Budynek
okna
Opracowanie: Velux
Na podstawie danych z: Velux

Okna do domu – co powinno się uwzględniać w czasie zakupu?

Remontowanie domu często wiąże się z decyzją o zmienieniu stolarki okiennej i drzwiowej. W związku z rosnącymi cenami za ogrzewanie ogromna część osób , które zdecydowały się na wymianę stolarki okiennej podejmuje decyzję montażu okien, które pozwolą uniknąć strat ciepła. Jakie jednak okna wybrać? To samo pytanie stawiamy sobie, kiedy myślimy o wy mianie drzwi.
okna w budynku
Opracowanie: Daniel Petzold Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowe szyby ochronią Cię przed słońcem i zimnem.

Ważna jest nowoczesna marka w szkle, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, charakteryzujących się najwyższą jakością. W budowie szyb zespolonych można używać różnego rodzaju szkła, dobierając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.
system klimatyzacji
Opracowanie: spinster cardigan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Specjaliści, którzy będą zajmować się założeniem klimatyzacji

Tacy eksperci, którzy zajmą się zamontowaniem klimatyzacji to osoby, których należy poszukiwać już na długo przed jej planowanym założeniem. Pozostaje to bowiem bardzo ważne, żeby klimatyzacja pozostawała dokładnie założona. W innym przypadku nie będzie mowy, żeby zadziałała wzorowo i żeby jej użytkownicy mieli szansę odczuwać komfort.
budowa
Opracowanie: SPÖ Presse und Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tylko rzeczoznawca budowlany w oparciu o badania wytrzymałościowe może ocenić czy nieruchomość nadaje się na przeróbkę

Modernizacja istniejącego budynku to niełatwe zadanie, zwłaszcza, jeżeli budynek ma być przeznaczony pod zupełnie inne zadania niż do tej pory. Zanim zaczniemy prace, konieczne jest sprawdzenie zarówno obowiązującego projektu, jak i przeprowadzenie badań wytrzymałościowych, które pozwolą określić czy jakość użytych dotychczas materiałów jest wystarczająca jeśli chodzi o dalsze korzystanie z budynku.
Jakie wybrać ściany do domu
Opracowanie: ES Polska
Na podstawie danych z: ES Polska

Budowa własnego budynku mieszkalnego – efekt wielu wyrzeczeń?

Jak możemy określić budowę domu? Dzieło życia, spełnienie marzeń czy ogromny niepokój? Prawdopodobnie każde z tych definicji będzie pasować perfekcyjnie. Wiemy bowiem, iż dokonujemy czegoś wyjątkowego, jest to realizacja marzeń, lecz zdajemy sobie również sprawę, z jakim stresem ma to związek. Na szczęście, jak każda poważna rzecz również budowa domu to proces, który możemy zaplanować i odpowiednio zorganizować. Wszystko jest zależne od właściwego planu budowy.
Ogrodzenie
Opracowanie: Legi
Na podstawie danych z: Legi

Już dzisiaj zakup do swojego domu ultranowoczesne systemy ogrodzeniowe bądź ogrodzenia przemysłowe, jeżeli nie zależy Ci na wyglądzie

Jeżeli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to powinniśmy odprężyć się, albowiem najgorsze aktualnie za nami. W tej chwili będziemy musieli się zająć malowaniem, kładzeniem podłóg , a także dekoracją wnętrza. Jednakże nie możemy zapomnieć także o tym, iż dookoła mieszkania również jest wiele rzeczy do zdziałania.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Nathan Hughes Hamilton
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty które posiada architekt Ursynów?

Może się okazać, że obejrzane przez nas projekty domów nieobudziły w nas zbyt dużego zaciekawienia, gdyż nie wyszukaliśmy tego, co spełniłoby całkowicie nasze oczekiwania. Z tego powodu warto szukać odpowiedniego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas dobry plan, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że wszystko będzie się znajdować na odpowiednim miejscu.
Dom
Opracowanie: Randen Pederson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Platformy ruchome obowiązkowym elementem wyposażenia każdej szanowanej placówki.

Postęp technologiczny sprawia, że ludzie dosłownie często chodzą z głową w chmurach. Objawia się to rosnącą modą do konstruowania coraz to większych wysokich biurowców czy drapaczy chmur.Pierwotnie człowiek był zwierzęciem prowadzącym życie w bliskim kontakcie z gruntem, z biegiem czasu zaobserwował benefity wypływające z szerokiej widoczności i pojawiła się tendencja do zakładania grodów na górkach, dzięki czemu gospodarze mieli dużo czasu do przygotowania się w razie ataku groźnego drapieżnika albo wrogiego rodu, dając tym samym okazję do ucieczki lub odparcia ataku.
inteligentny dom
Opracowanie: CODE_n
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakich założeniach się opiera pomysł domów inteligentnych, podstawowe plusy wykorzystania takiej technologii

Domy inteligentne to bardzo popularne od jakiegoś czasu hasło, którym chętnie zaczynają się posługiwać zarówno firmy które się zajmują automatyzacją budynków, jak i właściciele takich. Lecz często wychodzi w rzeczywistości, że nawet jeśli jakiś budynek jest nafaszerowany elektronicznymi układami sterującymi, to mimo wszystko do miana inteligentnego mu jednak trochę brakuje. Przede wszystkim to wynika z tego, że najważniejszą rzeczą w inteligentnych domach jest centralny moduł sterowania, który na podstawie informacji z różnego rodzaju czujników sam dostosowuje swoje parametry do oczekiwań mieszkańców.
dom z garażem
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest inteligentny dom? Wszystko, czego chciałbyś się dowiedzieć na ten temat

Inteligentny dom jest zaawansowanym rozwiązaniem, opierającym się na sieci czujników a także jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala EIB/KNX pozwala na bezproblemowy przepływ informacji między fragmentami składowymi instalacji jak też przynosi szerokie spektrum możliwości oddziaływania. Na skutek wykorzystania danych z czujników jak też detektorów inteligentny domek sam dopasowuje się nie jedynie do obecności mieszkańców, lecz także do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak choćby temperatura, nasłonecznienie czy wilgoć powietrza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.