Styl
Nowy Dremel TRIO to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie danych z: Bosch

Nowe elewacje na starych budynkach

Metropolia Dolnego Śląska, Wrocław, jest miastem wiekowym, z bardzo ciekawą historią. Na przestrzeni wieków wzniesiono w nim pełno arcydzieł architektonicznych, praktycznie z każdego stylu.
łazienka
Opracowanie: brak
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jak najbardziej korzystnie urządzać małą łazienkę? Na co w szczególności musimy zwrócić uwagę, żeby to pomieszczenie prezentowało się ciekawie?

Mała łazienka to często dosyć spore wyzwanie dla każdego, kto ma w planach urządzić ją w sposób funkcjonalny, a jednocześnie stylowy. Dwa najważniejsze problemy, jakie mają związek z takim wnętrzem to sprawa zmieszczenia różnorodnych koniecznych urządzeń, a także optyczne powiększenie tego typu wnętrza. Nie powinniśmy jednakże rozpatrywać tego w oderwaniu od siebie.
salon w nowoczesnym stylu
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stylowe urządzanie mieszkań i domów

Aranżując własne cztery kąty stajemy przed dylematem w którym stylu zaaranżować nasze wnętrza. Wybór jest spory i trzeba to przemyśleć biorąc pod uwagę nasz budżet i funkcjonalności naszego lokum. Coraz bardziej popularny jest oszczędny, futurystyczny styl. Coraz częściej odchodzi się w urządzaniu wnętrz od przeładowania meblami, wzorzystych tapet czy wielkich ozdobnych żyrandoli. Obecnie częściej ludzie decydują się na proste formy, niewiele mebli, jasne kolory, ewentualnie z kolorowymi akcentami.
budowa
Opracowanie: Alex Pepperhill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Branża budowlana i urządzenie wnętrz w naszym kraju

W ostatnim czasie w niektórych grupach oraz w Internecie panuje moda na wyśmiewanie typowo polskiego urządzania wnętrz oraz zwyczaju do budowania tandetnych domów. Rzecz jasna nie jest tak zawsze, w Polsce można spotkać także ładne i bardzo efektownie wykończone budowle. Nierzadko jednak spotyka się budynki budzące wątpliwości. Nierzadko również zdumiewa sposób renowacji obiektów. Dość często można zauważyć bowiem, że nawet zabytkowe budynki poddaje się renowacji, w efekcie której zyskują intensywne kolory, zupełnie nie pasujące do otoczenia, jak również do pierwotnego wyglądu obiektu z dawnych czasów. Tymczasem w niektórych przypadkach wystarczyłoby tylko zapytać o radę fachowców.
budowa
Opracowanie: Casey Hugelfink
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaka możliwość jest bardziej opłacalna dla młodego człowieka – własnościowe mieszkanie czy dom tani w budowie

Dzisiaj, aby nabyć własne lokum, większość młodych ludzi musi wziąć kredyt na kilkadziesiąt lat. Przy wyborze mieszkania w bloku lub kamienicy sugerujemy się zazwyczaj lokalizacją, kosztem, metrażem, a w razie rynku wtórnego, również stanem zachowania. Jednak osobistepreferencje zmieniają się niesłychanie szybko i nikt nie zagwarantuje ci, że za parę lat nie będziesz miał dość własnego niegdyś wyśnionego kąta i współdzielenia klatki z sąsiadami. Dlatego też, przed wyborem swojego lokum, bez wątpienia świetnym rozwiązaniem jest przejrzeć dostępne projekty domów tanich w budowie.
lampa
Na podstawie danych z: pixabay.com

Kuchnia doskonale urządzona, czyli które elementy warto uwzględnić

Chyba każdy z nas zna porzekadło, iż kuchnia to serce każdego domu. Nie będzie w tym ani odrobiny przesady. To w tym pomieszczeniu przebywamy w zasadzie najwięcej czasu. Wiele ludzi robi to naprawdę chętnie. Aby taka kuchnia była na tyle przyjazna, trzeba ją odpowiednio zaaranżować. Które elementy mają znaczenie? Na co warto zwrócić uwagę?
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

Czasem ludzie mają wspaniałą wizję artystyczną

Czasami dzieje się tak, że ktoś zabiera się za wykańczanie własnego mieszkania i zrobi to na pewno wspaniale, bo ma szansę się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną oraz niesamowitym poczuciem stylu. Wtedy wszystko robi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat końcowy przeważnie niewiele różni się od tego, z jakim możemy się zetknąć w przeróżnych magazynach.
piękny ozdobny kominek
Opracowanie: DaveBleasdale
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rolety zewnętrzne - element wyposażenia domu, który ma wpływ na bezpieczeństwo.

Budowa domu to proces nadzwyczaj długotrwały, na który składa się gro szczegółów związanych z przeprowadzeniem wszystkich zadań.
okna z drewna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków

Eleganckie drzwi z drewna.

Drzewo jest materiałem naturalnym, a na jego cechy wpływa bardzo wiele składników. Pomimo używania profili klejonych, również doborów surowca nie wolno mówić o pełnej powtarzalności takich parametrów, jak odporność, również podatność na zmiany temperatury i wilgoci.
dobrze oświetlone pomieszczenie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Lampki w mieszkaniu – co jest po prostu niezbędne?

W każdym domu znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych sprzętów, które są nam niezbędne do tego, aby przebywanie w domu było wygodne, komfortowe oraz pozbawione niepotrzebnych trudności. Za jeden z bardziej znaczących elementów wyposażenia mieszkania uznaje się rozmaite lampy i żyrandole, czyli mówiąc krótko oświetlenie. Bez niego egzystencja byłaby na pewno niezwykle trudna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.