Działka
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Projekt naszego wymarzonego domu. Czy warto jest wybrać jeden ze standardowych projektów?

Wreszcie budujemy nasz wymarzony dom, lecz nie mamy pojęcia, jaki projekt naszego przyszłego lokum wybrać? Czy zdecydować się na wariant całkowicie od podstaw, czy też może jednak na jeden z gotowych projektów. I w jednym i w drugim przypadku architekt będzie konieczny, natomiast na co się zdecydować?
Budowa domu

Które elementy wliczone są w koszt budowy domu?

Każdy kto chce wybudować swój dom zastanawia się ile będzie go kosztowała owa inwestycja. Na to wpływ będzie miało dość dużo czynników, jakie nie zawsze są zależne od inwestora. Jak najpewniej jak i najdokładniej jest się w stanie wyliczyć całkowity koszt budowy domu? Wobec tego na wstępie należy budowę podzielić na kategorie i istotnie konkretne etapy usiłować wycenić.
budowa domu
Opracowanie: Anne Fitten Glenn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – w jaki sposób ją wybudować? Sprawdź koniecznie!

Nie wszyscy właściciele domów jednorodzinnych mają taką możliwość, że ich gospodarstwa domowe są podłączone do sieci kanalizacyjnej. W gospodarstwach tych problematyczna staje się sprawa co zrobić ze ściekami. Znacznie częściej zamiast szamb posiadacze nie skanalizowanych posesji decydują się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków?
metalowe ogrodzenie
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poczytaj portale internetowe i sprawdź co może przydać się Tobie!

Jesteś na finiszu wznoszenia domu? Na pewno niezmiernie się radujesz, że najgorsze już za Tobą. W tej chwili na Twojej głowie już tylko kupno urządzeń elektrycznych oraz pozostałych gadżetów, jakie dodadzą temperamentu Twojej posiadłościpierwszą rzeczą którą musimy zrobić po ukończeniu budowy domu jest postawienie ogrodzenia. Jest to niezmiernie istotne, albowiem w tej chwili co krok słyszy się o złodziejach oraz osobach czyhających na bezproblemowy zysk.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.