Budynki
Grupa Archicom
Na podstawie danych z: http://www.archicom.pl/

Archicom Sp. z o.o. - deweloper Wrocław - charakterystyka firmy

Grupa Archicom - Deweloper Wrocław - działa na rynku deweloperów, nieprzerwanie od 1986 roku. w tym okresie firma, wykonując liczne inwestycje, zdobyła wymagane doświadczenie oraz skompletowała grupę kompetentnych pracowników.
wyburzenia
Opracowanie: LHOON
Na podstawie danych z: www.Flickr.com

Rozbiórki kontrolowane, czyli kiedy warto zwrócić się z o pomoc do zawodowców?

Wbrew pozorom,demontaż nawet zniszczonego, rozsypującego się budynku jest skomplikowaną operacją logistyczną. Warto zwrócić się z prośbą o pomoc do ekspertów, którzy holistycznie się tym zajmą.
przedpokój
Opracowanie: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Różne modele zabezpieczeń przeciw włamaniom dla mieszkań

Popularne w ostatnich latach inteligentne domy dają wiele sposobności dla współczesnych złodziei. Zdalnie sterowane drzwi, do jakich posiada się dostęp z wykorzystaniem komputera bądź urządzeń mobilnych można w łatwy sposób otworzyć, o ile ich właściciel nie jest odpowiednio uważny. W takiej sytuacji nie pomogą nawet najbardziej kosztowne drzwi antywłamaniowe, Warszawa która jest polskim centrum innowacyjnej myśli technicznej jest bogato zaopatrzona w sklepy oferujące zarówno standardowe systemy antywłamaniowe, jak i te mające powstrzymać nowoczesnych rabusiów przed włamaniem się do inteligentnego domu.
nawiew
Opracowanie: www.hardox.com
Na podstawie danych z: www.hardox.com

Do czego może się przyczynić niesprawna wentylacja w domu?

Świeże powietrze bez przeciągów jest fundamentem odpowiedniego klimatu mieszkaniowych pomieszczeń. Do osiągnięcia tego typu stanu w mieszkaniu jest konieczne zapewnienie stałej wymiany powietrza.


Do czego może się przyczynić niesprawna wentylacja w domu?

Zatroszczyć się trzeba przede wszystkim o odpowiedni nawiew, który potem wymusi również i wywiew powietrza.
klinkier
Opracowanie: Cia Gould
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/ciagould/3544370505/

Klinkier – popularny materiał budowlany. Sprawdź, jakie opcje możesz wykorzystać

Wśród najróżniejszych materiałów budowlanych jednym z najbardziej obecnie popularnych jest klinkier. Robiony jedynie z gliny oraz piasku jest produktem w stu procentach naturalnym, ma bardzo szerokie zastosowanie. Nadaje się przede wszystkim do wykańczania części elewacyjnych budynków. Coraz częściej stosuje się go także do budowy kominków, ogrodzeń, wykańczania balkonów i tarasów.
badanie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju zapytania zadają sobie zamierzający kupić projekt domu inwestorzy?

Dużo takich osób zastanawia się, czym się powinni kierować: dachem, ilością przyszłych domowników, bryłą domu czy tarasem.


Jakiego rodzaju zapytania zadają sobie zamierzający kupić projekt domu inwestorzy?

Duża ilość inwestorów potrzebuje również dla przykładu dwóch łazienek zbudowanych na poddaszu.
pustaki
Opracowanie: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Zalety ceramiki budowlanej

Mnóstwo osób w trakcie budowania domów , jak również innych budynków na ogół się zastanawia, jakie materiały budowlane są najkorzystniejsze. Sporo wówczas zależy od konkretnego przeznaczenia budynku, lecz spośród mnóstwa przyborów budowlanych na pewno najdoskonalej chrakteryzują się ceramiczne z kilku powodów.
salon
Opracowanie: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Projekty domów uwzględniają najnowsze oraz technologiczne rozwiązania, wykończenie domów czy też być robione z przewidywanym kosztorysem

Projektowaniem budynków zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa zatrudniające profesjonalnych architektów, którzy od podstaw opracują każde wnętrze, budynek oraz obliczą kosztorys przedsięwzięcia budowy budynku. Znaczy to, iż będziemy mogli znać już na etapie projektu, wartość budowy domu.

Stabilizowanie gruntu jako odpowiedni wybór łącznika

Stabilizacja podłoża to przebieg polegający na osiągnięciu przy optymalnej wilgotności jednorodnej mieszaniny składającej się z kruszywa, albo podłoża rodzimego, oraz należycie dobranego spoiwa hydraulicznego. Stabilizacja podłoża to należyty wybór spoiwa, który zezwala otrzymać oczekiwane parametry wytrzymałościowe podbudowy pomocniczej, zasadniczej, lub polepszonego fundamentu. Zdobyta w trakcie stabilizacji scementowana warstwa konstrukcyjna jest wodo i mrozoodporna i nie ulega deformacjom.
Zielony dach w mieście
Opracowanie: pnwra

Nowatorskie technologie w zakresie dachów

Obecnie innowacje pojawiają się w zasadzie w każdej dziedzinie codzienności. Nie są to jedynie nowe rozwiązania w rozmaitych gałęziach przemysłu. Spora część z nich dotyczy zwykłych osób, które spotykają się z innowacjami w życiu codziennym. Ogólnie wynalazki zwykle powstają po to, by ułatwiać życie ludziom. W generalnie rozumianym budownictwie zajmują więc bardzo ważne miejsce.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.