Ogrzewanie
złączka
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Złączki montażowe mogą być zrobione z różnorakiego materiału

Powinniśmy powiedzieć, że od czasu do czasu trzeba ze sobą połączyć różnorakie elementy, żeby miały szansę one prawidłowo funkcjonować. Dlatego jeśli chcemy posiadać pewność, że podłączony do kranu wąż ogrodowy będzie odpowiednio funkcjonował, a woda nie będzie leciała obok, to musimy wiedzieć, że potrzebna będzie właściwa złączka, która takie powiązanie zapewnia.
kominek
Opracowanie: MULTI
Na podstawie danych z: MULTI

Znajdź idealny kominek, który ociepli i udekoruje Twoje własne cztery kąty.

Zastanawiając się nad urządzeniem budowanego domu warto zastanowić się, czy chcemy posiadać kominek. Taki zakup pozwoli nam cieszyć się wspaniałym widokiem i ciepłem w chłodne wieczory. Przed zakupem kominka trzeba wybrać, czy będzie on głównym źródłem ciepła w domu czy może jedynie dodatkiem.
Kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób 50 lat temu radzono sobie z ogrzewaniem budynków, a jak obecnie podchodzimy do takiego tematu

W naszych szerokościach geograficznych trzeba nastawić się, że przynajmniej przez pół roku kalendarzowego pali się w piecach. Ogrzewanie bywa tak ważną instalacją, że żaden właściciel domu nie może wprowadzić się na stałe, jeżeli w piwnicy nie zamontowano np. pieca co. Jednak razem z rozwojem nowoczesnych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które całkowicie zrewolucjonizowały nasze myślenie o ogrzewaniu.
Grzałka patronowa
Opracowanie: www.centro-therm.pl
Na podstawie danych z: www.centro-therm.pl

Opis grzałek patronowych. Zobacz co o nich jeszcze nie wiesz.

Sklep online proponuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to nowoczesne elementy grzewcze o specjalnej konstrukcji. Małe wymiary połączone z wysoką pojemnością cieplną grzałek, pozwalają na transfer sporej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni.Jednostronne zasilanie ułatwia zabudowę grzałki w niewielkiej przestrzeni roboczej, a także ułatwia instalację zasilającą. Użycie najlepszych tworzyw, najostrzejsze wymagania co do projektowania oraz produkcji, gwarantują wysoką jakość do najbardziej wyzywających zastosowań.Grzałki patronowe zapewniają bardzo dobry transfer ciepła, równomierną temperaturę jak i odporność na korozję nawet w wysokich temperaturach.
pokój z kominkiem

W jaki sposób optymalnie wybierać kominek do domu?

Widok palącego się drewna w kominku z pewnością nada całemu wnętrzu przyjemnego charakteru. Tego typu rozwiązanie nie tylko będzie dodatkową ozdobą pomieszczenia, lecz także ogrzeje je. Należy jednakże przeanalizować jakie wkłady kominkowe Wrocław będą w naszym przypadku najbardziej korzystne.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Ogromnymi krokami przybliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Małe temperatury nie są zazwyczaj dla nas dobre, gdyż to właśnie w tym czasie zapadamy na rozliczne choroby, które połączone są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz okoliczności pogodowych. W związku z takim stanem rzeczy wykonujemy wszelakie wysiłki, aby w naszych mieszkaniach temperatura mogła znajdować się w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają zimne powietrze.
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Rozwiązania zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Głównym i decydującym czynnikiem są względy finansowe. Gdy jednak uda nam się już pozbierać zadowalającą sumę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam najnowsze projekty stworzone przez wykwalifikowane biura architektoniczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.