Ogrzewanie

Pompy ciepła - eko ogrzewanie domu!

Nanoterm – oddział Nanotel S.A, to przedsiębiorstwo, która specjalizuje się instalowaniem pomp cieplnych, a także systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
Model TUBUS
Opracowanie: Jacek Świderski
Na podstawie danych z: Jacek Świderski

piece Defro – najlepsze urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Firma Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w dużej ilości domów. Ich produkty pozwalają na oszczędność a dodatkowo na uzyskanie przyjemności użytkowania. Poniżej opisano wybrane modele z propozycji owej marki.
pokój z kominkiem

W jaki sposób optymalnie wybierać kominek do domu?

Widok rzeżącego się drewna w kominku z pewnością nada całemu wnętrzu przyjemnego charakteru. Tego rodzaju rozwiązanie nie tylko będzie kolejną ozdobą pomieszczenia, lecz także ogrzeje je. Trzeba jednakże przeanalizować jakie wkłady kominkowe Wrocław będą w naszym przypadku najlepsze.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Lubisz, kiedy w twoim domu jest cieplutko i przytulnie? Zobacz, jakie wady i zalety ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Dlaczego? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
grzejnik elektryczny
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielorakość wzorów kaloryferów u producentów

Kaloryfery rurkowe, to naścienne sprzęty przeznaczone do montażu w łazienkach. Są nadzwyczaj niewydajne, nie tylko ocieplają, ale z przyczyny swojej struktury zezwalają na też suszenie ręczników, bądź bielizny. Stanowią niezbędne wyposażenie łazienki.
kominek
Opracowanie: MULTI
Na podstawie danych z: MULTI

Znajdź idealny kominek, który ociepli i udekoruje Twoje własne cztery kąty.

Rozmyślając nad urządzeniem powstającego domu dobrze pomyśleć, czy chcielibyśmy mieć kominek. Taki zakup pozwoli nam cieszyć się cudownym widokiem i ciepłem w zimne wieczory. Przed zakupieniem kominka trzeba określić, czy będzie on głównym źródłem ciepła w domu czy może jedynie dodatkiem.
złączka
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Złączki montażowe mogą być zrobione z różnorakiego materiału

Musimy zaznaczyć, że czasem należy ze sobą powiązać różne części, aby miały szansę one odpowiednio działać. Przez to kiedy chcemy posiadać świadomość, że podłączony do kranu wąż ogrodowy będzie dobrze działał, a woda nie będzie leciała obok, to powinniśmy powiedzieć, że potrzebna będzie odpowiednia złączka, która takie powiązanie zapewnia.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo

Jaką metodę ogrzewania najlepiej wybrać?

Zimy w naszym kraju może nie należą do bardzo mroźnych, lecz nawet jak będą łagodne to bez odpowiedniego ogrzewania w domu się nie obejdzie. Metod na to ogrzewanie co przynajmniej kilka, a na to, co wybrać, wpływa wiele czynników.
Grzejniki
Opracowanie: Instal-Projekt
Na podstawie danych z: Instal-Projekt

Defro – polecane urządzenia o najlepszych właściwiościach

Działalność Defro jest to polskie przedsiębiorstwo działające na rynkach międzynarodowych. Przedsiębiorstwo trudni się w produkcji kotłów. Nazwa przedsiębiorstwa jest utożsamiana z niebywałą jakością ich towarów. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na rzetelność, ale również niepowtarzalne wzory swych produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko w wymiarze praktycznym.
Kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób 50 lat temu radzono sobie z ogrzewaniem budynków, a jak obecnie podchodzimy do takiego tematu

W naszych szerokościach geograficznych należy nastawić się, że przynajmniej przez pół roku kalendarzowego pali się w piecach. Ogrzewanie pozostaje tak bardzo ważną instalacją, że żaden właściciel domu nie może wprowadzić się na stałe, jeśli w piwnicy nie umieszczono np. pieca co. Jednakże wraz z rozwojem nowych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które całkowicie odmieniły nasze myślenie o ogrzewaniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.