Wnętrza
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Rozwiązania zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak prostą rzeczą. Najważniejszym i decydującym czynnikiem są powody finansowe. Gdy jednak uda nam się już pozbierać zadowalającą kwotę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny oglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami wspierającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Znajdują się tam najnowsze projekty przygotowane przez zawodowe firmy projektowe.
projektowanie
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Kiedy wybrać się do pracowni projektowej?

Każdemu, kto pragnie odnowić swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o skorzystaniu z usług architekta, który szybko i skutecznie wprowadzi oczekiwane zmiany. Mimo, że wiele ludzi ma swoje własne preferencje i wizję wymarzonego domu, to najczęściej jest dość ciężko wdrażać takie projekty samodzielnie. Proces ten wymaga dużo trudu w samo projektowanie i w organizację pracy remontowej.
system elektroniczny
Opracowanie: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy osprzęt elektryczny musi charakteryzować się wyszukanym wzornictwem? Czy warto w tego typu rozwiązanie zainwestować?

Inwestorzy, którzy chcą wykończyć i wyremontować swoje domy albo mieszkania, decydują się dosyć często na osprzęt elektryczny o skomplikowanym wzornictwie. Pasuje on do konkretnego koloru ścian, podłogi czy mebli. Pasuje w związku z tym do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie. Aktualnie jest w czym wybierać, ponieważ producenci stale wprowadzają nowe kolekcje, jakie pasują do najnowszych trendów wzornictwa. Mogłoby się wydawać, że osprzęt elektryczny, to znaczy gniazdka elektryczne, łączniki instalacyjne albo łącznik świecznikowy, są elementami tak małymi i niepozornymi, iż ciężko je zauważyć, przez co nie trzeba poświęcać im jakiejś większej uwagi.
Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Wykończenie ścian. Przeróżne typy na wystrój wymarzonego wnętrza.

Remont naszego domu zbliża się ku końcowi. Nowiusieńkie meble rewelacyjnie prezentują się na tle ledwo co pomalowanych ścian. Zostaje nam tylko dobranie odpowiednich akcesoriów, tak by nasze domowe wnętrze nabrało stylu.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

Czasami ludzie posiadają wspaniałą wizję artystyczną

Czasem jest tak, że ktoś bierze się za urządzanie swojego mieszkania i robi to naprawdę świetnie, bo ma szansę się pochwalić świetną wizją artystyczną i wspaniałym poczuciem smaku. Wtenczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, aby poprosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat końcowy zazwyczaj niewiele wyróżnia się od tego, z jakim możemy się zetknąć w różnorakich magazynach.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wyjątkowo oryginalne koncepcje unowocześnionych domów

Jakiś czas temu wszystkie domy prezentowały się podobnie i nikogo to nie wprowadzało w zdziwienie. W tej chwili, sytuacja ta się odmieniła. Kiedy chodzi o projekty budynków mieszkalnych to okazują się one znacznie odważniejsze.
parapet
Opracowanie: Andrew Swartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/stawarz/2188542323/

Kamień- bardzo szlachetny surowiec, który można wykorzystywać we własnym domu na wiele sposobów

Kamień jest niezwykle eleganckim materiałem budowlanym, który świetnie prezentuje się w różnych rodzajach wnętrz. Możemy wykorzystać go we własnym ogrodzie, domu i w mieszkaniach na mnóstwo sposobów.
dekoracje na okno
Opracowanie: romana klee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okno zjawiskowo wystrojone na wiosnę

Czy wiecie Państwo, że w siedemnastym wieku w Wielkiej Brytanii otwory okienne specjalnie zamurowywano, aby uniknąć ”podatku okiennego”? Dopiero gdy w 1851 roku podatek zlikwidowano, Anglicy zaczęli je na nowo stawiać i ozdabiać. I tak, aby zwiększyć ilość wpadającego światła, w XIX wieku powstały wiktoriańskie okna wykuszowe. Znajdowały się przy nich ławeczki, które były idealnym miejscem, aby usiąść i oglądać świat za oknem.
drzwi bezprzylgowe
Opracowanie: Classen
Na podstawie danych z: Classen

Czy warto zdecydować się na dobre drzwi do domu?

Drzwi wewnętrzne powinny nie tylko komponować się ze stylem wnętrza, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Jak wybrać najlepszy model?
Ważne jest dokładne wymierzenie otworu drzwiowego oraz wybór odpowiedniej szerokości skrzydła. Standardowe drzwi znajdziemy w kilku rozmiarach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm.
klimatyzatory montaż
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dbaj o komfort w swym mieszkaniu, bo dzisiaj to bardzo łatwe i dogodne

Mieszkanie to miejsce, gdzie pragniemy czuć się naprawdę wspaniale. O odpowiednie warunki należy zadbać samemu, montując niezbędne aparaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.