Okna
okna
Opracowanie: Velux
Na podstawie danych z: Velux

Okna do domu – co powinno się uwzględniać w czasie zakupu?

Remontowanie domu często wiąże się z decyzją o zmienieniu stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z rosnącymi cenami za ogrzewanie ogromna część osób , które zdecydowały się na wymianę stolarki okiennej podejmuje decyzję montażu okien, które pozwolą uniknąć strat ciepła. Jakie jednak okna wybrać? To samo pytanie stawiamy sobie, kiedy myślimy o wy mianie drzwi.
kotlownia w domu
Opracowanie: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co szczególną uwagę zwracają ci, którzy zamierzają wznieść budynek mieszkalny i są zmuszeni wybrać najwłaściwszy sposób ogrzewania obiektu

Budowa domu jednokondygnacyjnego w każdym przypadku wiąże się z obowiązkiem podjęcia wielu istotnych decyzji, które potem będą mieć duży wpływ na zwyczajne życie całej rodziny. Trzeba zdecydować, jakie materiały kupić, czyli jednym słowem, czy postawić na bardzo dobrą jakość, czy na niską cenę, bo te dwa wyznaczniki nieczęsto idą w parze.
zamek
Opracowanie: Jay Thompson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś w czasie pewnej inwestycji budowlanej, aranżujesz wnętrze nowego, rodzinnego domu, biurowca, firmy – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat akcesoriów uzupełniających.

Rynek budowlany w Polsce zdobywa własne maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Dzisiaj dom, to nie tylko prostopadłościenny budynek z paroma wlotami, lecz skomplikowany projekt, wykreowany przez specjalistę i wykonywany przy pomocy grupy robotników.
rolety w chmurki
Opracowanie: fivaro.pl
Na podstawie danych z: fivaro.pl

Zróżnicowany asortyment atrakcyjnych rolet dedykowanych dla naszych pociech

Dbając o estetykę dziecięcego pokoju, koniecznie trzeba zadbać się o każdą jego część. W aranżacji niezwykle znamienną rolę odgrywa całe okno, w tym także jego aktualna oprawa. W dobie naszych czasów mamy do dyspozycji niezwykle szeroki wybór tego rodzaju asortymentu, do którego wlicza się chociażby rolety. Ich producenci oferują sporo modeli dostosowanych do preferencji młodego użytkownika.
dom - odbitka
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Decyzja zmierzająca do własnego budynku mieszkalnego

Coraz więcej ludzi ceni mieszkanie w domu. Daje to wrażenie wygody oraz jest bardziej prywatne niż mieszkanie w bloku. Często jedynym problem są koszty.
materiały budowlane
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór produktów budowlanych staje się współcześnie o dużo większy niż kiedyś

Materiały budowlane wykorzystywane współcześnie do wznoszenia wieżowców znacząco różnią się od tych, którymi posługiwali się nasi przodkowie. Czerwona cegła i kamień to surowce, z których niegdyś wznoszono tak świątynie, jak i domy mieszkalne.
okna dachowe
Opracowanie: FRANC GARDINER
Na podstawie danych z: FRANC GARDINER

Okna powinno się montować tylko raz na długie lata

Jeżeli stawiamy dom, to chcemy, aby stał on jak najdłużej oraz żeby służył nie jedynie nam, lecz też i przyszłym pokoleniom. Przez to właśnie warto sobie wydawać sprawę, iż nie mamy szansy tutaj oszczędzać, że kupując właściwe produkty do jego budowy, musimy brać wszystko to co najlepsze, tak żeby posiadać pewność, że wspaniale będzie wypełniało własną funkcję, przez długie lata.
szyba w samochodzie
Opracowanie: Iwan Gabovitch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bezpieczna szyba, czyli dlaczego opłaca się inwestować w najlepszą jakość?

Większości z nas szyby kojarzą się z bardzo delikatnym tworzywem, które szybko można rozbić. Z pewnością jako szkrab mogłeś się przekonać, że uderzenie piłki w okno wystarczy, by rozsypała się z hałaśliwym hałasem i wystraszyła wszystkich sąsiadów, którzy wyskoczyli ze strachem z domu. Jeśli sam do tego nie doprowadziłeś, prawdopodobnie zrobił to twój kolega, który oczywiście był srogo ukarany.
okna
Opracowanie: Sonny Abesamis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okucia do szkła oraz zawiasy do drzwi szklanych i kit szklarski wysokiej jakości

Masa firm posiada współcześnie w swoim asortymencie okucia do szkła i zawiasy do szklanych drzwi niesłychanie wysokiej jakości. Artykuły te cechują się najlepszymi parametrami, takimi jak na przykład trwałość, solidność oraz odporność na rozlicznego rodzaju uszkodzenia.
Okna skandynawskie
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Jakie drewniane okna wybrać do swojego mieszkania

Zanim nadejdzie ostra zima należy spojrzeć na okna w swoim mieszkaniu lub domu. Czasem oczekują one naprawy albo całkowitej wymiany. Warto to uczynić przed zimą, aby niska temperatura nie przyszła do naszych progów przez luki uszkodzonych okien.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.