Inwestycje
Wrocław
Opracowanie: Alberto Cabello
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy interesują nas mieszkania Wrocław warto sprawdzić oferty u wiarygodnych deweloperów

Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego mieszkania od dewelopera, ale nie jedynie z tego względu ludzie szukają mieszkań na rynku wtórnym. W małych miejscowościach z rzadka realizowane są nowe inwestycje, toteż wielokrotnie nie ma innego wyjścia, jak przeglądać ogłoszenia z mieszkaniami, z jakich ludzie właśnie się wyprowadzają oraz szukają kolejnego nabywcy.
wycieraczka wejściowa
Opracowanie: Mikael Tigerström
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Akcesoria domowego użytku

Do dyspozycji konsumentów zaciekawionych asortymentem do domu jest mnóstwo ciekawych propozycji, wśród których znajdziemy znakomitą pościel, obrusy oraz wycieraczki.
mieszkania
Opracowanie: michael.melewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób bezpiecznie nabyć mieszkanie od dewelopera?

Nabycie nieruchomości może okazać się jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Żeby nie popełnić przy tym istotnych błędów, warto korzystać ze wskazówek Polskiego Związku Firm Deweloperskich, jaki zwraca uwagę na kardynalne reguły, którymi warto się pokierować szukając mieszkania na rynku pierwotnym. Na początek sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław i wybierz dewelopera.
fundamenty
Opracowanie: Wajnert
Na podstawie danych z: http://www.wajnert.pl

W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Nabywając nowe mieszkanko w sfinalizowanej inwestycji lub na rynku wtórnym, mało ryzykujesz. Jednakże, kiedy zamierzasz powierzyć pieniążki deweloperowi, uważaj.


W jaki sposób wybrać nowe mieszkanie?

Szczęściem nie musisz kupować już przysłowiowego "kota w worku", dlatego że od jakiegoś czasu wiąże ustawa o ochronie praw nabywców domu jednorodzinnego zwana ustawą deweloperską.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ochronie środowiska i sposobach oszczędzania energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
budynki, budowle w mieście Szczecin
Opracowanie: Lovepro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukając nieruchomości w Szczecinie warto sprawdzać oferty w internecie i dostępne u deweloperów

Współcześnie zdecydowana większość ludzi zmierza do posiadania swojego domu czy mieszkania. Jest to dla nich istotny element, dzięki któremu są w stanie rozpocząć stabilne życie, zakładać rodziny i po prostu żyć spokojnie.
salon
Opracowanie: Anders Ljungberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wyselekcjonować odpowiedniego dewelopera?

Decydując się na kupno nowego mieszkania, musimy przed wszystkim odpowiednio dobrać dewelopera. Dobrze jest skontrolować, w jaki sposób inwestor realizuje postanowienia nowej regulacji deweloperskiej, czy dopomaga nabywcom z formalnościami powiązanymi z kredytem oraz co może zaproponować poza samą nieruchomością.
Molo w Gdańsku
Na podstawie danych z: pixabay

Nabywamy mieszkania nad Morzem Bałtyckim

Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, gdzie możemy chcieć zamieszkać. Na sto procent jednym z niezmiernie atrakcyjnych jest Trójmiasto. To super połączenie nowoczesności z cudownymi okolicznościami przyrody. Dlatego też sporo osób ma ochotę zamieszkać nad morzem. Deweloperzy wiedzą jak duże jest zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe między innymi w Gdańsku, stale poszukują nowych terenów do swych inwestycji.
apartamenty na sprzedaż
Opracowanie: Daviddje
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór lokalizacji mieszkania

Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, masz zamiar zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Które dzielnice kojarzone są jako mniej, a które jako bardziej komfortowe?
Osoba, która nie wyobraża sobie bytowania na ósmym piętrze, w bloku nie przekona się do Zaspy, mimo, iż szkoła, sklepy i przychodnia będą po drugiej stronie ulicy, a do morza jest niedaleko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.