Domu
płot
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wbrew pozorom wybór ogrodzenia nie jest prostą sprawą. Spośród wielu różnych opcji warto zwrócić uwagę na parkany z betonu.

Każdy właściciel domu staje przed dylematem, czym odgraniczyć swoją działkę. W składach materiałów budowlanych możemy znaleźć różne rodzaje ogrodzeń. Od zwykłych siatek, przez klasyczne drewniane ploty i eleganckie ogrodzenia z kutego żelaza po nowoczesne betonowe parkany.
dom - odbitka
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Decyzja zmierzająca do własnego budynku mieszkalnego

Coraz więcej ludzi ceni mieszkanie w domu. Daje to wrażenie wygody oraz jest bardziej prywatne niż mieszkanie w bloku. Często jedynym problem są koszty.
garaże
Opracowanie: Betafence
Na podstawie danych z: Betafence

Co jest praktyczniejsze w sezonie letnim w domu – klimatyzacja czy wentylator? Przegląd klimatyzatorów

Od kilku lat większą popularność zyskuje montaż klimatyzatorów w mieszkaniach i domach, choć jeszcze do niedawna odbierane były jako zbytek, na który stać tylko wybranych.
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Prace wykończeniowe w trakcie budowy budynku mieszkalnego.

Nie można ukryć, iż budowa domu jest zadaniem składającym się z wielu etapów i pochłaniającym sporo czasu. Tak samo, nie można zapominać o tym, że wszystko podczas budowania ma obowiązek pozostać przypilnowane i nie może być mowy o jakichkolwiek niedopatrzeniach, gdyż pozostaje to zbytnio ważna kwestia.
inteligenty dom
Opracowanie: Pedro Ribeiro Simões
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentne instalacje elektryczne, innymi słowy szczegóły składające się na inteligentny dom

W dzisiejszych czasach ludzie nadzwyczaj cenią sobie szansę wykorzystywania z postępowych technologii, dzięki którym zdecydowanie prościej mogą organizować swoje powszednie funkcjonowanie.
Taśma samoprzylepna
Opracowanie: Wienerberger
Na podstawie danych z: Wienerberger

Taśma klejąca z nadrukiem – najbardziej znany artykuł, który ma zasadniczo każdy człowiek w swoim mieszkaniu.

W dzisiejszych czasach jest dużo rzeczy, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Są one dla jednostek, czymś normalnym i naturalnym, gdyż większości z nich wydaje się jakby istniały od zawsze. Toteż przedmioty te nie są w żaden sposób doceniane aż do chwili, kiedy są bardzo potrzebne a okazuje się, że nie znajdują się w mieszkaniu. Wówczas dopiero wychodzi, że nie można się bez nich obejść.
Gniazdko elektryczne
Na podstawie danych z: http://ospel.pl

Gniazdka elektryczne i gniazdka antenowe – atrakcyjne propozycje

Różnego typu złącza takie jak kontakty domowe są częścią instalacji elektrycznej budynku. Rolą gniazdek wtykowych jest szczególnie dołączanie do danej instalacji różnych odbiorników. Na rynku odnaleźć można różnego typu kontakty, patrząc na ich specjalne przeznaczenie, to jest do przemysłu, ale także do zwykłej instalacji domowej. W Polsce spotkać można kontakty typu E, dzięki czemu przyłączyć można rozmaite urządzenia w domu lub w mieszkaniu bez żadnych problemów.
ciasto w formie
Opracowanie: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz dwupokojowe mieszkania, których metraż mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Zainteresowani są nimi zarówno inwestorzy, jak i rodzice wysyłające swoje dzieci na studia.


Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za metr kwadratowy nie są niskie i raczej wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.
Karpiówka, miedziana angoba
Opracowanie: Wienerberger

Pokrycia dachu oraz dachówki dla każdego

W dużej ilości hurtowni materiałów budowlanych prosto teraz stracić orientację. Czy zaufać niedrogim, ale niepewnym pokryciom dachu, czy też zainwestować w odpowiednie dachówki? Wszelkie materiały tego typu należy kupować z rozsądkiem. W trakcie budowania mieszkania warto zadbać o bardzo dużą ilość spraw związanych z zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, takich jak chociażby dachówki. Wiele zależy tu od personalnych potrzeb,a także od nawyków klienta, czy jego wydolności finansowej.
Osuszacz
Opracowanie: Alex Wiebe
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne sprężarki śrubowe odnajdą wykorzystanie w wszelkim domu

Bez wątpienia w wszelkim gospodarstwie domowym jest pewien zbiór narzędzi i sprzętów, jakie po prostu muszą być żeby móc normalnie funkcjonować oraz wykonywać jakieś konieczne każdemu człowiekowi czynności. Bezsprzecznie mowa w tym miejscu szczególnie o zaopatrzeniu i wszelkich meblach gospodarstwa domowego, jakie użytkowane są do wyrabiania na przykład posiłków bądź magazynowania ciuchów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.