Ogrzewanie
grzejnik elektryczny
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielorakość wzorów kaloryferów u producentów

Grzejniki rurkowe, to naścienne sprzęty przeznaczone do montażu w łazienkach. Są nadzwyczaj funkcjonalne, nie tylko grzeją, lecz z powodu swej budowy pozwalają na również suszenie ręczników, lub bielizny. Stanowią niezbędne wyposażenie łazienki.
Model TUBUS
Opracowanie: Jacek Świderski
Na podstawie danych z: Jacek Świderski

piece Defro – najlepsze urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Firma Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w wielu polskich domach. Ich piece pozwalają oszczędzić pieniądze a dodatkowo na uzyskanie przyjemności użytkowania. Poniżej podano kilka z oferty tejże marki.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Lubisz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Przekonaj się, jakie plusy i minusy ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy okresowo. Dlaczego? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
Grzejniki
Opracowanie: Instal-Projekt
Na podstawie danych z: Instal-Projekt

Defro – polecane urządzenia o najlepszych właściwiościach

Marka Defro jest to polska firma działająca na rynkach międzynarodowych. Jednostka trudni się w produkcji urządzeń grzewczych. Nazwa frimy jest utożsamiana z niezwykłą jakością ich towarów. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na rzetelność, ale i wyjątkowe wzory swoich produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko w wymiarze praktycznym.
złączka
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Złączki montażowe mogą być zrobione z różnorakiego materiału

Musimy powiedzieć, że od czasu do czasu należy ze sobą powiązać różnorakie elementy, żeby miały szansę one prawidłowo funkcjonować. Przez to kiedy pragniemy mieć gwarancję, że włączony do kranu wąż ogrodowy będzie właściwie działał, a woda nie będzie leciała obok, to musimy wiedzieć, że potrzebna będzie właściwa złączka, która takie powiązanie zapewnia.
pokój z kominkiem

W jaki sposób optymalnie wybierać kominek do domu?

Widok rzeżącego się drewna w kominku na pewno nada całemu wnętrzu przyjemnego charakteru. Tego typu rozwiązanie nie tylko okaże się dodatkową ozdobą pomieszczenia, ale także ogrzeje je. Należy jednak przemyśleć jakie wkłady kominkowe Wrocław okażą się w naszym przypadku najkorzystniejsze.
Kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób 50 lat temu radzono sobie z ogrzewaniem budynków, a jak obecnie podchodzimy do takiego tematu

W naszych szerokościach geograficznych trzeba nastawić się, że co najmniej przez połowę roku kalendarzowego pali się w piecach. Ogrzewanie jest tak bardzo ważną instalacją, że żaden posiadacz mieszkania nie jest w stanie wprowadzić się na stałe, jeżeli w piwnicy nie zamontowano np. pieca co. Jednakże wraz z rozwojem nowych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które całkowicie odmieniły nasze myślenie o ogrzewaniu.
Grzałka patronowa
Opracowanie: www.centro-therm.pl
Na podstawie danych z: www.centro-therm.pl

Opis grzałek patronowych. Zobacz co o nich jeszcze nie wiesz.

Sklep online oferuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to nowoczesne elementy grzewcze o specjalnej konstrukcji. Niewielkie wymiary połączone z wysoką pojemnością cieplną grzałek, pozwalają na transfer sporej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni.Jednostronne zasilanie upraszcza zabudowę grzałki w małej przestrzeni roboczej, ale też upraszcza instalację zasilającą. Użycie najlepszych tworzyw, najostrzejsze kryteria projektowania jak i produkcji, zapewniają wysoką jakość do najbardziej wymagających zastosowań.Grzałki patronowe zapewniają niezwykle dobry transfer ciepła, równomierną temperaturę jak i odporność na rdzewienie nawet w wysokich temperaturach.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo

Jaką metodę ogrzewania najlepiej wybrać?

Zimy w naszym kraju nie należą może do bardzo mroźnych, lecz nawet jak będą łagodne to bez odpowiedniego ogrzewania w domu trudno się obejść. Sposobów na to jest co najmniej parę, a na to, na który się zdecydować, wpływa wiele różnych rzeczy.

Pompy ciepła - eko ogrzewanie domu!

Nanoterm – oddział Nanotel S.A, to przedsiębiorstwo, która specjalizuje się instalowaniem pomp cieplnych, a także systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.