Działka
metalowe ogrodzenie
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poczytaj portale internetowe i sprawdź co może przydać się Tobie!

Jesteś na finiszu wznoszenia domu jednorodzinnego? Z pewnością bardzo się cieszysz, że najgorsze już za Tobą. Aktualnie na Twojej głowie już jedynie kupno urządzeń elektrycznych oraz innych gadżetów, jakie dodadzą temperamentu Twojej posesjipierwszą sprawą jaką musimy zrobić po zakończeniu budowy domu jest wybudowanie ogrodzenia. Jest to niezwykle ważne, bowiem w tej chwili co krok słyszy się o złodziejach oraz osobach czyhających na bezproblemowy zysk.
Budowa domu

Które elementy wliczone są w koszt budowy domu?

Każdy kto pragnie wybudować własny dom zadaje sobie pytanie ile może go wynosić dana inwestycja. Na to wpływ ma wyjątkowo dużo czynników, które nie zawsze są zależne od inwestora. W jaki sposób najpewniej a także bardzo dokładniej ma się możliwość wyznaczyć całkowity koszt budowy domu? Wobec tego na wstępie trzeba budowę rozdzielić na etapy oraz właśnie konkretne etapy starać się wycenić.
budowa domu
Opracowanie: Anne Fitten Glenn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – w jaki sposób ją wybudować? Sprawdź koniecznie!

Nie wszyscy posiadacze domków jednorodzinnych mają taką możliwość, iż ich gospodarstwa domowe są podłączone do sieci kanalizacyjnej. W domach tych problematyczna staje się sprawa co zrobić ze ściekami. Coraz częściej prócz szamb właściciele posesji bez przyłącza kanalizacyjnego decydują się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków?
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Projekt naszego wymarzonego domu. Czy warto jest wybrać jeden ze standardowych projektów?

W końcu budujemy nasz przyszły dom, lecz nie wiemy, który projekt domu wybrać? Czy zdecydować się na coś całkowicie od podstaw, czy lepiej będzie zdecydować się na jeden z dostępnych projektów. Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku architekt okazuje się niezbędny, natomiast jaką decyzję podjąć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.