Plastik
okno
Opracowanie: Scott Schwartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego kalkuluje się postawić na okna z profili PCV

Okna plastikowe podbiły ogólnopolski rynek. Ten kto nie jest przekonany, niech przespaceruje się przez wyremontowane osiedle, przyglądnie nowym domom w otoczeniu lub po prostu sam zwróci uwagę na to, przez jakie okna widzi świat — w domu lub w biurze. Zazwyczaj będą to białe okna PCV Wrocław.
okna
Opracowanie: Dekoria
Na podstawie danych z: Dekoria

Są już w większości domów

Sporo ludzi ma w pamięci czasy, gdy w domach były stare okna. Okna, które ciężko było utrzymać w czystości i które nie prezentowały się dobrze. Obecnie wielu ludzi wymieniło już te stare okna na okna plastikowe, a jeżeli jeszcze tego nie dokonali to mają to w planach. Wiadomo, że jest to pewien koszt. Musimy się przygotować na pewien wydatek. Dlatego część osób najpierw wstawia część okien i po pewnym czasie zmieniają resztę. Jednak, kiedy już wymienimy okna natychmiast dostrzeżemy duża różnicę.
okna
Opracowanie: Stolmar Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Stolmar Sp. z o.o.

Całościowy remont domu - na czym się skupić?

Remont generalny mieszkania za każdym razem jest poważnym projektem, ale reperacja mieszkania w starym budownictwie to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Zanim przystąpimy do remontu mieszkanka w starym budownictwie, dobrze jest sporządzić spis najważniejszych rzeczy do wykonania. Pomoże to już na etapie planowania ogarnąć ogół robót, wyznaczyć priorytety jak też wstępnie wycenić roboty do przeprowadzenia. Sprawdź ceny okien, kasetonów, terakoty, itp.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.