Dom
kominek
Opracowanie: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame

Kominek metodą na gustowny wystrój domu i efektywne ogrzewanie

Kamień od zawżdy był modnym materiałem budowlanym. Nie przypadkowo kamieniarz tak samo jak szewc jest jednym z najstarszych znanych nam dzisiaj fachów. Z kamieni budowano siedliska, drogi. Z walorów kamienia największym jest jego solidność i wszechstronność . Jeśli pożądamy mieć w mieszkaniu coś trwałego a przy tym estetycznego, wyrób kamienny jest świetnym wyjściem. Zapewne długo będzie on miły dla oczu i efektywny.
ogrodzenie
Opracowanie: ARAD
Na podstawie danych z: ARAD

Swój dom to wspaniała perspektywa, lecz czy zastanowiłeś się nad wszystkim obowiązkami? Posiadacze domków jednorodzinnych mają ich niezwykle dużo

Właściciele domów jednorodzinnych znają to perfekcyjnie, pozostali jedynie z zasłyszenia. Jak się ma dom, to od razu ma się dużo pracy. Dom to obowiązek, to niekończące się zadania, które powinniśmy wykonać zanim będzie za późno. Jest tak o każdej porze roku, to trwa ciągle. Oczywiście, wiele osób nie musi robić prawie nic, ponieważ stać ich na wynajęcie właściwych do danej pracy osób, jednocześnie większość jest zdana tylko na siebie.
Ceramiczne pokrycia dachowe
Opracowanie: Röben Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Röben Polska Sp. z o.o.

Czym się kierować, gdy myśli się o nabyciu dachówki?

Zakup pokrycia dachowego nie jest prostym zadaniem. Aktualnie w budownictwie panuje ostra rywalizacja. Producenci prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowszych rozwiązań. Nabywcy zostają postawieni przed bardzo trudnym wyborem. Oto parę porad, które pomogą przy zakupie skutecznych produktów budowlanych.
dom
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielu ludzi snuje plany o domku z ogrodem

Wiele osób marzy o własnym domu, duża część z nich na pewnym etapie życia będzie chciała te pragnienia realizować. Jeżeli ktoś będzie się decydował na swój własny dom, to będzie miał do wyboru następujące drogi. Pierwsza z nich to zakup domu już postawionego, albo całkowicie nowego, do urządzenia, albo starszego, w jakim być może będzie trzeba zrobić sporo remontowych spraw.
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Rozwiązania zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Głównym i decydującym czynnikiem są względy finansowe. Gdy jednak uda nam się już pozbierać zadowalającą sumę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam najnowsze projekty stworzone przez wykwalifikowane biura architektoniczne.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.