Inwestycje
salon
Opracowanie: Anders Ljungberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wyselekcjonować odpowiedniego dewelopera?

Decydując się na zakup nowego mieszkania, musimy przed wszystkim dobrze wybrać dewelopera. Najlepiej upewnić się, w jaki sposób inwestor spełnia rozstrzygnięcia nowej regulacji deweloperskiej, czy pomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytem a także co może zaoferować poza samym apartamentem.
mieszkania
Opracowanie: michael.melewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób bezpiecznie nabyć mieszkanie od dewelopera?

Kupno nieruchomości może okazać się jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Ażeby nie popełnić przy tym istotnych omyłek, warto skorzystać z rad Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zwraca uwagę na kardynalne zasady, jakimi warto się pokierować poszukując własnego M na pierwotnym rynku. Na starcie sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław po czym wyselekcjonuj dewelopera.
apartamenty na sprzedaż
Opracowanie: Daviddje
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór lokalizacji mieszkania

Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, chcesz zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Które dzielnice kojarzone są jako mniej, a które jako bardziej komfortowe?
Potencjalny właściciel mieszkania, który nie wyobraża sobie życia na ósmym piętrze, w bloku nie zapała miłością do Zaspy, chociaż szkoła, sklepy i przychodnia znajdują się paręset metrów od dalej, a do morza jest kwadrans spacerem.
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Kupując nowe mieszkanie w zakończonej inwestycji albo na wtórnym rynku, niewiele ryzykujesz. Jednak, jeżeli planujesz powierzyć środki deweloperowi, uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Na szczęście nie musisz już kupować przysłowiowego "kotka w worku", bo od jakiegoś czasu obowiązuje ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego zwana deweloperską.
wycieraczka wejściowa
Opracowanie: Mikael Tigerström
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Akcesoria domowego użytku

Do dyspozycji osób zaciekawionych asortymentem do domu jest dużo ciekawych propozycji, wśród jakich znajdziemy rewelacyjną pościel, obrusy i wycieraczki.
Wrocław
Opracowanie: Alberto Cabello
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy interesują nas mieszkania Wrocław warto sprawdzić oferty u wiarygodnych deweloperów

Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania od dewelopera, ale nie jedynie z tego względu ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W małych miejscowościach z rzadka realizowane są nowe inwestycje, toteż wielokrotnie nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z jakich ludzie właśnie się wyprowadzają oraz szukają kolejnego nabywcy.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ochronie środowiska i sposobach oszczędzania energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
budynki, budowle w mieście Szczecin
Opracowanie: Lovepro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukając nieruchomości w Szczecinie warto sprawdzać oferty w internecie i dostępne u deweloperów

Współcześnie zdecydowana większość ludzi zmierza do posiadania swojego domu czy mieszkania. Jest to dla nich istotny element, dzięki któremu są w stanie rozpocząć stabilne życie, zakładać rodziny i po prostu żyć spokojnie.
Molo w Gdańsku
Na podstawie danych z: pixabay

Nabywamy mieszkania nad Morzem Bałtyckim

Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, gdzie możemy chcieć zamieszkać. Na sto procent jednym z niezmiernie atrakcyjnych jest Trójmiasto. To super połączenie nowoczesności z cudownymi okolicznościami przyrody. Dlatego też sporo osób ma ochotę zamieszkać nad morzem. Deweloperzy wiedzą jak duże jest zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe między innymi w Gdańsku, stale poszukują nowych terenów do swych inwestycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.