Działka
puste mieszkanie
Opracowanie: Alper Çuğun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy można skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego?

Zdarza się, że po naszych rodzicach, dziadkach ewentualnie rodzinie otrzymaliśmy w spadku jakieś przedmioty, rzeczy, na przykład stare meble, biżuterię, obrazy czy nawet samochód. W takim wypadku z wskazaniem ich przynajmniej przybliżonej wartości nie powinno być trudności. Jednak taka kłopot może uwidocznić się w przypadku, gdy naszą własnością stanie się mieszkanie, lokal bądź działka. Sami raczej nie będziemy potrafili prawidłowo ustalić ich rynkowej ceny. Nie będziemy w stanie sprecyzować właściwej wyceny naszej posesji.
metalowe ogrodzenie
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poczytaj portale internetowe i sprawdź co może przydać się Tobie!

Jesteś na finiszu wznoszenia domu jednorodzinnego? Z pewnością niezmiernie się weselisz, że najgorsze już za Tobą. Aktualnie na Twojej głowie już jedynie kupno urządzeń elektrycznych , a także innego rodzaju gadżetów, jakie dodadzą charakteru Twojej posesjipierwszą sprawą którą powinniśmy zrobić po ukończeniu budowy domu jest postawienie ogrodzenia. Jest to niezmiernie istotne, gdyż dziś co krok słyszy się o złodziejach i osobach czyhających na bezproblemowy zysk.
geodeta w pracy
Opracowanie: Elvert Barnes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odszukać rzetelnego geodetę we Wrocławiu? Niezbędny poradnik dla wszystkich, którzy budują dom i nie tylko

Odszukanie porządnego fachowca nie jest szybkim zadaniem. Szczególnie, kiedy zależy nam na dobrym geodecie. Pamiętajmy jednak o tym, że w szczególności w dużych miastach trwa obecnie boom w branży budowlanej. Jak odszukać osoby, jakiej potrzebujemy? Jest na to kilka wypróbowanych sposobów...
Budowa domu

Które elementy wliczone są w koszt budowy domu?

Każdy kto pragnie wybudować własny dom zastanawia się ile będzie go wynosić owa inwestycja. Na to wpływ będzie miało nadzwyczaj dużo czynników, jakie nie zawsze będą zależne od inwestora. W jaki sposób najlepiej jak i bardzo dokładniej jest się w stanie wyliczyć całościowy koszt budowy domu? Zatem na wstępie należy budowę podzielić na etapy i właśnie poszczególne etapy starać się wycenić.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Projekt naszego wymarzonego domu. Czy warto jest wybrać jeden ze standardowych projektów?

Wreszcie budujemy nasz wymarzony dom, lecz nie mamy pojęcia, jaki projekt naszego przyszłego lokum wybrać? Czy zdecydować się na wariant całkowicie od podstaw, czy też może jednak na jeden z gotowych projektów. I w jednym i w drugim przypadku architekt będzie konieczny, natomiast na co się zdecydować?
budowa domu
Opracowanie: Anne Fitten Glenn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – w jaki sposób ją wybudować? Sprawdź koniecznie!

Nie wszyscy właściciele domów jednorodzinnych mają taką możliwość, że ich gospodarstwa domowe są podłączone do sieci kanalizacyjnej. W gospodarstwach tych problematyczna staje się sprawa co zrobić ze ściekami. Znacznie częściej zamiast szamb posiadacze nie skanalizowanych posesji decydują się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.