Salon
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Zastosowanie drzwi w różnych wnętrzach - drzwi jakiego typu można wybrać do domu?

Każdy dom, czy mieszkanie musi włączać stolarkę drzwiową. Dopasowanie koloru skrzydeł drzwiowych może być nie lada kłopotem. Wiele łatwiej jest wybrać typ drzwi, niż jego kolor.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wyjątkowo oryginalne koncepcje unowocześnionych domów

Jakiś czas temu wszystkie budynki mieszkalne wyglądały podobnie i żadnej osoby to nie zadziwiało. Obecnie, sytuacja taka się odmieniła. Jeżeli chodzi o projektowanie domów to są one znacznie innowatorskie.
rozpalony kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wystrój salonu z kominkiem

Kominek w pokoju dziennym spełnia rolę dekoracyjną i praktyczną. Kominek jest ozdobą, która daje ciepło a także jest znakiem domowego ogniska, skupiającego naokoło siebie domowników. Kominek w salonie prócz praktycznego zastosowania spełnia także rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralne miejsce w salonie, dookoła którego zasiada cała familia, aby spędzić wspólnie czas.
przykładowa aranżacja salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować swój salon?

Gdy urządzałem swój salon - było to kilka lat temu, po prostu całkowicie nie miałem większego pojęcia na wszystkie zagadnienia dot. aranżacji wnętrz. I dlatego tak naprawdę mój salon nie wyglądał gustownie. Cieszę się, iż jednakże się obudziłem i pewnego dnia nareszcie postanowiłem zrobić solidny remont w swoim mieszkaniu - no konkretniej w salonie. Zasadniczo to prawda jest taka, że początkowo rozpocząłem nieco bardziej szczegółowo chodzić po Sieci. Trafiłem na wartościowy portal z projektami wnętrz, który sporo dał.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.