalistycznych marketach są prostokątne albo okrągłe, przypominają formą miseczkę albo wręcz…lejek. Umywalnie mogą być także nad- lub podblatowe, zawieszane, zrobione ze szkła, ceramiczne lub z kamienia. Odróżniają się także ceną. Najtańsze typy kupimy już za czterysta zł, a za najdroższe zapłacimy nawet do 10 tys. złotych. Który zatem rodzaj wybrać z tak szerokiej oferty?
mieszkanie, łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie danych z: Baumit

Jak skutecznie uszczelnić elementy armatury łazienkowej?

Nie da się ukryć faktu, że remontowanie naszego miejsca zamieszkania to niezmiernie trudne i równocześnie wielopłaszczyznowe zadanie, z jakim pewnego razu jesteśmy zobowiązani się zmierzyć.
łazienka
Opracowanie: Shutterstock
Na podstawie danych z: Shutterstock

Jak kompleksowo przygotować się do dogłębnego remontu miejsca zamieszkania? - zobacz

Nie da się ukryć faktu, że zdobycie przez nas pierwszego miejsca zamieszkania jest przez nas wyjątkowo pożądane. Jest to bowiem jasny znak naszej niezależności oraz samodzielności, do jakiej dążymy w ciągu naszego życia. Trzeba jednakże w tej sytuacji odnotować, wykonanie tego zadania w praktyce pod żadnym pozorem nie jest bezproblemowe.
remont
Opracowanie: Warren Long
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kapitalny remont w łazience – kilka porad dotyczących tego, co będzie nam potrzebne

Przeprowadzenie kapitalnego remontu łazienki to – pomimo jej niedużej powierzchni – niebagatelna inwestycja. Jakie sprzęty okażą się przydatne i gdzie możemy je okazyjnie kupić?

Rodzaje oświetlenia

Dzięki oświetleniu możemy po zachodzie słońca robić mnóstwo rozmaitych czynności, ale także oświetlenie ma też funkcję estetyczną - daje wnętrzom uroku. Każde miejsce w naszym lokalu mieszkalnym potrzebuje innego światła.
łazienka
Na podstawie danych z: pixabay

Meble łazienkowe muszą okazać się zrobione z odpowiedniego materiału | Wrocław gdzie kupimy nowoczesne meble łazienkowe

Meble łazienkowe muszą okazać się wytrzymałe na wilgoć

W łazience mamy sporo preparatów i jeśli nie pragniemy, aby ciągle panował w niej bałagan, to musimy zadbać o to, żeby były one pochowane w odpowiednich szafkach, niewidoczne dla nieodpowiednich oczu. Przez to właśnie trzeba inwestować w meble łazienkowe, które z jednej strony będą się prezentowały naprawdę gustownie oraz będą pasowały do konkretnego wystroju, a z drugiej okażą się być niesamowicie wytrzymałe.
łazienka
Opracowanie: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio

Najlepsze oświetlenie - czy to możliwe

Gdy myślimy o tym, by znaleźć oświetlenie do łazienki może być kłopot. Oczywiście uda nam się znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko znaleźć fajny plafon do łazienki. Plafonów do łazienek jest rzeczywiście sporo.
mieszkanie
Opracowanie: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie są sposoby, aby szybko i z zyskiem sprzedać mieszkanie? Jak się wydaje nie jest to tak bardzo trudne

Czasy, gdy ceny mieszkań rosły z każdym miesiącem, zaś nabywcy podpisywali umowy na przysłowiową dziurę w ziemi dawno już minęły. Dzisiaj obserwując portale ogłoszeniowe możemy zobaczyć, iż jest bardzo dużo ładnych mieszkań do sprzedaży, zaś ich ceny nie są już tak zawyżone, na przykład mieszkania na sprzedaż Pruszków.
Opracowanie: axeldeviaje

Wymarzona i praktyczna łazienka

Wielu ma marzenia o ładnej łazience. Jeżeli jednak do zagospodarowania mamy niewielką ilość metrów kwadratowych, nie możemy zapominać, iż w parze z walorami estetycznymi powinna być funkcjonalność.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.