Inwestor
ciemny dach
Opracowanie: Röben Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Röben Polska Sp. z o.o.

Moda na czarny dach

Już nie odcienie czerwieni, nie dachy zielone lecz czarny wiedzie prym wśród kolorów dachówek selekcjonowanych przez polskich inwestorów. Czarne dachy są bowiem bardzo efektowne - wyraźnie zaznaczają bryłę budynku. Czarny dach umożliwia wykreowanie minimalistycznego, nowoczesnego stylu budowli, nawet gdy zdecydowaliśmy się na tradycyjny projekt domku. Decydując się na ciemny dach, pomyśl zawczasu o stosownej termoizolacji, jaka uchroni poddasze przed nadmiernym nagrzaniem w duszne dni.
Budowa domu

Które elementy wliczone są w koszt budowy domu?

Każdy kto pragnie postawić własny dom zastanawia się ile może go wynosić dana inwestycja. Na to wpływ ma niebywale dużo bodźców, które nie zawsze są zależne od inwestora. W jaki sposób najpewniej oraz najdokładniej jest się w stanie wyznaczyć całkowity koszt budowy domu? Zatem na wstępie należy budowę podzielić na etapy oraz właśnie poszczególne kategorie usiłować wycenić.
dom
Opracowanie: Portal Jak-Budowac.pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór projektów domów – które trendy można obecnie zaobserwować na rynku i czemu są tak popularne?

Każda osoba, która decyduje się na budowę własnego domu, chce żeby wyglądał on rzeczywiście atrakcyjnie. Nie należy się temu dziwić, przecież to inwestycja na całe życie, która czasami ”pożera” całość oszczędności, jakie mają przyszli posiadacze nieruchomości. Podstawowe znaczenie ma rzecz jasna wybranie stosownego projektu. Jakie trendy można zaobserwować dzisiaj na rynku? Które projekty cechują się największą popularnością wśród inwestorów?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.