Remont
gniazdko elektryczne
Opracowanie: Mebel Rust
Na podstawie danych z: Mebel Rust

Robimy remont - czy opłaca się zatrudnić ekipę remontową, czy raczej wziąć się do pracy samodzielnie?

Jeśli teraz zabierasz się za remont swojego domu, zdecydowanie powinieneś zdać sobie sprawę z faktu, jak wiele pracy przed Tobą. Jeśli w Twoim mieszkaniu były przeprowadzane na bieżąco drobne remonty i naprawy usterek, wtedy raczej nie masz się czego bać, bo prawdopodobnie okaże się, że wielki remont wcale nie jest potrzebny. Jeżeli jednak zawsze odkładałeś na później konieczność dokonania drobnych napraw w mieszkaniu, wówczas naprawdę możesz zacząć się obawiać. Często w takich przypadkach okazuje się, iż musisz zrobić naprawdę generalny remont, a to nie tylko będzie Cię kosztować sporo pieniędzy, ale także energii.
działki
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zobacz jak można zbudować elewację domu

Fasada domu stanowi specyficzną jego wizytówkę - powinna zarazem opowiadać naszym wymaganiom jak również wypełniać rolę estetyczne. Czasem dzieje się tak, iż dobierając adekwatny tynk posiadamy sposobność niezwykle poprawić wygląd mieszkania.
kuchnia

Jeżeli planujemy odmienić wystrój naszych ścian wtenczas nabądźmy fototapety na wymiar

Naprawa domu jest taką kwestią, jaką dobrze jest przeprowadzać co jakiś czas, zwłaszcza wówczas, kiedy z powodu upływu czasu wiele rzeczy nadążyło się już zepsuć albo po prostu pobrudzić. Bez wątpienia bowiem normalne działanie w lokum pozostawia w nim sporo śladów, których możemy się pozbyć jedynie przez nadmieniony remont, jaki winniśmy przeprowadzać zawsze wtenczas, gdy mamy na niego ochotę a także rzecz jasna należyte środki.
cegły
Opracowanie: Dawid Dawidowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odnaleźć dobrego adwokata

Wiele osób korzysta z świadczeń adwokackich. Na szczęście w dzisiejszych czasach można skorzystać z wsparcia adwokata w właściwie każdym mieście, bowiem funkcjonują w nich nie jedynie kancelarie adwokackie, ale również punkty pomocy prowadzone przez adwokatów.
Odzież robocza
Opracowanie: TAFE SA Electrical Engineering
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak sprawnie przeprowadzić prace remontowe bądź prace budowlane? O czym warto wiedzieć?

Nasz współczesny świat rozwija się w szybkim tempie, co widać, kiedy zauważymy ogrom prac budowlanych i remontowych, jakie odbywają się na każdym kroku, w szczególności w dużych aglomeracjach miejskich. Nie da się ukryć, że zarówno całe społeczeństwa, jak i organy państwowe nieustannie się bogacą, dzięki szybkiemu rozwojowi naukowemu, który wpływa na znaczną ilość procesów odbywających się w gospodarce.
Remont pokoju   slider
Opracowanie: Qde Pejorian
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kiedy zwykle remontujemy mieszkania?

Każdego roku, gdy przychodzi okres lata wielu osób bierze się za remonty swoich mieszkań. Jest to Idealny okres, bo dni są długie, jest ciepło i wszelkie roboty choćby przy odświeżaniu ścian są prostsze. Istotne jest, by dobrze rozplanować remont, a wtedy wszystko będzie szło sprawnie i szybko.
Dużo bilbordów
Opracowanie: Carly Lesser & Art Drauglis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygląda porównanie decyzji o wyborze mieszkania pomiędzy rynkiem wtórnym, a nowym budownictwem? Jakie są plusy i minusy?

W którymś momencie nastaje taki czas, że podejmujemy decyzję o zakupie swojego mieszkania. Rozważamy wtedy zakup domu z rynku pierwotnego, albo też mieszkania z drugiej ręki. To, jaką decyzję podejmiemy na pewno zależy od różnego rodzaju spraw. Co może przemawiać za jedną i za drugą opcją?
rynny

Termoizolacja w granulkach

Termoziolacja w granulkach dobrze się sprawdza w miejscach, które niełatwo ocieplić matami w sposób pozwalający zachować ciągłość ocieplenia. Nadaje się tak do nowo stawianych, jak również do odnawianych budynków.


Termoizolacja w granulkach

Tym sposobem możesz docieplać z trudem przystępne powierzchnie stropodachów a także skośnych dachów budowanych z kratowych wiązarów, pod jakimi nie będzie użytkowego poddasza.
pcw
Opracowanie: Sam Sherratt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ile może wynieść współczynnik "U" w przypadku zwykłych okien plastikowych i tych energooszędnych?

Jedna z czynności, które mogą być zrobione z okazji kapitalnego remontu domu czy mieszkania, może być zmiana stolarki okiennej. Dobre okna zapewniają ciszę i odpowiednią temperaturę powietrza.
budowa domu

Wsparcie podczas budowy własnego domu

Prawda jest taka, że bez profesjonalnego majstra ani rusz. Nie można brać się za coś, na czym się zupełnie się nie znamy. Dlatego są firmy, które wynajmujemy na przykład żeby wybudowały dla nas dom. Warto jednak samemu się zastanowić nad tym, czy aby na sto procent to, co oferuje wybrana firma to odpowiednia opcja. Oczywiście porady budowlane są w cenie, tylko czy mamy pojęcie czyich rad słuchać?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.