Technologia
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłuższą chwilę światło jest w użyciu, tym więcej przynosi korzyści finansowych i ekologicznych. Pomimo nieznacznego obniżenia wartości strumienia świetlnego podczas eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłużej niż inne źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Stąd więc LED to przyszłość oświetlenia.
nawierzchnie

Ochrona budynku jednorodzinnego

Należyte zabezpieczenie domu jednorodzinnego na czas wyjazdu może pomóc w spokojnym wypoczynku.


Ochrona budynku jednorodzinnego

Obecnie w handlu pojawia się coraz to więcej technologicznych rozwiązań, które pozwolą zagwarantować bezpieczeństwo Twego domu tak w trakcie podróży, jak również w czasie przebywania domowników w środku.
system klimatyzacji
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Usługi oferowane przez firmę - co warto wiedzieć?

Gdy jesteśmy zatrudnieni w porządnej korporacji wdaje nam się, że biuro musi być wyposażone w klimatyzacje, ale z tym jest różnie. Jeśli budynek firmy, w której pracujemy nie należy do najmłodszych to naszym ostatnim ratunkiem często są wiatraki, choć gdyby szefostwo pomyślało można byłoby zainstalować systemy klimatyzacji. Jeżeli jakiś pracodawca ma wątpliwości, to powinien pamiętać, że w zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest dokładnie zapisane, jakie warunki pracownicy muszą mieć zapewnione by pracowali. Jeżeli więc będzie za gorąco lub za zimno, czyli powyżej lub poniżej temperatury określonej normami BHP, osoba zatrudniona może wyjść z pracy, bez problemów.
inteligentny dom

Innowacyjne techniki na urządzanie domu, czyli jakie tendencje są teraz najpopularniejsze w świecie budowniczym?

Każdy kto miał kiedykolwiek kontakt z budową lub urządzaniem domu przekonał się, że pod żadnym pozorem nie jest to banalne wyzwanie. Na głowie właściciela jest ogrom kwestii wymagających osobistego wkładu. Pochłaniają one naprawdę wiele godzin bezcennego czasu, jak również podobną ilość energii.
Brama garażowa
Opracowanie: mrhayata
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać okna i drzwi oraz płot do nowiutkiego mieszkania

Gdy wykańczamy nasz wyśniony domek, musimy również zastanowić się nad tym, jaki rodzaj okien i drzwi dopasować. To od nich będzie zależeć to, jak wysokie rachunki za opał będziemy później ponosić czy też czy i jak bezpiecznie będziemy czuli się w naszym mieszkaniu. Dzisiaj często kupowane są jako drzwi zewnętrzne trwałe drzwi przeciwwłamaniowe.
inteligentne instalacje
Opracowanie: Dushan Hanuska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentne instalacje elektryczne - rewelacyjny sposób na zagwarantowanie sobie komfortu, cieszący się coraz większą popularnością

Każda osoba chcąca zapewnić sobie komfortowe mieszkanie musi mieć na uwadze, jak dużo zalet zapewniają inteligentne instalacje, jakie znacznie uprzyjemniają poszczególne czynności, takie jak zasłanianie rolet, czy włączanie światła. Inteligentne wnętrza są bardzo popularne, ponieważ dają one niezwykła wygodę. Nie ulega wątpliwościom, że powinniśmy zadbać o to, aby nasze wnętrza gwarantowały nam komfort i wygodę, ponieważ spędzamy w nich niezwykle dużo czasu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.