budowa domu
pustaki i pianka
Opracowanie: Porotherm
Na podstawie danych z: Porotherm

Materiały budowlane i akcesoria ceramiczne

Ceramika budowlana to wszelkie materiały, służące do budowy oraz do wykończenia domu wyrabiane z gliny z domieszką innych substancji. Mogą to być części konstrukcyjne do których należą cegły czy dachówki, sanitarne (muszle sedesowe, umywalki), czy wykończeniowe w postaci płytek ceramicznych.
Plac budowy
Opracowanie: Blondin Rikard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Krajowe produkty potrzebne do budowy

Zastosowanie budulców odpowiedniej jakości jest jednym z przesłanek wykonania solidnego budynku. Znajomość cech budulców umożliwia przewidzieć zachowanie samego tworzywa i postawionego obiektu w czasie chwiejnych warunków pogodowych.
rozbiórka
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobrze przeprowadzić prace rozbiórkowe, by nie szkodziły zdrowiu?

Z pracami rozbiórkowymi i demontażami wiąże się szereg przeróżnych zagrożeń wynikających ze sposobu ich wykonania i lokalizacji. Dlatego teren, na którym mają być robione musi być ogrodzony i odpowiednio oznakowany tablicami ostrzegawczymi. Roboty rozbiórkowe powinny być przeprowadzane na podstawie dokumentacji projektowej. Zwykle robione są manualnie przez obalanie i burzenie i przez usuwanie.
mieszkania od dewelopera
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupujesz nieruchomość od dewelopera? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli chcesz przenieść się do nowych czterech kątów, które nabędziesz od dewelopera, miej na uwadze kilka ważnych kwestii. Sęk w tym, by zminimalizować możliwe ryzyko.
instalacja wodna, rury
Opracowanie: www.freeimages.com
Na podstawie danych z: www.freeimages.com

Taśmy szklane będą bardzo wytrzymałe

Trzeba zaznaczyć z czego korzystać

Taśmy szklane będą bardzo wytrzymałe

Niejednokrotnie dzieje się tak, że potrzebujemy różnego typu rur, tkanin oraz przedmiotów, które spowodują, że przenoszenie różnego typu cieczy oraz materiałów będzie realne i co ważniejsze, będzie odbywało się bez żadnego problemu.
ogród
Opracowanie: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie w ogrodzie może dawać niepowtarzalny klimat

Ogród to jedno z tych miejsc w domu, gdzie pragniemy się zrelaksować i wypocząć. Jeśli nie pragniemy zostać przymuszeni do wejścia do domu wraz z zapadnięciem ciemności, to najlepiej zadziałamy, kiedy ustawimy w nim lampy, które będą miały szansę nam wspaniale rozświetlać noc.
Dach obiektu
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dach zielony – co to takiego?

Wyjątkowe pokrycia dachowe wykonywane na zamówienie naszych klientów to dla nas zawsze sprawa priorytetowa. Opcje łączenia stylów na rzecz funkcjonalności i użyteczności są nieograniczone. Dostępne do wyboru propozycje są niezwykle zróżnicowane. Właśnie to zróżnicowanie podoba się klientom w szczególności. Rewelacyjne zestawienia oraz perfekcja wykonania nie pozostawia złudzeń, kiedy chodzi o słuszność dokonanego wyboru. Stawiając na dach zielony możemy być pewni podejmowania właściwej decyzji.
dom z klinkieru
Opracowanie: David Sawyer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porządny materiał to fundament każdego domu, dobranie najlepszej cegły lub dachówki może mieć bardzo duże znaczenie

Stanie się posiadaczem domu to chyba pragnienie niejednego z nas. Nie każdy jednak wie, ile trudu wymaga postawienie domu i jakie wydatki są z tym związane. Naturalnie można nabyć gotowy dom, lecz o niego też należy dbać, by nie stracił na wartości.
ciasto w formie
Opracowanie: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Aktualnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz małe dwupokojowe mieszkania, których metraż mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Kupują je zarówno inwestorzy, jak też rodzice posyłający swoje dzieci na studia.


Klienci z Wrocławia szukają małych metraży

Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za metr kwadratowy nie są niskie i wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.
ocieplanie poddasza zdjęcia
Opracowanie: Jeffrey Zeldman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy zainteresuje nas ocieplanie poddasza zdjęcia mogą nam okazać się być zaproponowane

Powinno się zastanowić, co robić, by w swoim domu na pewno niesamowicie się mieszkało, tak byśmy mieli świadomość, że zimą nie będzie z niego uciekało ciepło, a latem nie będzie w nim zbyt gorąco.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.