Ogród
Kosiarka
Opracowanie: Skil
Na podstawie danych z: Skil

Maszyny ogrodnicze w dużych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

Najwięcej pracy w ogródku jest w sezonie letnim. Każdy kto ma ogród zdaje sobie sprawę z tego, że niezwykle koniecznym urządzeniem w utrzymaniu czystości jest kosiarka czy glebogryzarka. Na całe szczęście towary te są ogólnodostępne praktycznie w każdym sklepie ze sprzętem automatycznym albo elektrycznym. Kosiarka to maszyna służąca do koszenia traw i dodatkowo roślin zielonych.
Kostka brukowa Colloseum
Opracowanie: LIBET Decco
Na podstawie danych z: LIBET Decco

Jak dopasować bruk?

Chodniki z szarych płyt już dawno zaprzestały straszenia mieszczan nie tylko napodjazdach prywatnych domów, ale także w przestrzeni miejskiej. Dzisiaj wyjątkowo popularna jest kostka brukowa. To element dróg rowerowych, ścieżek w ogrodach. Kiedy zaczęła się moda na brukowane,kolorowe chodniki?
zielony dach

Wielka popularność dachów zielonych w dzisiejszych czasach

Dachy zielone są coraz bardziej popularne nie tylko za granicą, ale również u nas, w Polsce. Dachy zielone to ładne, estetyczne i równocześnie efektywne rozwiązanie, jakie zezwala na atrakcyjne zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dachu. Dachy zielone sporo podnoszą wartość budynków, zarazem dają dużo korzyści dla ludzkości, nie jedynie estetycznych. Dachy zielone pozwalają na obniżenie temperatury powietrza, zarazem przyczyniają się do powstawania tlenu, dodatkowo pochłaniają pyły, regulują wilgotność w powietrzu i wpływają na retencję wód opadowych. Zarazem porządnie sporządzone dachy zielone przedłużają żywotność dachu oraz budynku.
metalowe ogrodzenie
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poczytaj portale internetowe i sprawdź co może przydać się Tobie!

Jesteś na finiszu wznoszenia domu jednorodzinnego? Z pewnością niezmiernie się weselisz, że najgorsze już za Tobą. Aktualnie na Twojej głowie już jedynie kupno urządzeń elektrycznych , a także innego rodzaju gadżetów, jakie dodadzą charakteru Twojej posesjipierwszą sprawą którą powinniśmy zrobić po ukończeniu budowy domu jest postawienie ogrodzenia. Jest to niezmiernie istotne, gdyż dziś co krok słyszy się o złodziejach i osobach czyhających na bezproblemowy zysk.
portret - mieszkanie
Opracowanie: Grzesiek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kup altanę do swego ogródka, to sposób na znakomity wypoczynek na świeżym powietrzu, bez względu na warunki atmosferyczne.

Szczęśliwcy, którzy obok swych domków mają też ogródki, chętnie w nich przebywają, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.
deweloper
Opracowanie: John Coley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym należy pamiętać nabywając lokal użytkowy

W życiu każdego z nas przychodzi taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. Początkowo pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która po czasie przekształca się w działanie. Rozpoczynamy poszukiwania, planujemy, a bywa, że dostosowujemy dotychczasowe życie pod kątem nowego lokum. Przyciągają nas zaprojektowane ogrody, strzeżone osiedla oraz nowoczesne pomysły.
basen
Opracowanie: Plastivan Polska
Na podstawie danych z: Plastivan Polska

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów ma też skończone projekty basenów, które można zamontować w przydomowym ogródku

Dzisiaj czynniki luksusu są cenne dla wszystkich ludzi i jeżeli tylko pokazuje się szansa, żeby wprowadzić do mieszkania czy ogródka coś nowobogackiego każdy, kto znajduje możliwości finansowe to robi. Dawniej posiadanie basenu wiązane było tylko z stylowymi apartamentami i zamożnymi rezydencjami.
złączka
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Złączki montażowe mogą być zrobione z różnorakiego materiału

Musimy powiedzieć, że czasem warto ze sobą powiązać różnorakie części, żeby miały szansę one prawidłowo działać. Dlatego jeśli chcemy posiadać świadomość, że włączony do kranu wąż ogrodowy będzie dobrze działał, a woda nie będzie leciała obok, to powinniśmy wiedzieć, że konieczna będzie odpowiednia złączka, która takie powiązanie zagwarantuje.
drzwi
Opracowanie: Hörmann Polska
Na podstawie danych z: Hörmann Polska

Kreatywne oraz markowe fragmenty szklane w dekoracji domu i ogrodu - drzwi i witryny ze szkła

Dekoracje i akcesoria wykonane ze szkła cieszą się aktualnie dużą popularnością w aranżacji domu, mieszkania albo też ogrodu. Elementy szklane pojawiają się często też w meblach, które są obecnie realizowane z przeróżnych materiałów. Jeśli nowomodna i kreacyjna aranżacja jest czymś dla Ciebie, to z pewnością w Twoim domu lub też w ogrodzie nie może zabraknąć różnorodnych szklanych elementów.
Pies
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Niewidoczne ogrodzenia dla psa - sprawne i niesłychanie użyteczne rozwiązanie

Posiadanie psa naturalnie wiąże się z sporą radością, bo pies potraf bardzo przywiązać się do człowieka oraz równocześnie stać się jego najważniejszym przyjacielem. Niemniej jednak jest to także obowiązek, a nieraz nawet problem, gdyż pies nie zawsze jest grzeczny oraz pokorny - w wielu przypadkach jest niezdyscyplinowany, gryzie rozmaite rzeczy czy w przypadku psów trzymanych na zewnątrz - rujnuje grządki lub klomby z kwiatami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.