Budownictwo
okna
Opracowanie: Stolmar Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Stolmar Sp. z o.o.

Całościowy remont domu - na czym się skupić?

Generalny remont domu zawsze jest poważnym projektem, ale remont mieszkania w starym budownictwie to czasami autentyczne wyzwanie. Nim przystąpimy do remontu mieszkanka w starym budownictwie, najlepiej będzie sporządzić spis najistotniejszych rzeczy do wykonania. Pomoże to już na etapie projektowania ogarnąć ogół prac, wyznaczyć priorytety jak też wstępnie wycenić prace do przeprowadzenia. Sprawdź ceny okien, paneli podłogowych, glazury, itd.
żurawie
Opracowanie: Ron Cogswell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś odpowiedzialny za pewną pracochłonną inwestycję budowlaną,– zainwestuj swój czas i pieniądze w profesjonalny sprzęt budowlańca.

System gospodarczy budownictwa osiąga własne maximum. Rozwija się skala sposobności. Wybudowanie kilkunastopiętrowego biurowca, motelu, czy wieżowca nie stanowi teraz żadnego problemu. Planowaniem budowy zajmują się wykwalifikowani specjaliści, jacy dokładnie wykonują własne zadania.
dach
Na podstawie danych z: Wienerberger

Który wariant pokrycia dachowego powinno się wybrać na nasz dach?

Nie od dzisiaj wiadomo, że skonstruowanie własnego domu jest wielkim marzeniem sporej części z nas. Jego posiadanie bez wątpienia jest przejawem naszego zadowolenia w życiu oraz autonomii, na jakiej niezmiernie mocno nam zależy. Niemniej jednak trzeba odnotować, że nie jest to zadanie łatwe do wykonania. Wymaga ono bowiem od nas koordynacji znaczącej liczby detalów.
nowoczesny dom
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki dach w domu oszczędnym

Od dłuższego czasu wiele słyszymy o ekologi oraz oszczędzaniu energii, co zauważyć można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Budowa ściany trójwarstwowej w dwóch etapach izolację z wełny i elewację układa się dopiero po pokryciu dachu
Opracowanie: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Ekologiczne techniki używane w nowoczesnym budownictwie czyli zalety dachów zielonych.

Po zachwycie nowoczesnością i technologią ludzie zaczynają wracać do natury. W szczególności jest to widoczne w budownictwie, gdzie aktualne trendy wręcz nakazują, aby powstałe budynki były jak najbardziej ekologiczne. Będzie to przykładowo dotyczyć użycia odpowiednich technologii oszczędzających energię, lecz również otoczeniu budynku dużą ilością drzew i krzewów.
W budownictwie coraz lepiej
Opracowanie: Agencja inplusPR
Na podstawie danych z: Agencja inplusPR

Portal budowlany dla firm

Innowacyjny portal budowlany. Tylko na naszym portalu znajdziesz aktualne oferty oraz wyniki przetargów na terenie całego kraju. Możliwość wyszukiwania ofert pozwala szybko i sprawnie dotrzeć do najbardziej interesujących propozycji. Umożliwiamy również możliwość umieszczania firmowych wizytówek z zakresu szeroko pojętego budownictwa oraz reklamę na łamach budoskop.pl. Reklama uzależniona jest od specyfikacji technicznej jej formy. Oczywiście proponujemy również usługę pisania artykułów sponsorowanych. Jeśli posiadasz firmę budowlaną i chciałbyś żeby zaistniała ona w sieci to serwis budoskop.pl jest miejscem dla Ciebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.