Dom
Ogrodzenie
Opracowanie: Gib Goodrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy tak interesujące oraz widowiskowe wyjście jakim jest ściana z cegieł jest dobre?

Jeśli zostałeś personą, która zamierza akurat remont swego lokalu, to potencjalnie słyszałeś o różnorodnych interesujących rozwiązaniach architektonicznych, jakie mogłabyś w swoim domu użyć.
kuchnia

Wszystko, co potrzebujemy do dobrze wyposażonej kuchni

Kiedy chcemy zakupić coś do domu, to musimy pomyśleć czy wybrana rzecz okaże się nam niezbędna. Bo rzeczywistość jest taka, że często kupujemy rzeczy, które nie są nam potrzebne.
wystrój domu jednorodzinnego
Opracowanie: Milestone Management
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś posiadaczem pięknego domu jednorodzinnego i równocześnie miłośnikiem własnego zacisza - wato jest zapoznać się z obszerną ofertą akcesoriów i dodatków do dekoracji pomieszczenia.

Okres zimowy często odbiera wesołość życia. Krótkość dnie i długie, zimne wieczory sprawiają, że zostajemy bierni i leniwi. Nie mamy na nic ochoty, więcej leżymy i nie mamy zbyt wiele siły na cokolwiek. Czas zimowy to jednak dobry czas na wspomnienia z wakacji, radosne dla oczu oglądanie fotografii, czytanie lektur, czy porządkowanie i zamyślanie planów na nadciągająca wiosnę.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Uwielbiasz, kiedy w twoim domu jest ciepło i przytulnie? Przekonaj się, jakie wady i zalety ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy okresowo. Dlaczego? Ponieważ to, co cechuje ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie oznacza w praktyce?
ogrzewanie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Każdy dom powinien być odpowiednio ogrzewany. O czym trzeba wiedzieć?

Gdy stawiamy dom, jedną z istotniejszych rzeczy, o które musimy zadbać, jest jego ogrzewanie. Rzecz jasna nie będziemy korzystać z niego cały czas, niemniej zimniejsze pory roku mogą dać się nam we znaki, stąd też warto zadbać o to, abyśmy w domu czuli się wtedy komfortowo i bezpiecznie.
Oprócz wyboru odpowiedniej instalacji, bardzo ważne są również niektóre elementy, takie jak np. ciepłomierze.
drewniane drzwi
Opracowanie: Chris Waits
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaką rolę spełniają zewnętrzne drzwi w naszych domach i mieszkaniach, jakie są ich podstawowe rodzaje.

Drzwi to bardzo ważny element każdego domu i mieszkania. Pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, bo tak naprawdę to przed drzwiami właśnie stają zaproszeni goście, lecz również chronią wyposażenie mieszkania przed gośćmi, których się nie zaprasza. Z tego też powodu też drzwi wejściowe, czy to w mieszkaniu, czy w domu, powinny być nie tylko ładne, ale i odpowiednio bezpieczne i solidne. Najróżniejszych rodzajów drzwi jest bardzo dużo, można przebierać i wybierać w nich bez ograniczeń, lecz podczas wyboru warto się skupić właśnie na sprawach bezpieczeństwa.
gniazdko elektryczne
Opracowanie: Jenny Ondioline
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Generalny remont naszego domku - jakie rzeczy dobrze wiedzieć na ten temat?

Chyba każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z budowaniem własnego domu, znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, jak ciężkie jest to zadanie. Kiedy zdecydujesz się na budowę swojego domu, bez wątpliwości powinieneś przygotować się między innymi do tego, że nie będzie łatwo i poświęcisz naprawdę sporo czasu na załatwianie wszelkich spraw związanych z budową domu. Oczywiście kiedy nie masz na to ochoty, zdecydowanie niezłym pomysłem będzie zaangażowanie ekipy remontowej, jednakże chyba każdy dobrze wie, że niewątpliwie lepszą opcją jest samodzielne nadzorowanie wszelkich rozwiązań.
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Prace wykończeniowe w trakcie budowy budynku mieszkalnego.

Nie można zaprzeczyć, że budowa domu będzie procesem składającym się z wielu etapów oraz zajmującym mnóstwo czasu. Tym samym, nie można zapominać o fakcie, iż wszystko w czasie budowania ma obowiązek pozostać dopilnowane i nie powinno być mowy o najmniejszych błędach, ponieważ jest to zbyt znacząca kwestia.
wilgotność
Opracowanie: mangtronix
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budynki niskoenergetyczne - ekologiczne rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów!

Współcześnie coraz bardziej dobitnie akcentuje się wagę ochrony środowiska. Rzeczona tematyka regularnie przewija się w polskich środkach masowego przekazu jak również dyskusji publicznej.
Dachówka
Opracowanie: Yasna Communications
Na podstawie danych z: Yasna Communications

Jak zaopatrzyć się w pokrycia dachowe, ażeby nie przekroczyć przyjętego planu kosztowego?

Na etapie projektu niewiele osób rozmyśla, ile będą kosztowały pokrycia dachowe. Głównie patrzy się na piękne prezentowanie się dachu. Dopiero w momencie budowy ceny stają się ważne. Warto zatem zapoznać się z cenami modnych pokryć dachowych aby na tej podstawie zaopatrzyć się w projekt domu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.