Dach
Porównywarka cen mieszkań
Opracowanie: e-deweloprzy.pl
Na podstawie danych z: e-deweloprzy.pl

Od zawsze wiadomo, że w wielkich miastach bywa głośno — na szczęście wiadomo, jak sprawdzić poziom hałasu

Samo życie w sporym mieście poniekąd pociąga za sobą zgodę na przeróżne hałasy dobiegające do nas prawie cały czas. Jeśli interesuje nas poziom dźwięku, to można to sprawdzić.


Od zawsze wiadomo, że w wielkich miastach bywa głośno — na szczęście wiadomo, jak sprawdzić poziom hałasu

Jeżeli dla przykładu mieszkamy obok torów kolejowych albo stadionu piłkarskiego, to niekiedy dźwięki dochodzące z tamtej strony mogą nam przeszkadzać.
Budowa domu

Remont budynku - jak zmniejszyć jego koszty?

Jeśli jesteśmy radosnymi właścicielami osobno wybudowanego gmachu, musimy również liczyć się z wielkimi wydatkami. Pewnie, że możliwość życia bez lokatorów za ścianą jest niezwykle miła, z własnego ogródka także każdy chętnie skorzysta.
narzędzia
Opracowanie: regan76
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ważne fakty dotyczące systemów alarmowych

System alarmowy obejmuje zespół różnorodnych urządzeń, jakie na ogół służą do zabezpieczenia danego terenu czy obiektu przed włamaniem albo pożarem.
taras
Opracowanie: Phuket@photographer.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Piękny ogród na najwyższym piętrze bądź ekologiczny dach naszego budynku mieszkalnego

Inwestorzy są zobowiązani zrekultywować teren zniszczony podczas prac budowlanych. Mogą zasadzić drzewa w okolicy wybudowanych bloków lub zazielenić trawniki pomiędzy nimi. Doskonałym rozwiązaniem mogą być także dachy zielone. Często stosowanym pokryciem budynków mieszkalnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej jest styropapa. Bardzo dobrą alternatywą dla tego rodzaju pokrycia dachowego są dachy zielone.
remont mieszkania
Opracowanie: specialoperations
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem prac remontowych?

Wszystkie osoby, które podejmują się prowadzenia remontów muszą wiedzieć, jak ważną rolę w czasieprac remontowych pełni bezpieczeństwo. Pragnąc przeprowadzić sprawne renowacje, lecz także wyburzeń należy zdać się na pomoc fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zasad BHP, jakie często ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Należy mieć na uwadze, że wszystkiee wymogi które dotyczą bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i należy ich koniecznie przestrzegać.
polecane okna pcv do domu

Okna dako Wrocław przedstawia we własnej ofercie

Czy wiemy jakie okna chcemy wstawić?

Kiedy podjęliśmy decyzję o tym, że chcemy się wybudować, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić też nad tym, jakie okna pragniemy posiadać u siebie zamontowane. Występują one w różnorakiej powierzchni, kolorystyce, a także mogą wyróżniać się detalami, które jednak w końcowym rozrachunku mają szansę mieć wielkie znaczenie. Przez to właśnie musimy się uważnie przyjrzeć różnorakim ofertom.
Remont budynku
Opracowanie: Grand Canyon National Park
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budując dom - rodzaje tynków

Budując dom na samym początku stawiane są same ściany, później trzeba wylać strop, montuje cały dach i wykonuje wszystkie instalacje. Dopiero po tym wszystkim przychodzi pora na wykańczanie wnętrz, położenie tynków, wylewki, podłogi i wymalowanie wszystkich pomieszczeń. Jednym z bardziej istotnych etapów wykończeniowych robót, który ma sporo wpływu na wygląd pomieszczeń w domu, jest położenie gładkich i najbardziej istotne prostych tynków. Tynki Używane są w pracach budowlanych od setek lat. Ich głównym zadaniem jest wyrównanie ściany, a także zabezpieczenie ich przed czynnikami atmosferycznymi, mechanicznymi i wpływem wilgoci.
dom
Opracowanie: Bogdan Kulczyński
Na podstawie danych z: Reynaers Polska

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy wybudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Jak działać, by było taniej?

Sądzisz że własny dom jest kosztowny... moje niedoczekanie. Nieprawda. Jeżeli tylko nie zamierzasz zbudować pałacu czy obszernej rezydencji, dom jest osiągalny.. Dostosuj się jedynie do podanych niżej zasad.
Tynki cienkowarstwowe
Opracowanie: Sto - ispo
Na podstawie danych z: Sto - ispo

Produkty do osuszania budynku

Uzgadnianie ze specjalistami poniektórych elementów konstrukcji budynku jest w stanie przysporzyć o prawdziwy zawrót głowy. Całe szczęście współcześnie wiedza jest łatwo osiągalna. Za pośrednictwem Cyberprzestrzeni i bibliotek można bez trudu dotrzeć do potrzebnej wiedzy. Nie każda osoba musi zdawać sobie sprawę, jaki tynk do ociepleń czy rodzaj betonu kupić. Starcza jednak, iż wprowadzi, stosowne słowo kluczowe do przeglądarki i może zdobyć potrzebną wiedzę.
Media

Jak długi jest okres gwarancyjny dachówek ceramicznych i cementowych?

Dokonanie wyboru między dachówką cementową a ceramiczną nie jest takie proste. Są to Produkty, które na początkowy rzut oka prezentują się prawie tak samo. Posiadają bardzo analogiczne kształty, podobny ciężar, a sposób montażu jest niemalże jednakowy.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.