Mieszkanie
Drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Czym muszą cechować się odpowiednie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne?

Kupując drzwi nierzadko zwracamy uwagę na ich wygląd. To całkowicie naturalne, iż zależy nam na tym, by były one eleganckie, estetyczne i gustowne. Zewnętrzne drzwi są właściwie wizytówką naszego domu albo mieszkania i już na pierwszy rzut oka multum mówią na temat Twojego stylu bądź upodobań.
nowe mieszkania wrocław
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego stolica Dolnego Śląska to miasto skazane na sukces? Co o tym zadecydowało i jaka jest przyszłość miasta?

Przez lata źle się działo we Wrocławiu. W mieście, zrujnowanym przez Drugą Wojnę Światową, nie było widoków na przyszłość. Miasto podupadało, a wszystkie siły skupiono na odbudowie Warszawy. Tak było przez cały okres realnego socjalizmu.
mieszkanie
Opracowanie: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym powinniśmy pamiętać w momencie kupowania nieruchomości?

Aby kupić mieszkanie należy przede wszystkim przygotować odpowiedniej wielkości gotówkę. Zadanie to może być trudne, lecz niemało kłopotów sprawia też odszukanie nieruchomości, która odpowiadałaby naszym oczekiwaniom. Wynika to z faktu, że najbardziej atrakcyjne nieruchomości zwykle kosztują przesadnie dużo, a te, na jakie nas stać posiadają przeważnie jakieś wady. W jaki sposób w związku z tym wybrać najatrakcyjniejsze dla siebie lokum?

W jaki sposób dopasować drzwi do wystroju pomieszczenia?

Drzwi są jednym z najistotniejszych fragmentów wyposażenia pomieszczenia. Ich charakter dyktuje styl, jaki wybieramy do swojego mieszkanka, przykładowo współczesny, klasyczny, bądź rustykalny.
mieszkanie, łazienka
Opracowanie: Baumit
Na podstawie danych z: Baumit

Jak skutecznie uszczelnić elementy armatury łazienkowej?

Nie da się zanegować zjawiska, że remontowanie naszego domu to niezmiernie trudne i równocześnie wieloaspektowe zadanie, z którym kiedyś powinniśmy się zmierzyć.
wilgoć
Opracowanie: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Xella Polska Sp. z o.o.

Jak kolokwialnie nazywany jest przedsiębiorca budowlany oraz jakiego wariantu budowle on buduje?

Czy też wiesz, kto zajmuje się sprzedażą nowych mieszkań? Kto w zasadzie zleca oraz finansuje ich konstrukcję? Innymi słowy kto stoi na górze drabiny, jakiej drugi koniec znamy z naszych miasteczek pod postacią chodzących po placu budowy robotników?
kuchnia
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Czy nabytek mieszkania na warszawskim Wilanowie to bezproblemowe zadanie?

Poosiadanie przez nas własnego mieszkania to bez wątpliwości powód do niesłychanie dużej dumy. Niestety w naszym obecnym polskim systemie tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na ten luksus, co na pewno nie jest zjawiskiem pozytywnym. Niemniej tymczasem, jak w każdym społeczeństwie, tak również w naszym znajdują pewne jednostki, które niezmiernie chętnie wydadzą swoje wybitnie ciężko zarobione pieniądze na mieszkanie.
sypialnia
Opracowanie: LilyRose97
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy mocniej opłaca się zakupić łóżko piętrowe czy klasyczne do pokoiku dziecięcego?

Jak w każdej branży, zarazem w branży meblarskiej panuje wielka konkurencja i przesyt. Jeśli chce się o tym przekonać, można wpisać w Google frazy: łożka lub kanapy, żeby trafić na przesyt tworów. Wyszukując łóżka do pokoju dla dzieci nie ma się prostego zadania. Wiele dobrych i sprawdzonych firm oferuje bardzo dobre produkty. Sprawdzenie podanej firmy jest dziś prostsze niż wcześniej, ponieważ wystarczy wpisać w Google jej nazwę i można na forach przeczytać o niej opinie.
szafka łazienkowa
Opracowanie: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform

Jak dobrać właściwe meble do mieszkania. Na co zwrócić uwagę, jak wybieramy najlepsze rozwiązania w zakresie aranżacji

Wykańczając i dekorując mieszkanie, czy też dom każdy chce, ażeby wystrój spodobał się zarówno im, jak i wszystkim innym, a dodatkowo wszystko było funkcjonalne. Osiągnięcie takich wymagań jest niemożliwie, gdyż nierealne jest znalezienie tak standardowych tapet, mebli, czy też podłóg.
nieruchomość
Opracowanie: John Coley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zarządzanie nieruchomościami – o co tu chodzi?

Administrowanie nieruchomościami jest niczym innym jak odpłatnym wykonywaniem nadzorowania i obsługi nieruchomości na zlecenie właściciela nieruchomości. Na administratorze nieruchomości spoczywa więc obowiązek dbania o finanse, prace remontowe oraz bieżące naprawy powierzonej mu nieruchomości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.