Łazienka
łazienka
Opracowanie: Shutterstock
Na podstawie danych z: Shutterstock

Jak kompleksowo przygotować się do dogłębnego remontu miejsca zamieszkania? - zobacz

Nie da się zataić faktu, że uzyskanie przez nas pierwszego mieszkania jest przez nas niezmiernie pożądane. Jest to bowiem jasny znak naszej niezależności oraz samodzielności, do jakiej zmierzamy w trakcie naszego życia. Powinno się tymczasem w tej sytuacji zauważyć, wykonanie tego zadania w praktyce pod żadnym pozorem nie jest proste.
remont
Opracowanie: Warren Long
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kapitalny remont w łazience – kilka porad dotyczących tego, co będzie nam potrzebne

Przeprowadzenie kapitalnego remontu łazienki to – pomimo jej niedużej powierzchni – niebagatelna inwestycja. Jakie sprzęty okażą się przydatne i gdzie możemy je okazyjnie kupić?
wanna
Opracowanie: PR Solutions
Na podstawie danych z: PR Solutions

O dwóch najważniejszych elementach wyposażenia każdej łazienki - wybieramy umywalkę i wannę

Na szczęście dawno minęły czasy, kiedy umywalnie i wanny nie różniły się kształtem między sobą. Co dziś proponują nam sprzedawcy?

Umywalki obecne na rynku są prostokątne albo podłużne, przypominają formą miseczkę lub wręcz…lejek. Umywalki bywają też nad- lub podblatowe, podwieszane, zrobione ze szkła, ceramiczne lub z kamienia. Różnią się też kosztem. Najtańsze modele zakupimy już za 400 złotych, a za najkosztowniejsze wydamy nawet do 10 000 zł. Jaki zatem model kupić z tak bogatej oferty?

Rodzaje oświetlenia

Dzięki oświetleniu możemy po zachodzie słońca robić mnóstwo rozmaitych czynności, ale także oświetlenie ma też funkcję estetyczną - daje wnętrzom uroku. Każde miejsce w naszym lokalu mieszkalnym potrzebuje innego światła.
łazienka
Na podstawie danych z: pixabay

Meble łazienkowe muszą okazać się zrobione z odpowiedniego materiału | Wrocław gdzie kupimy nowoczesne meble łazienkowe

Meble łazienkowe muszą okazać się wytrzymałe na wilgoć

W łazience mamy sporo preparatów i jeśli nie pragniemy, aby ciągle panował w niej bałagan, to musimy zadbać o to, żeby były one pochowane w odpowiednich szafkach, niewidoczne dla nieodpowiednich oczu. Przez to właśnie trzeba inwestować w meble łazienkowe, które z jednej strony będą się prezentowały naprawdę gustownie oraz będą pasowały do konkretnego wystroju, a z drugiej okażą się być niesamowicie wytrzymałe.
łazienka
Opracowanie: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio

Najlepsze oświetlenie - czy to możliwe

Gdy myślimy o tym, by znaleźć oświetlenie do łazienki może być kłopot. Oczywiście uda nam się znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko znaleźć fajny plafon do łazienki. Plafonów do łazienek jest rzeczywiście sporo.
mieszkanie, łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie danych z: Baumit

Jak skutecznie uszczelnić elementy armatury łazienkowej?

Nie da się zanegować zjawiska, że odnawianie naszego mieszkania to niezmiernie trudne i jednocześnie wielopłaszczyznowe zadanie, z jakim kiedyś powinniśmy się zmierzyć.
mieszkanie
Opracowanie: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie są sposoby, aby szybko i z zyskiem sprzedać mieszkanie? Jak się wydaje nie jest to tak bardzo trudne

Czasy, gdy ceny mieszkań rosły z każdym miesiącem, zaś nabywcy podpisywali umowy na przysłowiową dziurę w ziemi dawno już minęły. Dzisiaj obserwując portale ogłoszeniowe możemy zobaczyć, iż jest bardzo dużo ładnych mieszkań do sprzedaży, zaś ich ceny nie są już tak zawyżone, na przykład mieszkania na sprzedaż Pruszków.
Opracowanie: axeldeviaje

Wymarzona i praktyczna łazienka

Wielu ma marzenia o ładnej łazience. Jeżeli jednak do zagospodarowania mamy niewielką ilość metrów kwadratowych, nie możemy zapominać, iż w parze z walorami estetycznymi powinna być funkcjonalność.
kabina
Opracowanie: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Płytki ceramika iza to odpowiednie rozwiązanie - sprawdź na ten temat więcej

Czy patrzymy co należy kupić?

Płytki ceramika iza to odpowiednie rozwiązanie - sprawdź na ten temat więcej

Gdy powinniśmy coś kupić, to rzeczywiście zetkniemy się z kilkoma różnorakimi ofertami, gdzie jedne będą bardzo się od siebie różniły, a inne będą do siebie niesamowicie zbliżone. Dlatego właśnie warto się namyślić, czy dokładnie sprawdzamy opisy danych produktów, tak by wiedzieć co sądzą o nich inni użytkownicy oraz czy są z tych materiałów dostatecznie zadowoleni, by polecać je innym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.