Ogrzewanie
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo

Jaką metodę ogrzewania najlepiej wybrać?

Zimy w naszym kraju nie należą może do bardzo zimnych, lecz nawet jak są łagodniejsze to bez dobrego ogrzewania w domu trudno się obejść. Sposobów na to ogrzewanie co najmniej parę, a na to, na który się zdecydować, zależy wiele czynników.

Jeżeli kochasz ciepło i pragniesz\zamierzasz zainstalować ogrzewanie podłogowe
koniecznie przeczytaj ten artykuł

ogrzewanie podłogowe
Opracowanie: DEVI, Grupa Danfoss
Na podstawie danych z: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Lubisz, gdy w twoim domu jest cieplutko i przyjemnie? Przekonaj się, jakie plusy i minusy ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Z jakiego względu? Ponieważ to, co charakteryzuje ogrzewanie podłogowe, to jego ogromna bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
panele podłogowe wrocław
Opracowanie: Senado Federal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Deski na ogrzewanie podłogowe - jakie będą odpowiednie?

Deski podłogowe/parkietowe posiadają niezwykle różne właściwości, w związku z tym nie wszystkie będą nadawać się do spożytkowania na ogrzewanie podłogowe.
radiator
Opracowanie: Matti Mattila
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak skutecznie zwiększyć temperaturę w naszym domu?

Wielkimi krokami zbliżyła się do nas zima. Duża część z nas doskonale wie, że to najbardziej zimna pora roku. Niskie temperatury nie są w większości wypadków dla nas dobre, dlatego że to właśnie w tym okresie zapadamy na przeróżne choroby, które związane są z niedostosowaniem naszego odzienia do panujących na zewnątrz warunków. W związku z taką sytuacją rzeczy sprawiamy wszelkie wysiłki, aby w naszych domach temperatura mogła oscylować w optymalnych wartościach. Niejednokrotnie jest to skomplikowane zadanie, dlatego że nasze okna oraz kratki wentylacyjne niestety doprowadzają lodowate powietrze.

Pompy ciepła - eko ogrzewanie domu!

Nanoterm to przedsiębiorstwo, która zajmuje się instalowaniem wyspecjalizowanego systemu jakim jest pompa ciepła, jak również,oraz systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
Grzałka patronowa
Opracowanie: www.centro-therm.pl
Na podstawie danych z: www.centro-therm.pl

Opis grzałek patronowych. Zobacz co o nich jeszcze nie wiesz.

Sklep internetowy proponuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to nowoczesne elementy grzewcze o specjalnej budowie. Niewielkie wymiary wraz z wysoką pojemnością cieplną grzałek, pozwalają na emisję sporej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni.Jednostronne zasilanie ułatwia zabudowę grzałki w małej przestrzeni roboczej, a także ułatwia instalację zasilającą. Zastosowanie najlepszych surowców, najostrzejsze wymagania co do projektowania jak i produkcji, zapewniają wysoką jakość do najbardziej wymagających zastosowań.Grzałki patronowe oferują bardzo dobry transfer ciepła, równomierną temperaturę jak i odporność na korozję nawet w wysokich temperaturach.
Model TUBUS
Opracowanie: Jacek Świderski
Na podstawie danych z: Jacek Świderski

piece Defro – najlepsze urządzenia do Twojego domu i mieszkania

Przedsiębiorstwo Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w dużej ilości domów. Ich piece pozwalają oszczędzić pieniądze a dodatkowo na komfort korzystania. Poniżej podano wybrane modele z oferty tej marki.
Kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób 50 lat temu radzono sobie z ogrzewaniem budynków, a jak obecnie podchodzimy do takiego tematu

W naszych szerokościach geograficznych trzeba nastawić się, że co najmniej przez pół roku kalendarzowego pali się w piecach. Ogrzewanie pozostaje tak ważną instalacją, że żaden właściciel domu nie jest w stanie wprowadzić się na stałe, jeżeli w piwnicy nie umieszczono np. pieca co. Jednak wraz z rozwojem nowoczesnych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które całkowicie odmieniły nasze myślenie o ogrzewaniu.
pokój z kominkiem

W jaki sposób optymalnie wybierać kominek do domu?

Widok rzeżącego się drewna w kominku z pewnością stworzy przytulną atmosferę. Tego typu rozwiązanie nie tylko będzie dodatkową ozdobą pomieszczenia, ale także ogrzeje je. Trzeba jednakże przeanalizować jakie wkłady kominkowe Wrocław okażą się w naszym przypadku najkorzystniejsze.
Grzejniki
Opracowanie: Instal-Projekt
Na podstawie danych z: Instal-Projekt

Defro – polecane urządzenia o najlepszych właściwiościach

Przedsiębiorstwo Defro jest to polskie przedsiębiorstwo działające na rynkach międzynarodowych. Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą urządzeń grzewczych. Nazwa przedsiębiorstwa stała się kojarzona z niezwykłą jakością ich produktów. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na rzetelność, ale również niepowtarzalne wzory swych produktów, co pozwala na traktowanie urządzeń grzewczych nie tylko w wymiarze praktycznym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.