Działki
domki ogrodowe
Opracowanie: Raymond Zoller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Domki jako ciekawy fragment architektury ogrodowej

Każdy posiadacz działki wie, że powinien odpowiednio wyeksploatować teren.


Domki jako ciekawy fragment architektury ogrodowej

Najlepszym postępowaniem na zorganizowanie na działce miejsca na przybory, sprzęt ogrodowy, i zabawki dla dzieci są domki ogrodowe.
budowa domu
Opracowanie: Marttin Pettit
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Garść wartościowych porad dla stawiających swój pierwszy domostwo!

Trochę porad dla chcących wreszcie zabudować swoją działkę. Wiadomo - jeżeli posiadamy działkę, niemalże stworzoną pod budowę domostwa, byłoby czymś bezsensownym, gdybyśmy zrezygnowali z tego celu. Ostatnio wielu Polaków lekko się obawia kredytu na budowę domu, z wiadomych przyczyn, ale zasadniczo w dalszym ciągu nie brakuje śmiałków. Tacy śmiałkowie są w sumie zwycięzcami! Jednakże tak czy siak definitywnie każdego muszą zainteresować rady, które zostaną za dosłownie moment napisane!
Metalowy płot

Najdoskonalsze otoczenie siedziby

Wybierając płot musimy wziąć pod uwagę dwa główne czynniki takie jak na przykład: gust, w jakim budynek mieszkalny jest zrobiony oraz ukształtowanie obszaru. Niedrogim a zarazem najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem jest siatka ogrodzeniowa. Chociaż nie przydaje się ona do ogrodzenia od frontu tylko wygrodzenia wewnątrz działki. Świetnym wyjściem są także płoty panelowe.
drzwi
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa S.A.
Na podstawie danych z: Stolbud Włoszczowa S.A.

Jakie dane widoczne są na każdym projekcie domu i kiedy jest on mniej kosztowny?

Jeśli zamierzasz w przyszłości budowę własnego domu to wiesz, że musisz skorzystać np. z oferty biura projektowego. Jego pomoc jest konieczna między innymi wtedy, kiedy nawet Ty nie wiesz jeszcze jak Twój nowy dom ma wyglądać.
kolory ścian
Opracowanie: Atlantic Polska
Na podstawie danych z: Atlantic Polska

Perfekcyjny projekt domu istnieje! Zobacz, jak go odnaleźć

Faktycznie jest w czym przebierać, jeżeli chodzi o dostępność gotowych projektów siedzib.


Perfekcyjny projekt domu istnieje! Zobacz, jak go odnaleźć

Jak zidentyfikować, czy projekt budynku jest należyty, nie mieści błędów, jest odpowiedni dla twej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki domek ostatecznie wybrać? Podpowiadamy, jakimi kierować się kryteriami przy doborze projektu.
projektant domu

Przygotowujemy plan budowy domu - na co dobrze jest zwracać uwagę o budowie domu

Stawianie domu to spore przedsięwzięcie, jakie wymaga nie tylko dużej gotówki, ale również fachowej pomocy. Z uwagi na to, że bardzo prosto w czasie budowy zrobić błędy, które mogą nas kosztować sporo nerwów jak i pieniędzy, nie postępujmy nazbyt szybko.
dach
Na podstawie danych z: Wienerberger

Który wariant pokrycia dachowego powinno się wybrać na nasz dach?

Nie od teraz wiadomo, że postawienie osobistego domu jest wielkim marzeniem sporej części z nas. Jego posiadanie bez wątpienia jest objawem naszego zadowolenia w życiu oraz autonomii, na której niesłychanie mocno nam zależy. Niemniej jednakże powinno się odnotować, że nie jest to zadanie proste do wykonania. Wymaga ono bowiem od nas koordynacji znaczącej liczby elementów.
grunt
Opracowanie: Dimitris Siskopoulos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zlecenie fachowej jednostce sprawdzenie gruntu

Badania geologiczne gruntu nie są obowiązujące, są jednak wskazane. Badania polegają w zasadniczej mierze na stwierdzeniu jaka jest solidność gruntu, jego struktura i skala wód gruntowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.