Dom
płot
Opracowanie: Andrew Malone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Typy i funkcje ogrodzeń

Mnóstwo osób marzy o swym domostwie z ogrodem. Swojej przestrzeni w której to da się sadzić roślinność, zrobić basen, albo posadzić swoje drzewo. Jak już kupi się wymarzony dom warto będzie zatroszczyć się, żeby był solidnie ogrodzony. Dziś istnieje dużo rozmaitych rodzajów ogrodzeń. Każde z nich ma własne plusy i minusy. Dobrze jest zorientować się w ich odmianach oraz cenach tak, aby przystosować swój nabytek do osobistych wymagań.
otoczenie domu
Opracowanie: Michael Zanussi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wydajnie zabezpieczyć naszą posiadłość?

Nie od dziś wiadomo, że nasz własny dom jest obiektem, który pragniemy za każdą cenę chronić. Jest to niejako nasz dobytek życia, tym samym też niezmiernie mocno zależy nam na tym, aby mógł on pozostać w stanie nieuszkodzonym przez wiele lat.
Budowa obiektu
Opracowanie: Allagash Brewing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozplanować instalację elektryczną

Miejsce naszego zamieszkania to synonim bezpieczeństwa i niezawodności. I taka też musi być w nim instalacja elektryczna, gdyż bezpieczeństwo domowników to sprawa priorytetowa. Właściwie zaplanowana i wykonana instalacja elektryczna w budynku zapewni bezpieczne i sprawne korzystanie ze sztucznego oświetlenia oraz wszelkich urządzeń zasilanych prądem.
dom z garażem
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest inteligentny dom? Wszystko, czego chciałbyś się dowiedzieć na ten temat

Inteligentny dom jest zaawansowanym rozwiązaniem, opierającym się na sieci czujników jak też jednym, centralnym systemie kierowania wbudowanymi instalacjami. Wykorzystywana w jego ramach magistrala EIB/KNX pozwala na bezproblemowy przepływ danych pomiędzy fragmentami składowymi instalacji i zapewnia szerokie spektrum opcji działania. Na skutek wykorzystania danych z czujników jak też detektorów inteligentny domek sam dostosowuje się nie jedynie do obecności lokatorów, ale również do czynników zewnętrznych i wewnętrznych takich jak choćby temperatura, nasłonecznienie albo wilgoć powietrza.
Kamera monitoringu
Opracowanie: Marcel Oosterwijk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetne metody powiększenia bezpieczeństwa we własnym domu

Hierarchia Masłowa pokazuje, że ludzie muszą mieć zapewnione całkowite bezpieczeństwo. Bo jeżeli na swoje nieszczęście nie będziemy mieli takowego zapewnionego, po prostu nasze codzienne funkcjonowanie nie będzie za bardzo fajne. Zatem zastanówmy się jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu. Na całe szczęście jest wiele gotowych recept. A więc naszym wyłącznym zadaniem jest zaznajomić się z nimi rzetelnie.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Don Graham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukujesz drewnianych schodów do nowego domu? Postaw na dębowe albo jesionowe schody, a na pewno będziesz zadowolony

Budowa domu dla mnóstwa ludzi jest największym przedsięwzięciem na jakie kiedykolwiek się zdecydowali. Jest to spowodowane głównie tym, że będziemy zmuszeni podjąć sporo relewantnych decyzji, załatwiać rozmaite zezwolenia , a także nareszcie wybrać model domu.
Pokój dziecka, młodzieżowy
Opracowanie: Miretto
Na podstawie danych z: www.miretto.pl

Kilka powodów dla jakich opłaca się zamieszkać w Krakowie

Nie ulega wątpliwości, iż stolica Małopolski jest powszechnie zaliczane do ścisłej czołówki jeżeli chodzi o najbardziej urodziwe miasta Polski.
bezpieczeństwo
Opracowanie: Sport-Shop
Na podstawie danych z: http://www.sport-shop.pl/

Kamery, kontra systemy alarmowe - a więc, w jaki sposób najlepiej uzbroić własny dom lub firmę przed bandziorami

Obawiasz się, iż twój dom albo przedsiębiorstwo nie bywają chronione? Pomyśl o zakupie kamerki, lub posuń się dalej i zakup system alarmowy!


Kamery, kontra systemy alarmowe - a więc, w jaki sposób najlepiej uzbroić własny dom lub firmę przed bandziorami

Pomieszkuje wewnątrz Żyrardowie? W takim przypadku nie musisz się obawiać, iż zostałeś bez ochrony! Kamery żyrardów monitorują osiedla, by zapewnić Wam bezpieczeństwo.
parapet
Opracowanie: Andrew Swartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/stawarz/2188542323/

Kamień- bardzo szlachetny surowiec, który można wykorzystywać we własnym domu na wiele sposobów

Kamień jest bardzo eleganckim materiałem budowlanym, który doskonale prezentuje się w wielu wnętrzach. Można zastosować go w swoim ogrodzie, domu tudzież w mieszkaniach na mnóstwo sposobów.
wystrój domu jednorodzinnego
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś posiadaczem pięknego domu jednorodzinnego i równocześnie miłośnikiem własnego zacisza - wato jest zapoznać się z obszerną ofertą akcesoriów i dodatków do dekoracji pomieszczenia.

Okres zimowy przeważnie zabiera radość życia. Krótkie dni i długie, zimniejsze wieczory powodują, iż zostajemy statyczni i rozleniwieni. Nie mamy na nic ochoty, dużo śpimy i nie mamy zbytnio wiele energii. Okres zimowy to jednakże dobry czas na wspomnienia z wakacji, przyjemne dla oka przeglądy zdjęć, odczytywanie książek, czy porządkowanie i snucie pomysłów na nadciągająca wiosnę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.