Domu
Karpiówka, miedziana angoba
Opracowanie: Wienerberger

Pokrycia dachu oraz dachówki dla każdego

W dużej ilości hurtowni materiałów budowlanych prosto teraz stracić orientację. Czy zaufać niedrogim, ale niepewnym pokryciom dachu, czy też zainwestować w odpowiednie dachówki? Wszelkie materiały tego typu należy kupować z rozsądkiem. W trakcie budowania mieszkania warto zadbać o bardzo dużą ilość spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak chociażby dachówki. Wiele zależy tu od personalnych potrzeb,a także od nawyków klienta, czy jego wydolności finansowej.
ciasto w formie
Opracowanie: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak i rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.


Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za metr kwadratowy nie są niskie i wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.
inteligenty dom
Opracowanie: Pedro Ribeiro Simões
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentne instalacje elektryczne, innymi słowy szczegóły składające się na inteligentny dom

Aktualnie ludzie niesłychanie cenią sobie możliwość użytkowania z współczesnych technologii, dzięki którym o wiele prościej mogą organizować własne powszednie życie.
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Prace wykończeniowe w trakcie budowy budynku mieszkalnego.

Nie można zaprzeczyć, iż budowa budynku mieszkalnego będzie procesem wieloetapowym a także pochłaniającym mnóstwo czasu. W ten sam sposób, nie można zapomnieć o tym, iż wszystko w czasie wybudowania ma obowiązek pozostać dopilnowane i nie może być mowy o najmniejszych błędach, bo pozostaje to nazbyt ważna kwestia.
Osuszacz
Opracowanie: Alex Wiebe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne sprężarki śrubowe odnajdą wykorzystanie w wszelkim domu

Bez wątpienia w wszelkim gospodarstwie domowym jest pewien zbiór narzędzi i sprzętów, jakie po prostu muszą być żeby móc normalnie funkcjonować oraz wykonywać jakieś konieczne każdemu człowiekowi czynności. Bezsprzecznie mowa w tym miejscu szczególnie o zaopatrzeniu i wszelkich meblach gospodarstwa domowego, jakie użytkowane są do wyrabiania na przykład posiłków bądź magazynowania ciuchów.
garaże
Opracowanie: Betafence
Na podstawie danych z: Betafence

Co jest praktyczniejsze w sezonie letnim w domu – klimatyzacja czy wentylator? Przegląd klimatyzatorów

Od kilku lat większą popularność zyskuje montaż klimatyzacji w mieszkaniach i domach, choć jeszcze kilka lat wstecz postrzegane były jako luksus, na który stać nielicznych.
Gniazdko elektryczne
Na podstawie danych z: http://ospel.pl

Gniazdka elektryczne i gniazdka antenowe – atrakcyjne propozycje

Rózne złącza takie jak kontakty domowe stanowią część instalacji elektrycznej budynku. Rolą gniazdek wtykowych jest szczególnie podłączanie do danej instalacji rozmaitych odbiorników. Na rynku znaleźć można różnego rodzaju kontakty, analizując ich specjalne przeznaczenie, np. te przemysłowe, ale także do prostej instalacji domowej. W naszym kraju spotyka się kontakty typu E, dzięki czemu przyłączyć można różne sprzęty w domowe albo w mieszkaniu bez żadnych problemów.
www
Opracowanie: Peter O'Connor aka anemoneprojectors
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze zagospodarować tereny wokoło swojego domu? Zabierz się za porządki już dzisiaj!

Chyba każdy, kto ma już za sobą budowanie swojego domu, bez wątpienia wie dobrze, jak wiele trudu trzeba włożyć w to, żeby w ostateczności wszystko było w porządku.
dom - odbitka
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Decyzja zmierzająca do własnego budynku mieszkalnego

Coraz więcej ludzi ceni życie w domu. Daje to poczucie wygody oraz jest bardziej intymne niż mieszkanie na osiedlu. Nieraz jedynym zmartwieniem są nakłady pieniężne.
płot
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wbrew pozorom wybór ogrodzenia nie jest prostą sprawą. Spośród wielu różnych opcji warto zwrócić uwagę na parkany z betonu.

Każdy właściciel domu staje przed dylematem, czym odgraniczyć swoją posesję. W składach materiałów budowlanych możemy znaleźć rozmaite typy ogrodzeń. Od najzwyklejszych siatek, przez klasyczne drewniane ploty i oryginalne ogrodzenia z kutego żelaza po innowacyjne betonowe parkany.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.