Ogrzewanie
panele podłogowe wrocław
Opracowanie: Senado Federal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Deski na ogrzewanie podłogowe - jakie będą odpowiednie?

Deski podłogowe/parkietowe posiadają nadzwyczaj rozmaite właściwości, wobec tego nie wszystkie będą nadawać się do spożytkowania na ogrzewanie podłogowe.
pokój z kominkiem

W jaki sposób optymalnie wybierać kominek do domu?

Widok palącego się drewna w kominku na pewno stworzy przytulną atmosferę. Tego typu rozwiązanie nie tylko okaże się dodatkową ozdobą pomieszczenia, ale również ogrzeje je. Należy jednak przeanalizować jakie wkłady kominkowe Wrocław okażą się w naszym przypadku najlepsze.
Grzałka patronowa
Opracowanie: www.centro-therm.pl
Na podstawie danych z: www.centro-therm.pl

Opis grzałek patronowych. Zobacz co o nich jeszcze nie wiesz.

Sklep internetowy proponuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to wysokowydajne elementy grzewcze o specjalnej konstrukcji. Małe wymiary wraz z wysoką pojemnością cieplną grzałek, umożliwiają emisję sporej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni.Jednostronne zasilanie ułatwia zabudowę grzałki w niewielkiej przestrzeni roboczej, ale też ułatwia instalację zasilającą. Użycie najlepszych surowców, najostrzejsze kryteria projektowania oraz produkcji, gwarantują wysoką jakość do najbardziej wyzywających zastosowań.Grzałki patronowe zapewniają bardzo dobry transfer ciepła, stabilną temperaturę oraz odporność na rdzewienie nawet w wysokich temperaturach.
grzejnik elektryczny
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielorakość wzorów kaloryferów u producentów

Kaloryfery rurkowe, to naścienne urządzenia przeznaczone do montażu w łazienkach. Są niezwykle niewydajne, nie tylko ocieplają, ale z powodu swej konstrukcji pozwalają na też suszenie ręczników, bądź bielizny. Tworzą niezbędne akcesoria łazienki.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo

Jaką metodę ogrzewania najlepiej wybrać?

Zimy w naszym kraju nie należą może do bardzo zimnych, lecz nawet jak są łagodniejsze to bez dobrego ogrzewania w domu trudno się obejść. Sposobów na to ogrzewanie co najmniej parę, a na to, na który się zdecydować, zależy wiele czynników.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Lubisz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Przekonaj się, jakie plusy i minusy ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Z jakiego względu? Ponieważ to, co charakteryzuje ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Wielkimi krokami zbliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Niskie temperatury nie są w większości wypadków dla nas dobre, dlatego że to właśnie w tym okresie zapadamy na przeróżne choroby, które związane są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz warunków. W związku z taką sytuacją rzeczy sprawiamy wszelkie wysiłki, aby w naszych domach temperatura mogła oscylować w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają lodowate powietrze.

Pompy ciepła - eko ogrzewanie domu!

Nanoterm to przedsiębiorstwo, która zajmuje się instalowaniem wyspecjalizowanego systemu jakim jest pompa ciepła, jak również,oraz systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
Model TUBUS
Opracowanie: Jacek Świderski
Na podstawie danych z: Jacek Świderski

piece Defro – najlepsze urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Przedsiębiorstwo Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w dużej ilości domów. Ich piece pozwalają oszczędzić pieniądze a dodatkowo na komfort korzystania. Poniżej podano wybrane modele z oferty tej marki.
Kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób 50 lat temu radzono sobie z ogrzewaniem budynków, a jak obecnie podchodzimy do takiego tematu

W naszych szerokościach geograficznych trzeba nastawić się, że co najmniej przez pół roku kalendarzowego pali się w piecach. Ogrzewanie pozostaje tak ważną instalacją, że żaden właściciel domu nie jest w stanie wprowadzić się na stałe, jeżeli w piwnicy nie umieszczono np. pieca co. Jednak wraz z rozwojem nowoczesnych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które całkowicie odmieniły nasze myślenie o ogrzewaniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.