Rury
ściana
Opracowanie: Keith Kissel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czujniki gazu - jeśli już taki kupujesz, to kupuj najlepsze!

Wielu spośród nas problemy z gazem traktuje bardzo "po macoszemu", jednak inni zaś podchodzą do owego problemu bardzo poważnie, szczególnie kiedy już wcześniej miało się problemy z takiego typu wyciekiem w mieszkaniu, czy też domu.
rury
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Waga zachowania rur w dobrym stanie

Kanalizacja wodna to w przenośni żyły naszego domu. Rurami dostarczana jest woda, która ma wielkie znaczenie dla gospodarstwa domowego, a różnorakie usterki potrafią zaszkodzić całemu organizmowi. Brnąc w metaforę, niedrożna rura to dla domu zawał serca. Kiedy krany odmówią posłuszeństwa lub łazienkę pokryje woda, należy posłać po lekarza. To znaczy, po hydraulika.
instalacja wodna, rury
Opracowanie: www.freeimages.com
Na podstawie danych z: www.freeimages.com

Taśmy szklane będą bardzo wytrzymałe

Warto powiedzieć z czego skorzystać

Taśmy szklane będą bardzo wytrzymałe

Często jest tak, że potrzebujemy różnorakiego typu rur, tkanin i materiałów, które sprawią, że przewodzenie przeróżnego rodzaju cieczy i tworzyw będzie realne oraz co istotniejsze, będzie odbywało się bez najmniejszego problemu.
klej
Opracowanie: MAURO CATEB
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nietypowe użycie sztucznych tworzyw czyli najbardziej niezwykłe przedmioty, w których można znaleźć popularne plastiki

Sztuczne tworzywa w ogromnym stopniu odmieniły nasz świat, od momentu ich wynalezienia można wręcz powiedzieć, że rozpoczęła się nowa eraa. Dzięki niezwykłe lekkości, wytrzymałości mechanicznej i chemicznej, a także niskiej cenie wyparły z wielu zastosowań drewno i metal. Dzisiaj liczba rozmaitych tworzyw sztucznych jest tak duża, że duża część osób nawet nie ma świadomości tego, jak dużo ich jest dookoła.
grunt
Opracowanie: Tomasz Lewicki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co należy zrobić zanim zacznie się budowę nowego budynku

Każdy dom będzie tak solidny jak jego fundamenty. By móc zbudować fundament należy wpierw zbadać grunt. Informacje, które uzyskamy po zbadaniu podłoża umożliwią nam wyznaczenie obciążeń, co jest podstawą do należytego zaprojektowania fundamentów domu. Jednakże bywają grunty, jakie są mało gęste czy słabe
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.