Okna
klimatyzator
Opracowanie: Centrum Klima SA
Na podstawie danych z: Centrum Klima SA

Klimatyzator przenośny odpowiedzią na domowe potrzeby

Gorące dni bywają koszmarne dla mieszkańców blokowisk. Klimatyzatory aktualnie stanowią rozwiązanie dla każdego. Małe pudełko nie potrzebuje wiele miejsca, a potrafi ułatwić życie.
drzwi
Opracowanie: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Co trzeba wiedzieć instalując drzwi i okna

Sprawnie przebiegająca budowa rozmaitych budowli – przykładowo mieszkań, uczelni, sklepów lub domów do użytku publicznego – to w dzisiejszych czasach nie lada zadanie. Nie jedynie potrzebne jest dobre, zgodne z prawem zaprojektowanie przestrzeni, lecz też znakomity projekt oraz wysokiej jakości materiały, jakie charakteryzują się dużą wytrzymałością. W budowlance dotyczy to głównie cegieł i następnych przyborów budowlanych, lecz nie tylko – ważne są też różne szczegóły, które mogą o wiele wpłynąć na użyteczność i wygodę podczas korzystania z budynku. Jest bardzo ważne, by owe przedmioty jak ościeżnice charakteryzowały się wykwalifikowaną jakością i były prosto zakładane – dzięki temu drzwi , a także okna potrafią otwierać i zamykać się sprawnie i w rzeczywistości bezproblemowo.
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Na podstawie danych z: Intro Media

Warto zakupić wysokiej jakości okna oraz drzwi do własnego lokum

Drzwi i okna są ogromnie istotnymi częściami każdego mieszkania. Dzięki drzwiom możliwe jest wchodzenie i wychodzenie. Okna umożliwiają dostawanie się do wewnątrz światła i większej ilości powietrza. Długotrwałe przebywanie w pomieszczeniu bez okien nierzadko niezwykle negatywnie wpływa na samopoczucie i poczucie komfortu. Dlatego tak bardzo ważny jest udział światła dziennego, a zwłaszcza promieni słońca. Drzwi z kolei powinny gwarantować bezpieczeństwo.
Okna skandynawskie
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Jakie drewniane okna wybrać do swojego mieszkania

Zanim zawita sroga zima warto przyjrzeć się oknom we własnym mieszkaniu czy domu. Nierzadko oczekują one podreperowania albo całkowitej wymiany. Trzeba to zrobić przed tą porą roku, by ujemna temperatura nie przyszła do naszych domów przez dziury zdezelowanych okien.
okna
Opracowanie: Sonny Abesamis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okucia do szkła oraz zawiasy do drzwi szklanych i kit szklarski wysokiej jakości

Sporo firm posiada dzisiaj w swoim asortymencie okucia do szkła oraz zawiasy do szklanych drzwi bardzo wysokiej jakości. Artykuły te charakteryzują się najlepszymi parametrami, takimi jak trwałość, solidność i odporność na rozmaitego rodzaju uszkodzenia.
okna
Opracowanie: Velux
Na podstawie danych z: Velux

Okna do domu – co powinno się uwzględniać w czasie zakupu?

Remontowanie domu często wiąże się z decyzją o wymianie stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z coraz wyższymi cenami ogrzewania ogromna część osób zdecydowanych na wymianę stolarki okiennej podejmuje decyzję montażu okien, które pozwolą uniknąć strat ciepła. Jakie jednak okna zamontować? Dokładnie takie samo pytanie stawiamy sobie, kiedy myślimy o wy mianie drzwi.
Kamera monitoringu
Opracowanie: Marcel Oosterwijk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetne metody powiększenia bezpieczeństwa we własnym domu

Hierarchia Masłowa pokazuje, że ludzie muszą mieć zapewnione całkowite bezpieczeństwo. Bo jeżeli na swoje nieszczęście nie będziemy mieli takowego zapewnionego, po prostu nasze codzienne funkcjonowanie nie będzie za bardzo fajne. Zatem zastanówmy się jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu. Na całe szczęście jest wiele gotowych recept. A więc naszym wyłącznym zadaniem jest zaznajomić się z nimi rzetelnie.
rolety na oknach
Opracowanie: Vince M
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najważniejsze zalety i wady rolet, dlaczego stają się one obecnie częściej wybierane od żaluzji

Rolety stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych firanek oraz zasłon, od lat używanych w oknach naszych domów i mieszkań. Przez pewien czas dużą popularnością cieszyły się różnego rodzaju żaluzje, ale sporo osób trochę narzekało na niezbyt dobrze działające mechanizmy albo problemy z czyszczenie. Żaluzje w dalszym ciągu często się kupuje, lecz obecnie właściciele mieszkań najchętniej wybierają rolety, do czego przyczyniają się nie tylko ich dekoracyjne i funkcjonalne możliwości, ale także bardzo duża liczba dostępnych materiałów i motywów.
dekoracje na okno
Opracowanie: romana klee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Okno zjawiskowo wystrojone na wiosnę

Czy wiecie Państwo, że w siedemnastym wieku w Anglii i Szkocji okna specjalnie zamurowywano, aby uniknąć za nie obowiązkowych opłat? Dopiero gdy w 1851 roku podatek zniesiono, Anglicy zaczęli je na nowo stawiać i ozdabiać. Tym sposobem, aby lepiej oświetlić wnętrze, w XIX wieku pojawiły się wiktoriańskie okna wykuszowe. Znajdowały się przy nich ławeczki, które były najlepszym miejscem, aby spocząć i patrzeć na świat za oknem.
okna
Opracowanie: Dekoria
Na podstawie danych z: Dekoria

Są już w większości domów

Sporo ludzi ma w pamięci czasy, kiedy w mieszkaniach były stare okna. Okna, które trudno było umyć i które nie prezentowały się dobrze. Obecnie wielu ludzi wymieniło już te te okna na okna plastikowe, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili to mają taki plan. Oczywiście jest to spory koszt. Musimy nastawić się na spory wydatek. Z tego powodu część osób najpierw wstawia część okien i dopiero po jakimś czasie zmieniają resztę. Jednak, kiedy już wymienimy okna od razu zauważymy duża różnicę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.