Prąd
klimatyzacja
Opracowanie: Sascha Kohlmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Klimatyzatory do biura

Przy trzydziestostopniowych upałach klimatyzacja w biurze jest niezbędna. W domu w samej bieliźnie czasem nie da się wytrzymać, a co gdy w biurze trzeba mieć na sobie odpowiedni strój. Klimatyzatory do biura to najlepsza metoda nie tylko na gorące dni, ale też na chłodniejsze miesiące. Biorąc pod uwagę zakup klimatyzatorów do biura (bez względu na powierzchnię) trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jeśli sami nie znamy się na rzeczy powinniśmy porozmawiać ze specjalistami. Trzeba pamiętać o tym by zapytać o to jaką moc ma dany klimatyzator i jak dużo prądu pobiera.
przenośne generatory prądu
Opracowanie: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

urządzeniem jest agregat prądotwórczy i do czego służy? W jakich sytuacjach będzie przydatny?

Agregaty prądotwórcze w dużym stopniu pomagają w wielu okolicznościach, w takich jak nie jesteśmy w stanie uzyskać prądu z innych miejsc. Dzisiaj dostępne są coraz bardziej małe przenośnie elektrownie, z bardziej nowymi modelami. Są coraz bardziej bezpieczne i łatwiejsze w korzystaniu.
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłuższą chwilę światło jest w użyciu, tym więcej oferuje korzyści finansowych i ekologicznych. Pomimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w okresie eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłuższy czas niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze do końca wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.
fotowoltaika
Opracowanie: Solar Farm - Solar energy power plants
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezwykle istotna rola akumulatorów do instalacji fotowoltaicznych

Akumulatory do fotowoltaiki pełnią teraz niezmiernie ważką funkcję, bowiem to właśnie one są odpowiedzialne za zbieranie oraz przechowywanie energii. Akumulatory są pewnym rodzajem ogniwa galwanicznego, wolno je wielokrotnie ładować prądem elektrycznym, albowiem są to urządzenia wielokrotnego użytku.
agregat mobilny
Opracowanie: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Teraźniejsze społeczeństwo nie wyobraża życia bez energii elektrycznej

Kilkugodzinne braki energii dezorganizują całkowicie działanie urzędów i sklepów, ale również gospodarstw domowych. Należałoby to jasno stwierdzić - od dostaw prądu jesteśmy po prostu uzależnieni.
dom z drewna

Taśmy led i inne metody na prowadzenie energooszczędnego domu.

Nierzadko budując dom czy urządzając mieszkanie, ewentualnie aranżując pokój, zwracamy uwagę na materiały, jakie wykorzystujemy w naszych pracach. Czasami zdarza się, iż zgodnie z panującą modą stosujemy te środki, które z jakiegoś powodu można uznać za ekologiczne czy przyjazne środowisku.
Agregat Hondy
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mnóstwo działających firm w przypadku pauz dostawy prądu znajduje ratunek wyłącznie w agregatach prądotwórczych

Obecnie elektryczność stanowi podstawę funkcjonowania właściwie wszystkich przedsiębiorstw, spółek, a także domów mieszkalnych i osiedli. Wszystka awaria sieci elektrycznej powoduje w rzeczywistości spory problem, zwłaszcza w przypadku firm, jakie bez dopływu prądu nie mogą wykonywać pracy. W sytuacji, gdy sieć rozdzielcza zostaje przerwana tworzą się duże wydatki zarówno pieniężne jak i fizyczne, stąd prędkie postępowanie jest w tej sytuacji niezbędne, aby ustrzec się wielkich szkód.
licznik energii elektrycznej
Na podstawie danych z: flickr.com

Popatrzmy co nam się oferuje podczas budowy domu

Każdy może posiadać obecnie inteligentny dom. Z pewnością, gdybyśmy jeszcze parę lat temu usłyszeli o tym, iż będziemy mogli zdalnie, z rzeczywiście sporych odległości zdecydować o tym, co dzieje się w naszym domu, to byśmy się zaczęli śmiać.
wiatraki
Opracowanie: LordFerguson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne źródła energii, jak może być wykorzystana obecnie coraz popularniejsza fotowoltaika.

Ludzie cały czas borykają się z problemem energii. Paliwa kopalniane zaczynają się powoli kończyć, z tego też powodu coraz częściej zaczyna się sięgać po alternatywne źródła. Coraz większą rolę mają wodne elektrownie, które wykorzystują energię zgromadzonej wody, sporo się także stawia elektrowni wiatrowych.
Budowa nieruchomości
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niewątpliwie możemy stwierdzić, że w dzisiejszych czasach energia jest konieczna do życia

Oszczędność prądu jest nie tylko istotnym aspektem rozważań jeśli chodzi o domy czy firmy, ale jest przede wszystkim wyjściem na przeciw bezpieczeństwu przeciwpożarowemu. Takie rozwiązanie zastosowały już współczesne hotele montując w pokojach urządzenia, które ograniczają użytkowanie prądu elektrycznego oraz gwarantują bezpieczeństwo. Przykładem tego jest wyłącznik hotelowy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.