Dom
rynny

Termoizolacja w granulkach

Termoziolacja w granulkach dobrze się sprawdza w miejscach, jakie niełatwo ocieplić matami w sposób pozwalający uchować ciągłość ocieplenia. Przydaje się zarówno do nowo budowanych, jak i do remontowanych domków.


Termoizolacja w granulkach

Tym sposobem możemy ocieplać trudno przystępne przestrzenie stropodachów a także skośnych dachów konstruowanych z wiązarów kratowych, pod jakimi nie ma poddasza użytkowego.
blok mieszkalny
Opracowanie: Hans Kreul
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyposażamy mieszkanie w budynku wielorodzinnym!

Masz niewielkie mieszkanie w bloku i nie masz pomysłu jak je zaaranżować? Poszukujesz jakichś konkretnych opcji? Rewelacyjnie trafiłeś. Aranżacja mieszkania w bloku to nasza specjalność!
ulica
Opracowanie: Doug Kerr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli pragniesz odpowiedniego naświetlenia, a równocześnie bezpieczeństwa na drodze we własnej okolicy – zainwestuj swój czas i majątek

Rynek oświetleniowyzdobywa własne maximum, pojawia się mnóstwo sposobności. Na sprzedaż wychodzą już coraz nowsze modele świateł i urządzeń rozświetleniowych.
dom
Opracowanie: MTM STYL
Na podstawie danych z: MTM STYL

Planując budowę domu należy pamiętać o większych i mniejszych elementach - w domu jest mnóstwo różnych części

Dom składa się z ogromu różnorakich urządzeń, jedne są tak duże, że bez wątpienia ciężko jest je pominąć oraz powinniśmy być przeświadczeni, że na pewno o nich nie zapomnimy. Ale istnieją także i takie sprzęty, które są całkiem niewielkie, a co się z tym łączy, na początku mamy okazję o nich zapomnieć i zdamy sobie sprawę z ich nieobecności dopiero w czasie, gdy będziemy pragnęli ich użyć, a ich nie będzie tam gdzie być muszą.
rodzice - landszaft
Opracowanie: Kaja Kozłowska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ogrodzone place zabaw to już obowiązek

Każdy rodzic chce zapewnić własnemu podopiecznemu jak największe bezpieczeństwo. Przez to przykłada się uwagę na zabawki, które dziecko dostaje oraz na miejsca, w których się ma bawić.
kuchnia

Wszystko, co potrzebujemy do dobrze wyposażonej kuchni

Jeżeli mamy ochotę zakupić coś do domu, to trzeba przemyśleć czy wybrana rzecz okaże się nam niezbędna. Bo prawda jest taka, że często stawiamy na rzeczy, które nie są nam niezbędne.
ogrodzenie
Opracowanie: ARAD
Na podstawie danych z: ARAD

Swój dom to wspaniała perspektywa, lecz czy zastanowiłeś się nad wszystkim obowiązkami? Posiadacze domków jednorodzinnych mają ich niezwykle dużo

Właściciele domów jednorodzinnych znają to bardzo dobrze, pozostali tylko z zasłyszenia. Jak się posiada dom, to automatycznie ma się sporo pracy. Dom to obowiązek, to ciągle pojawiające się zadania, jakie musimy wykonać zanim będzie za późno. Jest tak o każdej porze roku, to trwa ciągle. Oczywiście, wiele osób nie musi robić nic, bo stać ich na zatrudnienie przeznaczonych do danej pracy osób, jednak większość jest zdana tylko na siebie.
płot
Opracowanie: Paul Sableman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób bezpiecznie ogrodzić nasz odm?

Każdy z nas dobrze wie, że bezpieczeństwo naszego miejsca zamieszkania jest niebywale znaczącą kwestią. Potrzebujemy bowiem we własnym domu czuć się bezpiecznie, w takim razie też wykonujemy wszelkie wysiłki, aby praktycznie jak najlepiej go ubezpieczyć.
vintage
Opracowanie: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting

Wybudowanie kominka prócz pięknego nastroju, to również pewne problemy.

Kominek to dla użytkowników wspaniały symbol ciepła rodzinnego. Przy nim, jakże często w centralnej części salonu, jego mieszkańcy spędzają dużo czasu.
Prysznic, brodzik Conoflat czarnym Lava
Opracowanie: Kaldewei
Na podstawie danych z: Kaldewei

Jeśli interesują Cię ciekawe nieruchomości Drawsko Pomorskie posiada mnóstwo do zaoferowania!

Pojezierze Drawskie stanowi bezsprzecznie niezwykle piękny region Polski o urozmaiconym krajobrazie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.