Ogród
złączka
Opracowanie: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Złączki montażowe mogą być zrobione z różnorakiego materiału

Musimy zaznaczyć, że czasem należy ze sobą powiązać różne części, aby miały szansę one odpowiednio działać. Przez to kiedy chcemy posiadać świadomość, że podłączony do kranu wąż ogrodowy będzie dobrze działał, a woda nie będzie leciała obok, to powinniśmy powiedzieć, że potrzebna będzie odpowiednia złączka, która takie powiązanie zapewnia.
zadbany ogród
Opracowanie: ellenm1
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zadbaj o własny ogród i wykorzystaj odpady organiczne do utworzenia odżywczego nawozu dla twoich roślin

W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o tym w jaki sposób powinno się troszczyć się o środowisko oraz poprawne gospodarowanie odpadami. Jeżeli posiadamy działkę czy też ogród możemy samemu zadbać o ponowne wykorzystanie odpadów zielonych budując kompostowniki.
deweloper
Opracowanie: John Coley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym należy pamiętać nabywając lokal użytkowy

W życiu każdego z nas pojawia się taki czas, kiedy to chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu. W pierwszych chwilach pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która z czasem zamienia się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem i dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego miejsca zamieszkania. Przyciągają nas ładne ogrody, monitorowane osiedla i nowatorskie rozwiązania.
ogód
Opracowanie: Wendy Cutler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak fajnie urządzić swój ogród?

Dobrze urządzony ogród to niewątpliwie śnienie dużej części naszego społeczeństwa. Każdy z nas bowiem uwielbia spędzać swój wolny czas w cieniu ślicznych roślin, ciesząc się przy tym słoneczną pogodą. Laba na świeżym powietrzu bowiem jest jedną z najbardziej pociągających form spędzania swojego czasu, w dodatku kiedy możemy to zrobić w otoczeniu własnego domu. Niemniej jednak dobre rozstawienie ogrodu nie jest zadaniem prostym.
metalowe ogrodzenie
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poczytaj portale internetowe i sprawdź co może przydać się Tobie!

Jesteś na finiszu budowania domu? Z całą pewnością bardzo się cieszysz, że najgorsze już za Tobą. W chwili obecnej na Twojej głowie już wyłącznie kupno urządzeń elektrycznych oraz innego rodzaju gadżetów, które dodadzą charakteru Twojej posesjipierwszą sprawą jaką musimy zrobić po zrealizowaniu budowy domu jest wybudowanie zagrodzenia. Jest to nadzwyczaj ważne, gdyż w tej chwili co krok słyszy się o złodziejach oraz osobach czyhających na łatwy zysk.
Kosiarka
Opracowanie: Skil
Na podstawie danych z: Skil

Maszyny ogrodnicze w dużych miastach - kosiarki Tarnów, glebogryzarka Kraków.

Najwięcej pracy w ogródku jest w sezonie letnim. Każdy kto ma ogród zdaje sobie sprawę z tego, że niezwykle koniecznym urządzeniem w utrzymaniu czystości jest kosiarka czy glebogryzarka. Na całe szczęście towary te są ogólnodostępne praktycznie w każdym sklepie ze sprzętem automatycznym albo elektrycznym. Kosiarka to maszyna służąca do koszenia traw i dodatkowo roślin zielonych.
Kostka brukowa Colloseum
Opracowanie: LIBET Decco
Na podstawie danych z: LIBET Decco

Jak dopasować bruk?

Chodniki z szarych płyt już dawno zaprzestały straszenia mieszczan nie tylko napodjazdach prywatnych domów, ale także w przestrzeni miejskiej. Dzisiaj wyjątkowo popularna jest kostka brukowa. To element dróg rowerowych, ścieżek w ogrodach. Kiedy zaczęła się moda na brukowane,kolorowe chodniki?
zielony dach

Wielka popularność dachów zielonych w dzisiejszych czasach

Dachy zielone są coraz bardziej popularne nie tylko za granicą, ale również u nas, w Polsce. Dachy zielone to ładne, estetyczne i równocześnie efektywne rozwiązanie, jakie zezwala na atrakcyjne zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dachu. Dachy zielone sporo podnoszą wartość budynków, zarazem dają dużo korzyści dla ludzkości, nie jedynie estetycznych. Dachy zielone pozwalają na obniżenie temperatury powietrza, zarazem przyczyniają się do powstawania tlenu, dodatkowo pochłaniają pyły, regulują wilgotność w powietrzu i wpływają na retencję wód opadowych. Zarazem porządnie sporządzone dachy zielone przedłużają żywotność dachu oraz budynku.
portret - mieszkanie
Opracowanie: Grzesiek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kup altanę do swego ogródka, to sposób na znakomity wypoczynek na świeżym powietrzu, bez względu na warunki atmosferyczne.

Szczęśliwcy, którzy obok swych domków mają też ogródki, chętnie w nich przebywają, odpoczywając, wykonując prace ogrodnicze, jak również radując się otaczającą zielenią.
basen
Opracowanie: Plastivan Polska
Na podstawie danych z: Plastivan Polska

Wielu ludzi fascynuje czy producent basenów ma też skończone projekty basenów, które można zamontować w przydomowym ogródku

Dzisiaj czynniki luksusu są cenne dla wszystkich ludzi i jeżeli tylko pokazuje się szansa, żeby wprowadzić do mieszkania czy ogródka coś nowobogackiego każdy, kto znajduje możliwości finansowe to robi. Dawniej posiadanie basenu wiązane było tylko z stylowymi apartamentami i zamożnymi rezydencjami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.