Budownictwo
okna
Opracowanie: Stolmar Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Stolmar Sp. z o.o.

Całościowy remont domu - na czym się skupić?

Generalny remont domu zawsze jest poważnym przedsięwzięciem, jednak remont mieszkania w starym budownictwie to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Nim przystąpimy do remontu mieszkania w starym budownictwie, dobrze jest przygotować listę najistotniejszych rzeczy do zrealizowania. Pozwoli to już na poziomie planowania ogarnąć całość prac, określić priorytety a także wstępnie wycenić prace do przeprowadzenia. Sprawdź ceny okien, kasetonów, glazury, itd.
żurawie
Opracowanie: Ron Cogswell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś odpowiedzialny za pewną pracochłonną inwestycję budowlaną,– zainwestuj swój czas i pieniądze w profesjonalny sprzęt budowlańca.

Rynek budowy zdobywa swoje maximum. Rozszerza się skala sposobności. Zbudowane wysokiego biurowca, motelu, czy konstrukcji wieżowej nie stanowi teraz wszelkiego konfliktu. Aranżacją budowy zajmują się wyedukowani fachowcy, jacy dokładnie robią swoje zlecenia.
dach
Na podstawie danych z: Wienerberger

Który wariant pokrycia dachowego powinno się wybrać na nasz dach?

Nie od dzisiaj wiadomo, że skonstruowanie własnego domu jest wielkim marzeniem sporej części z nas. Jego posiadanie bez wątpienia jest przejawem naszego zadowolenia w życiu oraz autonomii, na jakiej niezmiernie mocno nam zależy. Niemniej jednak trzeba odnotować, że nie jest to zadanie łatwe do wykonania. Wymaga ono bowiem od nas koordynacji znaczącej liczby detalów.
nowoczesny dom
Opracowanie: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki dach w domu oszczędnym

Od dłuższego czasu wiele słyszymy o ekologi oraz oszczędzaniu energii, co zauważyć można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Budowa ściany trójwarstwowej w dwóch etapach izolację z wełny i elewację układa się dopiero po pokryciu dachu
Opracowanie: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Ekologiczne techniki używane w nowoczesnym budownictwie czyli zalety dachów zielonych.

Po zachwycie nowoczesnością i technologią ludzie zaczynają wracać do natury. Szczególnie jest to widoczne w budownictwie, gdzie aktualne trendy wręcz nakazują, aby powstałe obiekty były jak najbardziej ekologiczne. Dotyczy to na przykład użycia odpowiednich technologii które oszczędzają energię, ale również otoczeniu budowli jak największą ilością zieleni.
W budownictwie coraz lepiej
Opracowanie: Agencja inplusPR
Na podstawie danych z: Agencja inplusPR

Portal budowlany dla firm

Innowacyjny portal budowlany. Tylko na naszym portalu znajdziesz aktualne oferty oraz wyniki przetargów na terenie całego kraju. Możliwość wyszukiwania ofert pozwala szybko i sprawnie dotrzeć do najbardziej interesujących propozycji. Umożliwiamy również możliwość umieszczania firmowych wizytówek z zakresu szeroko pojętego budownictwa oraz reklamę na łamach budoskop.pl. Reklama uzależniona jest od specyfikacji technicznej jej formy. Oczywiście proponujemy również usługę pisania artykułów sponsorowanych. Jeśli posiadasz firmę budowlaną i chciałbyś żeby zaistniała ona w sieci to serwis budoskop.pl jest miejscem dla Ciebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.