Inwestycje
budynki, budowle w mieście Szczecin
Opracowanie: Lovepro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukając nieruchomości w Szczecinie warto sprawdzać oferty w internecie i dostępne u deweloperów

Współcześnie zdecydowana większość ludzi dąży do posiadania swojego domu lub mieszkania. Jest to dla nich istotny element, dzięki któremu są w stanie zacząć stateczne funkcjonowanie, tworzyć rodziny i po prostu żyć pomyślnie.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ochronie środowiska oraz sposobach oszczędzania energii, co spostrzec można w wielu różnych dziedzinach, do których możemy też zakwalifikować architekturę.
mieszkania
Opracowanie: michael.melewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób bezpiecznie nabyć mieszkanie od dewelopera?

Nabycie nieruchomości może być jedną z najistotniejszych decyzji w życiu. By nie popełnić przy tym istotnych błędów, warto korzystać z porad Polskiego Związku Przedsiębiorstw Deweloperskich, który zwraca uwagę na podstawowe zasady, jakimi warto się kierować szukając mieszkania na pierwotnym rynku. Na starcie sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław po czym wyselekcjonuj dewelopera.
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Nabywając nowiuteńkie mieszkanko w sfinalizowanej inwestycji czy też na wtórnym rynku, ryzykujesz mało. Jednak, jeżeli planujesz powierzyć środki deweloperowi, uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Szczęściem nie musisz już nabywać przysłowiowego "kota w worku", gdyż od jakiegoś czasu obowiązuje ustawa o ochronie praw nabywców domu jednorodzinnego nazywana ustawą deweloperską.
Molo w Gdańsku
Na podstawie danych z: pixabay

Nabywamy mieszkania nad Morzem Bałtyckim

Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, gdzie możemy chcieć zamieszkać. Na sto procent jednym z niezmiernie atrakcyjnych jest Trójmiasto. To super połączenie nowoczesności z cudownymi okolicznościami przyrody. Dlatego też sporo osób ma ochotę zamieszkać nad morzem. Deweloperzy wiedzą jak duże jest zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe między innymi w Gdańsku, stale poszukują nowych terenów do swych inwestycji.
wycieraczka wejściowa
Opracowanie: Mikael Tigerström
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Akcesoria domowego użytku

Do dyspozycji osób zaciekawionych asortymentem do domu jest mnóstwo interesujących propozycji, wśród których trafimy na doskonałą pościel, obrusy oraz wycieraczki.
apartamenty na sprzedaż
Opracowanie: Daviddje
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór lokalizacji mieszkania

Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, masz zamiar zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Które dzielnice kojarzone są jako mniej, a które jako bardziej komfortowe?
Osoba, która nie wyobraża sobie bytowania na ósmym piętrze, w bloku nie przekona się do Zaspy, mimo, iż szkoła, sklepy i przychodnia będą po drugiej stronie ulicy, a do morza jest niedaleko.
Wrocław
Opracowanie: Alberto Cabello
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy interesują nas mieszkania Wrocław warto sprawdzić oferty u wiarygodnych deweloperów

Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania od dewelopera, ale nie wyłącznie z tego względu ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W małych miejscowościach rzadko realizowane są nowe inwestycje, wiec niejednokrotnie nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z których ludzie właśnie się wyprowadzają oraz szukają następnego nabywcy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.