Płytki
Okno Platinium Evolution²
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: OKNOPLAST Sp. z o.o.

W jaki sposób racjonalnie wyekwipować toaletę publiczną?

Prowadzenie wielu firm wymaga posiadania stosownego sanitarnego zaplecza. Dotyczy to między innymi lokali, w jakich sprzedawane jest pożywienie.


W jaki sposób racjonalnie wyekwipować toaletę publiczną?

O toalecie dla kadry pomyśleć powinien też każdy przedsiębiorca, który posiada pracobiorców.
Płytki gresowe Livingstone marki Tubądzin
Opracowanie: Tubądzin
Na podstawie danych z: Tubądzin

W jaki sposób należy odpowiednio dbać o własną podłogę?

Dbać o własną podłogę z pewnością należy - jednakże niby jak? Przecież no to nie jest takie bardzo proste. Na całe szczęście jeżeli człowiek nie wychodzi z takiego założenia, iż dosłownie niczego nie może, to bezproblemowo sobie da sobie radę. Niby jest inaczej?
kolekcja Paradyż
Opracowanie: Ceramika Paradyż
Na podstawie danych z: Ceramika Paradyż

Kilka zasad podczas wykończenia łazienki, jak odpowiednio kupić płytki na ściany i podłogi

Każdy, kto szukał już kiedyś poszukiwać płytek łazienkowych czy kuchennych bardzo dobrze wie, ile kłopotów będzie z wyborem. Kilkunastu producentów, kilkaset różnych motywów sprawiają, że podoba się praktycznie wszystko, a od pomysłów może się aż w głowie zakręcić. W takich warunkach trudno będzie się dokonywać wyborów, a że w końcu jednak coś trzeba będzie kupić, to warto znać parę potrzebnych przy tym porad. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby pomieszczenie traktować jako całość, czyli ważne będą nie tylko same płytki, ale także armaturę i meble.
aranżacja wnętrza
Opracowanie: [ HarlowHeslop.com ]
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pozytywy Gresu polerowanego

W czasie remontowania mieszkania trzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką liczbę kwestii jak także o perfekcyjne dopasowanie do siebie różnorodnych elementów wyposażenia. Kluczowe są nie tylko meble, ale także odpowiednie wykończenie podłogi. Czy zależy nam na kafelkach, odpowiednich płytkach, a może raczej dziś warto wybrać gres polerowany? Trudno dokonać wyboru, mając do dyspozycji potężną liczbę różnorodnych produktów z licznych sklepów i marketów. Najpewniej w przypadku rozmaitych problematycznych spraw nie zwlekać zbyt dużo i zaczerpnąć garści ważnych uwag u sprzedawców.
łazienka
Opracowanie: Daniela
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak stworzyć łazienkę od podstaw w miejscu, jakie adaptujemy? O jakich kwestiach właściwie należy pamiętać?

Jak przeprowadzamyremont łazienki i adaptujemy poddasze i piwnicę na cele mieszkalne, to najkorzystniej zrobić tam łazienkę. Jesteśmy w stanie ją wyodrębnić z części określonego pomieszczenia lub najprościej zmienić przeznaczenie jakiegoś z nich. Aranżacja łazienki w całkowicie nowym miejscu to dość duże wyzwanie, szczególnie w tym miejscu, w którym nie ma pionu kanalizacyjnego i wodnego. Aby każde urządzenie połączyć z oddalonymi pionami i zyskać właściwe spadki rury kanalizacyjnej, to dość często należy zwiększyć poziom podłogi w łazience i w sąsiednich pomieszczeniach.
tynk
Opracowanie: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki tynk najwłaściwiej wybrać, żeby otrzymać białą ścianę gotową do malowania?

Teraz posiadamy do wyboru bardzo dużo surowców konstrukcyjnych, które moglibyśmy używać zarówno w środku pokoju jak i na zewnątrz. Zabierając się za jakąkolwiek pracę musimy trochę poczytać, żeby dowiedzieć się czegokolwiek więcej na temat takich materiałów.


Jaki tynk najwłaściwiej wybrać, żeby otrzymać białą ścianę gotową do malowania?

Przykładowo tynk gipsowy sprawi, że prędko uzyskamy białą, gładką powierzchnię wewnętrzną gotową do malowania.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzanie domu bądź mieszkania – na jakie typy sprzętów warto postawić?

Takie pytanie zadają sobie osoby, które mają w planach remont mieszkania bądź budują dom. Ciężko odpowiedzieć na nie jednoznacznie, gdyż wiele zależy od tego, jak dużo pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na kupno płytek, wanny oraz drzwi. Jednym z najłatwiejszych sposobów połączenia ze sobą metali, a obecnie również tworzyw sztucznych jest ich spawanie. Sposobów spawania wskazać można przynajmniej kilka, stąd też używa się różnych rodzajów spawarek. Znajdują się wśród nich chociażby spawarki Magnum.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.