Działki
grunt
Opracowanie: Dimitris Siskopoulos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zlecenie fachowej jednostce sprawdzenie gruntu

Badania geologiczne podłoża nie są obowiązujące, są jednak wskazane. Badania polegają w podstawowej mierze na przetestowaniu jaka jest trwałość gruntu, jego konstrukcja i stan wód gruntowych.
domki ogrodowe
Opracowanie: Raymond Zoller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domki jako ciekawy fragment architektury ogrodowej

Każdy właściciel działki wie, że musi stosownie zagospodarować teren.


Domki jako ciekawy fragment architektury ogrodowej

Najprostszym rozwiązaniem na zorganizowanie na działce lokalizacji na narzędzia, sprzęt ogrodowy, i zabawki dla najmłodszych są domki ogrodowe.
dach
Na podstawie danych z: Wienerberger

Który wariant pokrycia dachowego powinno się wybrać na nasz dach?

Nie od teraz wiadomo, że zbudowanie własnego domu jest wielkim marzeniem sporej części z nas. Jego posiadanie niewątpliwie jest przejawem naszego zadowolenia w życiu oraz autonomii, na której niezmiernie mocno nam zależy. Niemniej jednak powinno się zauważać, że nie jest to zadanie łatwe do realizacji. Wymaga ono bowiem od nas koordynacji sporej liczby elementów.
projektant domu

Przygotowujemy plan budowy domu - na co dobrze jest zwracać uwagę o budowie domu

Stawianie domu to spore przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko sporej gotówki, ale też fachowej pomocy. Z uwagi na to, że niezwykle łatwo podczas budowy popełnić błędy, jakie mogą nas kosztować niemało nerwów i gotówki, nie postępujmy zbyt pospiesznie.
kolory ścian
Opracowanie: Atlantic Polska
Na podstawie danych z: Atlantic Polska

Perfekcyjny projekt domu istnieje! Zobacz, jak go odnaleźć

Istotnie jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów domków.


Perfekcyjny projekt domu istnieje! Zobacz, jak go odnaleźć

W jaki sposób zidentyfikować, czy projekt domku jest dobry, nie mieści błędów, jest właściwy dla twej rodziny, pasuje do warunków działki? Który dom ostatecznie wyselekcjonować? Podpowiadamy, którymi pokierować się kryteriami przy wyborze projektu.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Garść wartościowych porad dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla chcących wreszcie zabudować swoją działkę. Wiadomo - jeżeli posiadamy działkę, niemalże stworzoną pod budowę domostwa, byłoby czymś bezsensownym, gdybyśmy zrezygnowali z tego celu. Ostatnio wielu Polaków lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych przyczyn, ale zasadniczo w dalszym ciągu nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są w sumie zwycięzcami! Jednakże tak czy siak definitywnie każdego muszą zainteresować rady, które zostaną za dosłownie moment napisane!
Metalowy płot

Najdoskonalsze otoczenie siedziby

Wybierając płot musimy wziąć pod uwagę dwa główne czynniki takie jak na przykład: gust, w jakim budynek mieszkalny jest zrobiony oraz ukształtowanie obszaru. Niedrogim a zarazem najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Chociaż nie przydaje się ona do ogrodzenia od frontu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Świetnym wyjściem są także płoty panelowe.
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa S.A.
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa S.A.

Jakie dane widoczne są na każdym projekcie domu i kiedy jest on mniej kosztowny?

Jeśli zamierzasz w przyszłości budowę własnego domu to wiesz, że musisz skorzystać np. z oferty biura projektowego. Jego pomoc jest konieczna między innymi wtedy, kiedy nawet Ty nie wiesz jeszcze jak Twój nowy dom ma wyglądać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.