Salon
przykładowa aranżacja salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować swój salon?

Kiedy urządzałem swój salon - było to z sześć lat temu, po prostu całkowicie nie miałem pojęcia na wszystkie tematy dotyczące urządzania mieszkań. I z tego powodu tak naprawdę mój salon nie prezentował się elegancko. Dobrze, iż jednakże się obudziłem i pewnego słonecznego dnia nareszcie postanowiłem zrobić porządny remont w swoim mieszkaniu - no konkretniej w salonie. Zasadniczo to fakty są takie, że początkowo rozpocząłem trochę bardziej szczegółowo chodzić po Internecie. Trafiłem na ciekawy portal z projektami wnętrz, który dużo dał.
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa

Zastosowanie drzwi w różnych wnętrzach - drzwi jakiego typu można wybrać do domu?

Każdy dom, czy mieszkanie musi zawierać stolarkę drzwiową. Dostosowanie koloru skrzydeł drzwiowych może być nie lada trudnością. Wiele łatwiej jest wyłonić gatunek drzwi, niż jego zabarwienie.
rozpalony kominek
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wystrój salonu z kominkiem

Kominek w salonie spełnia rolę dekoracyjną a także konkretną. Kominek jest ozdobą, która daje ciepło i jest znakiem ogniska domowego, skupiającego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w pokoju dziennym oprócz praktycznego zastosowania pełni także rolę dekoracyjną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, naokoło którego zasiada cała rodzina, by wspólnie spędzić czas.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.