Remont
okna
Opracowanie: Jameson Fink
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co należałoby zwrócić baczność wznosząc budynek?

Budowa własnego domu to skomplikowana i wymagająca roztropności praca. Nowo powstały budynek ma nam wszakże służyć poprzez niemało lat. Będzie również własną cechą, wg. której będziemy chcąc nie chcąc przez różne persony oceniani.


Na co należałoby zwrócić baczność wznosząc budynek?

Dlatego też niezwykle istotne jest zwrócenie specjalnej uwagi na klasę materiałów, które zamierzamy zastosować przy konstrukcji naszego budynku.
pcw
Opracowanie: Sam Sherratt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ile może wynieść współczynnik "U" w przypadku zwykłych okien plastikowych i tych energooszędnych?

Jedna z prac, jakie mogłyby być wykonane przy okazji kapitalnego remontu domu czy też mieszkania, może być zmiana okien. Dobre okna gwarantują ochronę przed hałasem oraz odpowiednią cyrkulację powietrza.
niewielkie mieszkanie
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób przystąpić do szukania mieszkania dla siebie, wady i zalety mieszkań nowych i używanych.

Zakup nowego mieszkania to dla większości osób bardzo duże wydarzenie w ich życiu, zwłaszcza że będzie się często wiązać z koniecznością wzięcia kredytu na długie lata. Niestety pracując w Polsce mało kto może sobie tak po prostu uzbierać pieniądze i kupić za nie mieszkanie, zdecydowana większość musi brać kredyt na wiele lat.
Duży dom
Opracowanie: Becks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze trendy w projektowaniu domów na 2014 rok

Nie wszystkie trendy w projektowaniu domu to odpowiedni pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub także dywany na ścianach. Jednakże wiele osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby więc zapoznać się z tematem najlepszych trendów 2015, aby dowiedzieć się jakie gruntownie projekty domów są promowane przez fachowców w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?
okno
Opracowanie: hehaden
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy w dzisiejszych czasach opłaca się wymieniać stare okna na nowe okna pvc? Komu zlecić wymianę okien we Wrocławiu?

Aktualnie panuje moda na montowanie okna pvc Wrocław. Ludzie, którzy posiadają mieszkanie w starszym budownictwie podczas remontu pozbywają się drewnianych okiennic, jakie często nie spełniają z czasem swej roli.
remont całego domu
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Remont łazienki i zakup odpowiedniej armatury – dzięki praktycznym poradom już nie będą kłopotem

Budowa i remont łazienki wiążą się z wieloma wydatkami, które dobrze jest precyzyjnie opracować, aby nie okazało się, iż nasza gotówka skończyła się wcześniej, niż zamierzaliśmy. Do jednych z najważniejszych elementów w łazience zalicza się armatura, czyli baterie, ale nie baterie do laptopów, a te naścienne bądź umywalkowe. Jak je wybrać, aby nie tylko elegancko wyglądały, ale też były trwałe? Zakupy w Katowicach nie sprawią ci żadnego problemu, jeśli tylko starannie zapoznasz się z poniżej opisanymi radami.
gniazdko elektryczne
Opracowanie: Mebel Rust
Na podstawie danych z: Mebel Rust

Robimy remont - czy opłaca się zatrudnić ekipę remontową, czy raczej wziąć się do pracy samodzielnie?

Jeśli właśnie zabierasz się za remont swego mieszkania, kategorycznie powinieneś zdać sobie sprawę z faktu, jak sporo pracy przed Tobą. Jeśli w Twoim domu były robione na bieżąco niewielkie remonty i naprawy usterek, wtedy raczej nie masz się czego bać, bo prawdopodobnie okaże się, że gruntowny remont w ogóle nie jest potrzebny. Jeżeli jednak zawsze odsuwałeś na później konieczność dokonania niewielkich napraw w domu, wtedy naprawdę możesz zacząć się bać. Niejednokrotnie w takich wypadkach okazuje się, że musisz zrobić naprawdę generalny remont, a to nie tylko będzie Cię kosztowało dużo pieniędzy, ale także czasu.
remont
Opracowanie: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bezpieczny remont – co jak najbardziej powinniśmy brać pod uwagę

Remont domu może mieć rozmaity charakter – może być to duży remont, gdy na przykład wyburzamy ściany, wymieniamy wszystkie meble, kładziemy płytki zamiast paneli, albo też niewielki remont, polegający raczej na odświeżeniu pomieszczeń, czy dokupieniu kilku przydatnych rzeczy. O ile w drugiej sytuacji nie idzie to w parze ani z większym nakładem pracy, ani czasu, ani też pieniędzy, o tyle przy remoncie gruntownym, musimy liczyć się zarówno z większymi kosztami, jak i większą ilością pracy.
mieszkania od dewelopera
Opracowanie: William Murphy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowe czy używane mieszkanie - jakie plusy i minusy ma każde z wymienionych przed chwilą rozwiązań.

Zakup swojego mieszkania to dla niejednej osoby jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Aby wybrać mieszkanie, z którego się będzie zadowolonym, to nie można podejmować takiej decyzji pochopnie, lecz powinno się wszystko dokładnie przemyśleć i co tylko się da to posprawdzać. Najbardziej istotną kwestią, od jakiej będą zależeć dalsze kroki, jest decyzja, czy kupowane mieszkanie będzie z rynku pierwotnego, czy wtórnego.
Remont pokoju   slider
Opracowanie: Qde Pejorian
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Kiedy zwykle remontujemy mieszkania?

Co roku, kiedy nadchodzi okres lata mnóstwo ludzi zabiera się do remontowania swoich domów. Jest to świetny moment, bo dni są długie, jest ciepło i prace choćby przy malowaniu ścian są mniej kłopotliwe. Istotne jest, by dobrze zaplanować remont, a wówczas wszystko będzie szło sprawnie i szybko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.