Dom
domy szeregowe
Opracowanie: Alexander Synaptic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się kierować w trakcie kupna mieszkania?

Chcąc nabyć lub sprzedając nieruchomość trzeba być w pełni świadomym jest wartości. Coraz więcej osób inicjuje przeprowadzki, jakie powodują wiele nowego na rynku nieruchomości. Coraz częściej możemy spotkać się z nagłymi wzrostami i spadkami cen mieszkań, czy domów, a w związku z tym chcąc inwestować w nieruchomości warto kierować się analitycznym myśleniem, jak i opinią profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się wyceną mieszkań.

Każdy musi kupić zestaw kluczy nasadowych

Odpowiednim podarunkiem jest zestaw kluczy nasadowych
W mieszkaniu pojawia się wiele rzeczy, które należy przykręcić, przymocować, dokręcić albo odkręcić, a co się z tym łączy, w każdym mieszkaniu musi pojawić się odpowiedniej jakości zestaw kluczy nasadowych. To właśnie przez nie będziemy mogli wszystko zrobić od razu, a taki zestaw sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale również w pojeździe.
dach-obrazek
Opracowanie: Matteo Garza
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Typy dachówek oraz ich koszt

Gdy rozmyślamy o tym, żeby wybudować dom, to trzeba nie zapominać o dachu. A nawet, gdy mamy już postawiony dom, to trzeba brać pod uwagę to, raz na jakiś czas trzeba zmienić, po pewnym czasie, nasz dach. Nie jest to bardzo tania sprawa. Bo ceny dachówek są zróżnicowane i powinniśmy mieć świadomość, jaki typ dachówek wybrać.
dom z dachówkami
Opracowanie: Tegola Poland Ltd

Istotne rady dla tych, którzy budują dom

Prawie każdy człowiek marzy o własnym domu. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowę nowego domu, z reguły możesz powiedzieć, że jesteś prawdziwym szczęściarzem. Jeśli zabierasz się zatem za budowę nowego domu, bez wątpienia powinieneś przejrzeć nasz artykuł.
kostka brukowa
Opracowanie: Perdita
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/

Połóż polbruk profesjonalnie

W dzisiejszych czasach jest wiele opcji jeśli chodzi na przykład o wykończenie podjazdu przed domem lub gdy chcemy zrobić coś w stylu tarasu z tyłu domu w ogrodzie. Najlepsze okazuje się położenie polbruku. Polbruk jest rzeczywiście bardzo przydatnym materiałem, który często się wykorzystuje w różnych sytuacjach.
elektryka
Opracowanie: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bezpieczna instalacja elektryczna

Dom to miejsce bezpieczne i taka też musi być instalacja elektryczna. Musimy więc zadbać o bezpieczeństwo domowników, jak i sam budynek i urządzenia będące na jego wyposażeniu.Właściwie zaplanowana i wykonana instalacja elektryczna w budynku zapewni bezpieczne i sprawne korzystanie ze sztucznego oświetlenia i innych urządzeń zasilanych prądem.
kolorowe wtyczki w kontakcie

Perfekcyjnie wykonana instalacja elektryczna

Dom to przestrzeń, która powinna dawać bezpieczeństwo i taka też powinna być instalacja elektryczna. Dlatego też należy zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, jak i sam budynek i urządzenia będące na jego wyposażeniu. Rozważnie zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna wewnątrz domu zapewni bezpieczne i komfortowe korzystanie ze sztucznego oświetlenia oraz wszelkich urządzeń zasilanych energią elektryczną.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Lubisz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Przekonaj się, jakie plusy i minusy ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy okresowo. Dlaczego? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
gniazdko elektryczne
Opracowanie: Jenny Ondioline
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Generalny remont naszego domku - jakie rzeczy dobrze wiedzieć na ten temat?

Prawie każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z budową własnego domu, znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne jest to zadanie. Jeśli zdecydujesz się na budowę własnego domu, niewątpliwie powinieneś przygotować się między innymi do tego, że nie będzie prosto i poświęcisz naprawdę dużo czasu na organizowanie wszelkich spraw związanych z budową domu. Oczywiście jeśli nie masz na to czasu, na pewno świetnym rozwiązaniem będzie zamówienie ekipy budowlanej, jednakże chyba każdy doskonale wie, że na pewno lepszą opcją jest samodzielne kontrolowanie wszelkich opcji.
Pokój w mieszkaniu
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto zdoła wziąć udział w programie „Mieszkanie dla młodych” oraz jakie warunki trzeba realizować?

Zakup prywatnego mieszkania naturalnie jest nadzwyczaj znacznym wydatkiem, bowiem nawet najmniejsza kawalerka wiąże się z wysokimi kosztami. Mało kto jest w stanie sam nabyć mieszkanie za osobiste, zaoszczędzone pieniądze, dlatego większość osób decyduje się na wzięcie kredytu bankowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.