Projekt
Hala magazynowa
Opracowanie: Nicholas Eckhart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz w planach postawić wielką halę albo magazyn? Przeczytaj, o czym trzeba pamiętać

Duży sukces firmy stwarza świetne warunki do dalszego rozwoju. Zyski z powodzeniem możemy spożytkować na nowatorskie inwestycje. Jeżeli prowadzimy firmę logistyczną, może trzeba pomyśleć o budowie nowej hali albo magazynu? Nie róbmy tego na własną rękę, powierzmy sprawę fachowcom.
robota
Opracowanie: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Funkcjonalne, innowacyjne projektowanie pomieszczeń

Każdy pragnie mieć miejsce zamieszkania wyszukane i finezyjne. Odpowiedni architekt będzie w stanie podołać tym poleceniom i stworzy pomieszczenia, w których będzie chciało się mieszkać, do których będzie się chciało wracać.
polbruk
Opracowanie: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Pragniesz stworzyć urocze otoczenie na własnej posesji i nie posiadasz pomysłu jak to wszystko urządzić

Własny ogród nie satysfakcjonuje Cię zupełnie i poszukujesz pomysłów na zbudowanie niebywale interesującego otoczenia swojej działki przydomowej? Rozwiązanie jest w tej sytuacji wyłącznie jedno - kostka brukowa.
dekoracje na okno
Opracowanie: romana klee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się należy kierować przy meblowaniu sklepu, jakie wyposażenie jest przy tym niezbędne.

Jednym z ważniejszych elementów przy wyposażeniu sklepów są dobre dobrane meble. Niektórzy z marketingowców wręcz są zdania, że są one najbardziej istotne, gdyż od wygody i funkcjonalności zakupów będzie bezpośrednio zależeć ilość kupujących.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Projekt naszego wymarzonego domu. Czy warto jest wybrać jeden ze standardowych projektów?

W końcu budujemy nasz wymarzony dom, ale nie wiemy, który projekt naszego przyszłego lokum wybrać? Czy zdecydować się na coś całkowicie od podstaw, czy lepiej będzie zdecydować się na jeden z dostępnych projektów. Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku architekt okazuje się konieczny, jednak jaką decyzję podjąć?
budowa domu
Opracowanie: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli w tym momencie aranżujesz budowę domu, bądź jesteś w trakcie domowej inwestycji – powinieneś zasięgnąć trochę informacji na temat przemysłu budowniczego w Polsce.

Budowa domu, to duże wyzwanie, szczególnie dla osoby, która chce zaplanować wszystko sam. Oczekujesz spokojnego, przestronnego miejsca, ostoi dla swoich bliskich, jednakże nie jesteś uświadomiony ile to zadań, czasu i pracy dla Ciebie – zaczerpnij trochę informacji w temacie budowy w kraju.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Tomas Riehle
Na podstawie danych z: Schϋco

Planujesz nabyć mieszkanie w stolicy? Powinieneś wyszukać odpowiednią lokalizację

Zakup domu to bardzo znacząca inwestycja, która wpływa na całe życie. Z tego powodu należy dobrze rozważyć podjęty wybór oraz odnaleźć optymalny lokal dla siebie i pozostałych członków rodziny. W wypadku mieszkania ważny bywa nie tylko jego projekt, wygląd oraz wartość, ale także lokalizacja, w której się znajduje.
płytki ceramiczne
Opracowanie: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Który wyselekcjonować projekt domku? Gotowy czy może indywidualny?

Budowa domku jest to jedno z najistotniejszych życiowych przedsięwzięć.


Który wyselekcjonować projekt domku? Gotowy czy może indywidualny?

Z chwilą podjęcia decyzji o realizacji fantazjowań, Inwestor zadaje sobie pierwsze pytanie: który projekt domku wybrać? Czy postawić na długofalową współpracę z architektem i projekt indywidualny czy może odnajdziemy dom doskonały wśród bogatej propozycji gotowych projektów? Każdy pragnie, by jego domek był szczególny jak też funkcjonalny, ażeby gwarantował bezpieczeństwo oraz komfort jego lokatorom, a prócz tego był tani w budowie oraz tani w utrzymaniu.
Meble z naturalnego drewna
Opracowanie: Table Top
Na podstawie danych z: Table Top

Niejeden z nas w dorosłym wieku pragnie się usamodzielnić od rodziców oraz zacząć życie na swój rachunek - dlatego chcemy kupić własne mieszkanie

\Dla niejednego młodego człowieka postanowienie o nabyciu swojego mieszkania to ogromny krok ku dojrzałości. Okazuje się wówczas czy całkowicie jesteśmy gotowi na odpowiedzialne oraz dorosłe życie.
odpady
Opracowanie: Marc Willmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podłoga jesionowa - niewątpliwie pierwszoplanowy bohater każdego wnętrza, który zapewni mu unikalny charakter

projektując wnętrze warto pamiętać, iż podłoga nie jest tylko powierzchnią użytkową, ale także niezwykle ważnym „elementem” każdego pomieszczenia.


1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.