Magazyn
Hala magazynowa
Opracowanie: Nicholas Eckhart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz w planach postawić wielką halę albo magazyn? Przeczytaj, o czym trzeba pamiętać

Duży sukces firmy stwarza świetne warunki do dalszego rozwoju. Zyski z powodzeniem możemy spożytkować na nowatorskie inwestycje. Jeżeli prowadzimy firmę logistyczną, może trzeba pomyśleć o budowie nowej hali albo magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, powierzmy sprawę fachowcom.
naprawa chłodni
Opracowanie: Arjan Richter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kłopot z chłodnią? Znajdź firmę dla której będzie to łatwizna

Każdy przedsiębiorca powinien dbać o to, żeby wszystkie sprzęty w firmie działały tak jak trzeba. Nie jest to rzecz jasna nic dziwnego, bowiem każdemu zależy na tym, żeby towar dostarczany do kontrahenta był wysokiej jakości.
Wiata samochodowa Fastlock
Opracowanie: Icopal S.A.

Nabywając składzik narzędziowy można się często natknąć na wiaty drewniane Wrocław

Posiadając niewielką działkę lub obszar przy domu bardzo często wymagane jest pomieszczenie, w jakim wolno magazynować cały sprzęt ogrodniczy oraz przybory niezbędne w dziennym użytkowaniu. Praca w ogródku jest dla wielu ludzi szeroką rozrywką i tworzy oddzielenie od pracy, a także niesłychanie spory spokój. Urządzając zieleniec czy działkę wyjątkowo często konieczne są dodatkowe zadaszenia bądź niewielkie składziki, które posłużą do magazynowania sprzętu. Sporo sklepów ogrodniczych zapewnia już takie artykuły w ciekawych cenach i rzecz jasna w różnych wysokościach.
brama garażowa
Opracowanie: Normstahl
Na podstawie danych z: Normstahl

Na co zwracać uwagę dobierając bramę do garażu?

Wybierając bramę garażową przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę jak dużo miejsca może ona zająć – bramy garażowe uchylne są dość tanie i bezproblemowe w montażu, jednak otwierając się wysuwa się na zewnątrz garażu; żeby swobodnie otworzyć takową bramę musimy zaparkować około 1 do 2 metrów od garażu. Uchylna brama może okazać się niewygodna, gdy do garażu wjeżdża się z ulicy bądź kiedy podjazd do garażu jest niezmiernie krótki. Trochę droższe są bramy rolowane oraz segmentowe, jednak do ich otwarcia nie wymagane jest ponadplanowe miejsce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.