Architekt
dom z garażem
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki projekt domu parterowego wziąć pod uwagę? Spójrz na co zwrócić uwagę?

Znaczna większość osób zdecydowanych na budowę domu dla rodziny wybiera projekt domu klasycznego. Często jednak zapominamy, iż projekty klasyczne to nie jedna propozycja biur architektonicznych. Można zlecić zaprojektowanie indywidualnego projektu, dzięki temu jest gwarancja, iż dom będzie doskonale dopasowany do naszych wymagań.
projekt domu

O jakich sprawach trzeba pamiętać przy rozpoczęciu budowy domu, jak odpowiednio wybrać plan budynku.

Typowa rodzina będzie budować dom raz na całe życie, i najczęściej jest to dla niej zupełnie nowe doświadczenie. Niewielu ludzi ma budowlane doświadczenie, cała reszta musi poznać ogromną ilość rozmaitych zagadnień, i co najbardziej istotne podjąć szereg istotnych decyzji. Można oczywiście całkowicie zaufać ludziom, których się wynajmie do budowy domu, ale i tak powinno się posiadać chociaż minimalne wiadomości, tak żeby wiedzieć, co będzie robione.
Projekt architektoniczny
Opracowanie: Samuraijohnny
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/

Dlaczego projekty warsztatowe będą tak nadzwyczaj ważne przy wykonaniu inwestycji?

Architekt jest osobą, od której wymaga się dokładności, skrupulatności a przede wszystkim precyzji. Do wszelkiego projektu, jaki musi zrealizować przystępuje osobiście. A projekty mogą być różnorodne od opracowania domu bądź mieszkania a nawet ogrodu do opracowania wielkich kompleksów użytku publicznego. Wszystko potrzebuje czasu oraz wdrożenia się w temat konkretnej transakcji.
pejzaż - dom
Opracowanie: Senado Federal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Genialne biura zadbają o każdy detal projektu Twojego przepięknego domu

Dużo ludzi w pewnym momencie decyduje się na budowę własnego domu. Bardzo często jest to głównym celem w życiu wielkiej ilości ludzi. Jest to jednak nie tylko dość droga, ale także trudna inwestycja. W teraźniejszości jest jednak bardzo duża liczba firm, które pomogą przedostać się przez cały czas budowy, od początkowego projektu aż do remontowania wymarzonej posiadłości.
lampa asperatus
Opracowanie: asperatus.pl
Na podstawie danych z: asperatus.pl

Poszukujesz domów na sprzedaż? Tarnów posiada bardzo dużo do zaproponowania

Zapierająca dech w piersiach architektura, smaczna kuchnia, wysokie temperatury, kultowe „biedronki”, niezwykle bogata - bo sięgająca XIV wieku - i interesująca historia - lista zalet drugiego co do wielkości miasta Małopolski wydaje się nieskończona.
dom z dachówkami
Opracowanie: Tegola Poland Ltd

Istotne rady dla tych, którzy budują dom

Niemal każdy z nas marzy o swoim domu. Kiedy jesteś w takiej sytuacji, że możesz sobie pozwolić na budowę nowego domu, zwykle możesz powiedzieć, że jesteś ogromnym szczęściarzem. Jeżeli zabierasz się zatem za budowanie swojego domu, z pewnością powinieneś przeczytać nasz artykuł.
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa S.A.
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa S.A.

Jakie dane widoczne są na każdym projekcie domu i kiedy jest on mniej kosztowny?

Jeśli zamierzasz w przyszłości budowę własnego domu to wiesz, że musisz skorzystać np. z oferty biura projektowego. Jego pomoc jest konieczna między innymi wtedy, kiedy nawet Ty nie wiesz jeszcze jak Twój nowy dom ma wyglądać.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

Czasem ludzie mają wspaniałą wizję artystyczną

Czasami dzieje się tak, że ktoś zabiera się za wykańczanie własnego mieszkania i zrobi to na pewno wspaniale, bo ma szansę się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną oraz niesamowitym poczuciem stylu. Wtedy wszystko robi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat końcowy przeważnie niewiele różni się od tego, z jakim możemy się zetknąć w przeróżnych magazynach.
roboty
Opracowanie: Coram Poland

W ostatnim czasie możemy dostrzec znaczne zmiany w aranżacji wnętrz i wykorzystanie zadziwiających materiałów

W ostatnich latach w świecie aranżacji miała miejsce mała rewolucja, gdyż niektórzy zaczęli stosować różne surowce do dekoracji wnętrz - jednym z nich jest chociażby beton, który dawniej był wyłącznie materiałem budowlanym.


W ostatnim czasie możemy dostrzec znaczne zmiany w aranżacji wnętrz i wykorzystanie zadziwiających materiałów

Teraz jesteśmy w stanie zobaczyć wzrost zainteresowania tym materiałem w grupie architektów oraz dekoratorów wnętrz.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Opracowanie: NIOSH

Budujemy dom

W obecnych czasach niesłychanie trudno jest dostać mieszkanie na własność. Ze względu na światowy kryzys banki nie chcą już tak chętnie udzielać pożyczek hipotecznych, tak jak to było jeszcze niedawno. W związku z ogólną sytuacją na rynku pracy, mało ludzi może sobie pozwolić na kupienie własnego mieszkania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.