Dom
Drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Czym muszą cechować się odpowiednie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne?

Kupując drzwi nierzadko zwracamy uwagę na ich wygląd. To całkowicie naturalne, iż zależy nam na tym, by były one eleganckie, estetyczne i gustowne. Zewnętrzne drzwi są właściwie wizytówką naszego domu albo mieszkania i już na pierwszy rzut oka multum mówią na temat Twojego stylu bądź upodobań.
pejzaż - dom
Opracowanie: Senado Federal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Genialne biura zadbają o każdy detal projektu Twojego przepięknego domu

Wiele osób w pewnej chwili decyduje się na stworzenie własnego domu. Często jest to głównym celem w życiu dużej ilości ludzi. Jest to jednak nie tylko dość droga, ale również ciężka inwestycja. W teraźniejszości istnieje jednak bardzo wiele firm, które pomogą przebrnąć przez cały czas budowy, od wstępnego projektu aż do remontu wymarzonej posiadłości.
szkło
Opracowanie: Julian Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozległe i fascynujące zastosowanie szkła dekoracyjnego

Szkło dekoracyjne cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością w rozlicznych aranżacjach wnętrz. Posiada ono szerokie zastosowanie i można je zastosować na wiele różnorodnych sposobów. Jeśli interesują nas intrygujące, niebanalne i twórczo urządzone wnętrza, to szkło dekoracyjne naturalnie okaże się perfekcyjnym wyborem.
profesjonalna rozbiórka budynku
Opracowanie: stephen jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Marzy Ci się własny dom? Niestety trzeba nastawić się na konieczność przeznaczenia na ten cel dużej ilości pieniędzy.

W współczesnych czasach niemalże każdy marzy o posiadaniu swojego domu - czy Ty także należysz do takich ludzi? Jeżeli tak, niewątpliwie zastanawiałeś się już, w jaki sposób efektywnie zrealizować tego rodzaju marzenie i sprawnie stać się posiadaczem pięknej działki na budowę domu. Dzisiaj chcemy Ci podrzucić jeden sposób, na który najprawdopodobniej jeszcze nie wpadłeś - kupno starego domu i zburzenie go zamiast zakupu nowej działki.
pompy ciepła
Opracowanie: Kenneth Freeman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dom dobrze zagospodarowany

Chyba wszyscy się zgodzą, iż każdy dom wymaga pomysłowości i rozwiązań, które mają służyć domownikom. Nie da się ukryć, że wszyscy gospodarze starają się o to, aby ich budynek mieszkalny wyglądał jak najlepiej, co jednak zrobić, żeby faktycznie tak było? Jak zaaranżować swoje wnętrza i jak zadbać, by niczego nie zabrakło zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz?
Nowe kotły marki Bosch
Opracowanie: Robert Bosch Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Robert Bosch Sp. z o.o.

Jakie rodzaje kotłów do ogrzewania uważane są za perfekcyjne?

Budując swój wymarzony dom należy podjąć wiele ważnych decyzji, jakie będą mieć wpływ zarówno na koszt inwestycji, ale także na ewentualne koszty eksploatacji. Niekiedy na początku warto trochę wydać więcej i później płacić nieduże rachunki, niż przyoszczędzić niewielką kwotę, którą kiedyś w ciągu paru lat wyda się płacąc za węgiel czy prąd. Największe wydatki, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie pochłania ogrzewanie domu, w naszej strefie klimatycznej potrzeba ogrzewać kilka długich miesięcy. Z tego też powodu niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego typu ogrzewania, który zostanie zamontowany we wnętrzu domu, a do dyspozycji parę ich będzie.
rury
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Gdzie kupić sprawdzone zawory proste?

Kiedy chciałbyś nieco dowiedzieć się na temat tego, w jaki sposób skonstruowany jest Twój dom i jakim cudem właściwie to wszystko nieźle działa, ten artykuł zdecydowanie przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Dzisiaj postaramy się opowiedzieć Ci odrobinę o zaworach – oczywiście bez wątpliwości są one obecne w na pewno każdym mieszkaniu, niejednokrotnie jednak nie zdajemy sobie w ogóle sprawy z faktu, jak sporo różnych rodzajów zaworów można znaleźć – a każdy z nich przecież służy niemalże do czegoś innego. Kiedy zatem interesujesz się nieco budowlanką i zagadnieniami budowlanymi, wtedy naprawdę powinieneś dowiedzieć się wiele o poszczególnych rodzajach zaworów.
dom z dachówkami
Opracowanie: Tegola Poland Ltd

Istotne rady dla tych, którzy budują dom

Prawie każdy człowiek marzy o swoim domu. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowę swojego domu, z reguły możesz powiedzieć, że jesteś wielkim szczęściarzem. Kiedy zabierasz się zatem za budowę własnego domu, niewątpliwie powinieneś przeczytać nasz artykuł.
mieszkanie, łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie danych z: Baumit

Jak skutecznie uszczelnić elementy armatury łazienkowej?

Nie da się zanegować zjawiska, że remontowanie naszego domu to niezmiernie trudne i równocześnie wieloaspektowe zadanie, z którym kiedyś powinniśmy się zmierzyć.
wilgoć
Opracowanie: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Xella Polska Sp. z o.o.

Jak kolokwialnie nazywany jest przedsiębiorca budowlany oraz jakiego wariantu budowle on buduje?

Czy też wiesz, kto zajmuje się sprzedażą nowych mieszkań? Kto w zasadzie zleca oraz finansuje ich konstrukcję? Innymi słowy kto stoi na górze drabiny, jakiej drugi koniec znamy z naszych miasteczek pod postacią chodzących po placu budowy robotników?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.