Okna
kotlownia w domu
Opracowanie: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co szczególną uwagę kierują ci, którzy planują wznieść budynek mieszkalny i muszą wybrać najwłaściwszy sposób ogrzewania obiektu

Żyjemy w dość zimnym klimacie, dlatego prawie przez pół roku musimy ogrzewać zajmowane domy, jak też inne budynki, z jakich korzystamy. Z racji, iż ogrzewanie niesie za sobą spore koszty, warto dowiedzieć się, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. W ostatnim czasie wiele mówi się też o ochronie środowiska i dokłada się starań, aby urządzenia ciepłownicze charakteryzowały się niską emisją spalin oraz wielką efektywnością pracy.
zamek
Opracowanie: Jay Thompson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś w czasie pewnej inwestycji budowlanej, aranżujesz wnętrze nowego, rodzinnego domu, biurowca, firmy – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat akcesoriów uzupełniających.

Rynek budownictwa w Polsce osiąga własne maximum. Ujawnia się dużo udogodnień. Dziś\Obecnie dom rodzinny, to nie wyłącznie prostopadłościenny gmach z paroma wlotami, lecz skomplikowany projekt, wykreowany przez kreatora i zrealizowany przy pomocy grupy budowlanej.
Okna skandynawskie
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Jakie drewniane okna wybrać do swojego mieszkania

Nim nadejdzie sroga zima należy przyjrzeć się oknom we własnym mieszkaniu lub domu. Czasem oczekują one naprawy nierzadko też całej wymiany. Trzeba to zrobić przed tą porą roku, by niska temperatura nie przyszła do naszych domów przez szpary zdezelowanych okien.
poziom
Opracowanie: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Następna sroga zima spędza Ci sen z powiek i cały czas zastanawiasz się, w jaki sposób sobie samemu z tym poradzić

Choć ogrzewasz dom najsilniej jak się da to i tak w okresie bardzo niskich temperatur bywa w nim normalnie zimno?


Następna sroga zima spędza Ci sen z powiek i cały czas zastanawiasz się, w jaki sposób sobie samemu z tym poradzić

Najpewniej przyczyną takiego stanu rzeczy będzie niewłaściwe ocieplenie budynku bądź po prostu jego brak.
stolarz
Opracowanie: Marco Enzo Squillacioti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odkryj, co możesz zrobić, kiedy zobaczysz, że Twe meble potrzebują renowacji bądź naprawy.

Niejednokrotnie zdarza się, iż po długim czasie użytkowania nasze meble potrzebują naprawy lub renowacji. Dowiedz się, w jakim miejscu możesz przywrócić swoim meblom ich dawny wygląd.
okna
Opracowanie: Dekoria
Na podstawie danych z: Dekoria

Są już w większości domów

Sporo osób pamięta czasy, kiedy w mieszkaniach były stare okna. Okna, które ciężko było utrzymać w czystości i które nie prezentowały się dobrze. W obecnych czasach większość osób wymieniła już te stare okna na okna plastikowe, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili to mają taki plan. Wiadomo, że jest to pewien koszt. Trzeba nastawić się na spory wydatek. Dlatego niektórzy najpierw wymieniają część okien i dopiero po jakimś czasie zmieniają pozostałe. Ale, gdy już wymienimy okna od razu dostrzeżemy duża różnicę.
materiały budowlane
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór produktów budowlanych staje się współcześnie o dużo większy niż kiedyś

Materiały budowlane wykorzystywane obecnie do wznoszenia wieżowców znacząco różnią się od tych, którymi posługiwali się nasi antenaci. Jasnoczerwona cegła i kamień to surowce, z których kiedyś wznoszono tak bazyliki, jak i domy mieszkalne.
rolety na oknach
Opracowanie: Vince M
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najważniejsze zalety i wady rolet, dlaczego stają się one obecnie częściej wybierane od żaluzji

Rolety są doskonałą alternatywą dla klasycznych zasłon i firanek, od lat używanych w okiennicach naszych mieszkań i domów. Przez pewien czas dużym zainteresowaniem się cieszyły najróżniejsze żaluzje, lecz sporo osób trochę narzekało na zacinające się mechanizmy albo problematyczne mycie. Żaluzje nadal często się kupuje, ale obecnie najchętniej klienci kupują rolety, do czego będą się przyczyniać nie tylko ich dekoracyjne i funkcjonalne możliwości, ale także bardzo duża ilość oferowanych motywów i tkanin.
Rolety zaciemniające VELUX
Opracowanie: VELUX
Na podstawie danych z: VELUX

Alternatywne sposoby zdobienia okien w domach oraz mieszkaniach

Wśród ofert wyszukać można mnóstwo opcji, by przyozdobić okna. Zasłonki nigdy nie wyjdą z mody, lecz warto dziś wybierać oryginalne rozwiązania. Wybierając spośród propozycji zasłon okiennych powinno się wybierać tzw. rolety dzień-noc. Połączenie rolet, które przydatne będą tak w ciągu doby, jak i w nocy to doskonałe i praktyczne rozwiązanie. Zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca jest w dzisiejszych czasach w najwyższej w cenie.
remont mieszkania
Opracowanie: BromfordGroup
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W czasie remontu mieszkania lub przy budowie domu potrzebujemy tych rzeczy

Każdy dobrze wie jak ważne są okna w domach. Chcemy by po pierwsze były we właściwy sposób rozmieszczone, a po drugie chcemy, żeby fajnie wyglądały. Dobór okien nie jest w rzeczywistości taki prosty. należy zastanowić się czy framugi mają być białe czy może chcemy, by wszystko było wykończone w drewnie. Powinniśmy mnóstwo rzeczy brać pod uwagę. Z tego powodu rzeczywiście dobrze przejrzeć ofertę marki Velux. Dlaczego? Otóż okna dachowe velux, to wysoka jakość i ogromny wybór.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.