Dom
dach
Opracowanie: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Decydujesz się na budowę własnego domu? Musisz się nastawić na to, że będziesz musiał szybko nabyć mnóstwo wiedzy z zakresu budownictwa.

Jeśli decydujesz się na budowanie swojego domu, wtedy z pewnością musisz liczyć się z tym, że zazwyczaj będziesz wspominał ten czas jako wyjątkowy koszmar. Nawet jeżeli zatrudnisz najbardziej fachową ekipę remontową, praktycznie i tak nie uchroni Cię to przed obowiązkiem doglądania tego, jak szybko idzie budowa oraz obowiązkiem podejmowania szeregu decyzji dotyczących zwykle kwestii, na których w ogóle nie będziesz się znał. Jeżeli chcesz się naprawdę solidnie przygotować do budowania własnego domu, wtedy musiałbyś praktycznie przejść przyspieszony kurs budownictwa. Możesz mieć pewność, że w ciągu budowania własnego domu dowiesz się tak wielu nowych rzeczy jak nigdy wcześniej.
budowa domu
Opracowanie: Freddy

Płyty często wykorzystywane w budownictwie

Gdy rozmyślamy o tym, czy postawić dom, zaczynamy patrzeć nie jedynie za właściwą działką, bo taką pewnie już mamy, ale patrzymy za firmą, która będzie miała świadomość faktycznie, o co chodzi w budowaniu domu. Sporo przedsiębiorstw budowlanych ma pozajmowane terminy i to kilka sezonów do przodu, tak, więc trzeba się porządnie zastanowić i wybrać jakąś firmę.
wilgotność
Opracowanie: mangtronix
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budynki niskoenergetyczne - ekologiczne rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów!

W dzisiejszych czasach coraz wyraźniej podkreśla się wartość ochrony środowiska. Owa tematyka często gości w polskich mediach jak również dyskusji publicznej.
Brama garażowa
Opracowanie: GutPR
Na podstawie danych z: GutPR

Budujesz swój dom? Miej na względzie właściwe ogrodzenie

Budowanie domu to nie jedynie sam budynek. To także ogrodzenie oraz brama, które są wizytówką każdego domu, bezsprzecznie wpływającą na całą prezencję posesji. Dlatego trzeba poznać najważniejsze rodzaje ogrodzeń, aby podjąć właściwą decyzję. Na rynku jest tak dużo rozwiązań, że na pewno znajdziemy coś dla siebie i wybierzemy nie tylko ogrodzenie, lecz również przypasujemy do niego świetne bramy.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób uniknąć trosk związanych z budowaniem domu?

To niefajnie, gdy budujemy nareszcie dom, ale po długo oczekiwanej wprowadzeniu się najzwyczajniej w świecie dostrzegamy, że jest sporo rzeczy do naprawy. Jeśli nie jesteśmy zbytnio czepialscy, to faktycznie jest ogromny kłopot. Przecież ciężko powiedzieć sobie, iż czymś OK jest na ten przykład nieszczelny dach. I właśnie dlatego trzeba we wszystkich przypadkach uważnie spoglądać na budowlańców. Po zaznajomieniu się z tym tekstem zainteresowani postawieniem własnego domu mają możliwość w znaczącym stopniu powiększyć zakres wiedzy, uniknąć zbędnych kłopotów.
alarm
Opracowanie: josh.liba
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/jliba/4415477551/

Jakim sposobem założyć alarm w budynku

Samodzielne założenie zwykłego systemu alarmowego dla domu nie jest zadaniem zawiłym, więc powinien sobie z nim dać radę każdy średnio obeznany w obsłudze narzędzi człowiek. Jednak jeśli masz w tej materii jakiekolwiek niepewności, zwróć się do specjalistów - nieprawidłowo zainstalowany dobry system alarmowy jest o wiele gorszym pomysłem od dobrze zrealizowanej instalacji kiepskiego systemu.
małe mieszkanie
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Posiadasz domy na sprzedaż? Można znaleźć agencje, które nabędą je od ciebie szybko i bez komplikacji

Z przeróżnych przyczyn losowych może dojść do sytuacji, że musi się spieniężyć dom lub odmienny obiekt użytkowy. Naturalnie właścicielom zależy na zyskaniu jak najlepszych warunków pieniężnych, a nierzadko również na prędkim zrealizowaniu transakcji.
Markizy w ogródku piwnym
Opracowanie: Quinn Dombrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zatroszcz się o dach swojego domu

Jeżeli ktoś chciałby żyć w faktycznie komfortowym dla siebie domu, to obowiązkowo powinien z maksymalną uwagą zadbać o dosłownie każdy jego element, gdyż w przeciwnym wypadku nigdy nie będzie mógł osiągnąć w tych rzeczach naprawdę satysfakcjonujących rezultatów. Naturalnie, lista takich rzeczy jest bardzo obszerna, zatem dobrze będzie spędzić nad tym jak najwięcej czasu i mieć pewność co do tego, że wszystko zrobiliśmy tutaj naprawdę dobrze.
gniazdko elektryczne
Opracowanie: Jenny Ondioline
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Generalny remont naszego domku - jakie rzeczy dobrze wiedzieć na ten temat?

Prawie każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z budowaniem swojego domu, znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkie jest to zadanie. Jeżeli zdecydujesz się na budowę nowego domu, bez wątpliwości powinieneś przygotować się między innymi do tego, że nie będzie prosto i poświęcisz naprawdę wiele czasu na organizowanie wszystkich spraw związanych z budową domu. Oczywiście jeśli nie masz na to ochoty, bez wątpliwości niezłym rozwiązaniem będzie zaangażowanie ekipy remontowej, jednakże chyba każdy doskonale wie, że na pewno lepszą opcją jest samodzielne nadzorowanie wszystkich rozwiązań.
blok mieszkalny
Opracowanie: Hans Kreul
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyposażamy mieszkanie w budynku wielorodzinnym!

Masz maleńkie mieszkanko w budynku mieszkalnym i szukasz pomysłu jak je zaaranżować? Poszukujesz jakichś interesujących konkretów? Rewelacyjnie trafiłeś. Aranżacja mieszkanka w bloku to najlepszy temat!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.