Budynek
dom jednorodzinny
Opracowanie: Nathan Hughes Hamilton
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty które posiada architekt Ursynów?

Ma sposobność się okazać, że obejrzane przez nas projekty budynków nie wzbudziły w nas nazbyt dużego zainteresowania, gdyż nie wyszukaliśmy tego, co spełniłoby całkowicie nasze oczekiwania. Dlatego warto wyszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przygotuje dla nas odpowiedni projekt, tak żebyśmy posiadali świadomość, że wszystko będzie się znajdować na właściwym miejscu.
Ogrodzenie
Opracowanie: Legi
Na podstawie danych z: Legi

Już dzisiaj zakup do swojego domu ultranowoczesne systemy ogrodzeniowe bądź ogrodzenia przemysłowe, jeżeli nie zależy Ci na wyglądzie

Jeżeli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to jesteśmy w stanie rozluźnić się, bowiem najgorsze już za nami. Teraz musimy się zająć malowaniem, kładzeniem podłóg oraz aranżacją wnętrza. Jednak nie możemy zapomnieć również o tym, iż dookoła mieszkania też jest wiele rzeczy do zdziałania.
Jakie wybrać ściany do domu
Opracowanie: ES Polska
Na podstawie danych z: ES Polska

Budowa własnego budynku mieszkalnego – efekt wielu wyrzeczeń?

Jak jesteśmy w stanie nazwać budowę domu? Dzieło życia, spełnienie marzeń czy olbrzymi niepokój? Prawdopodobnie każde z tego typu stwierdzeń będzie pasować idealnie. Zdajemy sobie sprawę bowiem, że realizujemy coś wyjątkowego, istotnie jest to spełnienie marzeń, lecz zdajemy sobie również sprawę, z jakim stresem się to wiąże. Na całe szczęście, jak każda poważna rzecz także budowa domu to proces, który możemy zaplanować i odpowiednio zorganizować. Wszystko jest zależne od dobrego planu budowy.
budowa, plac budowy, żurwa
Opracowanie: Szymon Sieciński
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiata samochodowa
Opracowanie: Icopal S.A.

Jakie drewno jest dobre do budowy domu? Czy warto w ogóle stawiać domy drewniane?

Jedną z początkowych decyzji, którą należy podjąć przed budowaniem naszego lokum jest to, z jakich materiałów będzie zrobiony. Najczęściej w dzisiejszych czasach wybierane są drewniane technologie, i nie ma co się dziwić, bo dają one dużą wytrzymałość oraz wspaniały wygląd.
rozbiórka
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze przeprowadzić prace rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

Z pracami rozbiórkowymi oraz demontażami wiąże się mnóstwo różnych niebezpieczeństw wynikających ze sposobu ich przeprowadzania oraz lokalizacji. Dlatego obiekt, na którym mają być przeprowadzone musi być odgrodzony i odpowiednio oznakowany znakami ostrzegającymi. Roboty rozbiórkowe powinny być wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej. Zazwyczaj prowadzone są manualnie przez obalanie i wyburzanie i przez usuwanie.
budowa
Opracowanie: SPÖ Presse und Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tylko rzeczoznawca budowlany w oparciu o badania wytrzymałościowe może ocenić czy nieruchomość nadaje się na przeróbkę

Modernizacja istniejącego budynku to trudne zadanie, zwłaszcza, jeśli budynek ma być przeznaczony pod całkowicie inne zadania niż dotychczas. Zanim rozpoczniemy prace, niezbędne jest przeanalizowanie zarówno dotychczasowego projektu, jak i zrealizowanie badań wytrzymałościowych, pozwalających określić czy jakość wykorzystanych dotychczas materiałów jest wystarczająca jeśli chodzi o dalsze korzystanie z budynku.
Apartamenty Wrocław
Opracowanie: WAN SA
Na podstawie danych z: WAN SA

Apartamenty we Wrocławiu – czym kierować się w czasie poszukiwań najbardziej stosownego mieszkania i jak duże znaczenie ma deweloper?

Wrocław jest zdecydowanie jednym z najatrakcyjniejszych miast Polski i całej Europy. Każdego roku przyciąga ono we własne granice osoby, które szukają lepszej pracy, zaczynają studia lub chcą poczuć na własnej skórze atmosferę wielkiej aglomeracji. Atrakcyjność Wrocławia jest w dużej mierze usankcjonowana faktem, że podczas II wojny światowej miasto nie uległo tak wielkim zniszczeniom jak Warszawa, która w odwecie za Powstanie Warszawskie została całkowicie zbombardowana.
system klimatyzacji
Opracowanie: spinster cardigan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Specjaliści, którzy będą zajmować się założeniem klimatyzacji

Tacy fachowcy, jacy będą zajmować się zamontowaniem klimatyzacji to osoby, których należy poszukiwać już na jakiś czas przed jej planowanym położeniem. Pozostaje to bowiem bardzo znaczące, żeby klimatyzacja pozostawała dokładnie założona. Inaczej nie będzie mowy, żeby zadziałała wzorcowo i żeby jej użytkownicy mogli poczuć się komfortowo.
Brama garażowa
Opracowanie: mrhayata
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać okna i drzwi oraz płot do nowiutkiego mieszkania

Kiedy cyzelujemy nasz wyśniony budynek, winniśmy też zastanowić się nad tym, jaki rodzaj okien i drzwi dopasować. To od nich będzie zależało to, jak duże rachunki za prąd będziemy później płacili czy też bądź oraz jak pewnie będziemy czuć się w naszym domu. Dzisiaj częstokroć kupowane są jako drzwi zewnętrzne trwałe drzwi przeciwwłamaniowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.