Budowa
budowa domu
Opracowanie: Biuro Projektowe ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektowe ARCHON+

Narzędzia remontowe

Bez odpowiednich przyrządów trudno obecnie przeprowadzać pewnego W natłoku firm zajmujących się sprzedażą takiego rodzaju różnych narzędzi łatwo popaść w dezorientacje. Różne firmy oferuje bardzo szeroką gamę narzędzi, lecz nie wszystkie z nich są konieczne do prac remontowych czy pomiarowych. Czy opłaca się zakupić osprzęt warsztatowy w małych sklepikach czy też w dużych hipermarketach, czy raczej polować na okazje, czy też kupować rzeczy, takie jak chociażby kątownice już sprawdzonych marek?
zielony dach

Wielka popularność dachów zielonych w dzisiejszych czasach

Dachy zielone są coraz bardziej popularne nie tylko za granicą, ale również u nas, w Polsce. Dachy zielone to ładne, estetyczne i równocześnie efektywne rozwiązanie, jakie zezwala na atrakcyjne zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dachu. Dachy zielone sporo podnoszą wartość budynków, zarazem dają dużo korzyści dla ludzkości, nie jedynie estetycznych. Dachy zielone pozwalają na obniżenie temperatury powietrza, zarazem przyczyniają się do powstawania tlenu, dodatkowo pochłaniają pyły, regulują wilgotność w powietrzu i wpływają na retencję wód opadowych. Zarazem porządnie sporządzone dachy zielone przedłużają żywotność dachu oraz budynku.
dom z drewna
Opracowanie: Pixelteufel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ekologiczny dom z drewna na zlecenie to najnowsza moda na rynku nieruchomości w naszym kraju

Każdy z nas fantazjuje o własnym domu, nie widzi nam się opłacać zawyżonego czynszu właścicielom zamieszkanych przez nas lokali, a przydziały socjalne od miasta niezwykle trudno dostać. Pewnie każdy chociaż raz w swoim życiu zastanawiał się, jakby to było mieszkać w domu za miastem. Własny ogród, bez współlokatorów, których wszystkie codzienne czynności słyszelibyśmy przez drzwi. Lecz w dużej liczbie okazji, budowa samodzielnego domu to o wiele większa inwestycja niż kupnozakup mieszkania, a w szczególności wielki stres. Lecz jest na to odpowiedz - domy z drewna.
Budowa domu
Opracowanie: Freddy

Spółka budowlana posiada coraz więcej zleceń

Coraz znaczniejsza grupa ludzi decyduje się na postawienie własnego domu, ponieważ wydają sobie oni sprawę z tego, że jest to naprawdę opłacalne rozwiązanie. Dlatego właśnie firma budowlana obecnie ma pełne ręce roboty, co chwilę zaczyna kolejne inwestycje, przez które upewnia własną markę na rynku, jak i także oddala widmo niechcianego bankructwa.
budowa domu
Opracowanie: Prince Roy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budujesz dom? Wybierz dobrą ekipę! - dowiedz się na ten temat nieco więcej

Budowa domu nie jest inwestycją prostą jak i tanią. Jeśli mamy pojęcie na tematy budowlane, będzie nam znacznie łatwiej, niż laikowi, który zabiera się do takiego działania. Gdy jeszcze nie brak nam umiejętności budowlanych lub wykończeniowych, może odrobinę zaoszczędzić podczas niektórych etapów budowy.
budowa domu
Opracowanie: Freddy

Remont i budowa domu – co się może przydać

Zarówno w trakcie prac remontowych, jak i budowy domu niezbędne są różne rodzaje materiałów. Wszystko zależy od obszaru podejmowanych prac, ale takie części, jak pręty ciągnione oraz profil stalowy zamknięty mogą się okazać naprawdę niezbędne.
budowa
Opracowanie: MULTI
Na podstawie danych z: MULTI

Buduj z głową, nie z wodą - skorzystaj ze wskazówek geotechnika

Spełnienie badań geotechnicznych to jeden z kluczowych etapów przed rozpoczęciem rozbudowania swojej działki. Nie będzie sukcesywnej inwestycji bez stosownych i profesjonalnych sprawdzeń gospodarki wodnej gruntu przez fachowców. Zdanie geotechników okazuje się kluczowe w polskim prawie.
gruntowe pompy ciepła
Opracowanie: Dave Pape
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stabilizacja podłoża może się dziać na przeróżne metody

Ciągle powinniśmy przeprowadzać sondowanie cpt

Stabilizacja podłoża może się dziać na przeróżne metody

Zanim zabierzemy się za budowę, ciągle najpierw musimy jak najlepiejpoznać grunt, na którym pragniemy budować, tak by nie było żadnych nieprzyjemności. Powinniśmy zaznaczyć, z jakiego przedmiotu składają się konkretne warstwy, czy pojawiają się jakieś przejścia o których nie mamy pojęcia, czy czasami po podjechaniu ciężkiego sprzętu to wszystko nam się nie osunie.
sprzęt budowlany

Z jakiego powodu wypożyczalnie sprzętu budowlanego są takie ważne w budownictwie?

Mając własną działalność gospodarczą, bardzo wielu pracodawców używa wielu pożyczonych sprzętów. Jest to bardzo powszechna praktyka, gdyż taki sposób jest dużo bardziej korzystny dla petenta. Główną z branż, gdzie taka praktyka jest bardzo stosowana jest budownictwo. To właśnie tu non stop przedsiębiorcy pożyczają maszyny budowlane.
budowa domu
Opracowanie: booledozer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli planujesz zbudować dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

Nowoczesne technologie pozwalają stosować nowatorskie i udoskonalone rozwiązania w wielu sferach życia codziennego, gospodarki i rolnictwa. Wciąż tworzy się innowacyjne receptury, jakie powinny zagwarantować jeszcze efektywniejsze i lepsze rezultaty. Rozwój nie pomija również budownictwa, w którym wciąż pojawiają się inne udogodnienia mające za zadanie konstruowanie bardziej zaawansowanych konstrukcji, jak też skrócenie czasu pracy i ulepszenie jej efektów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.