Wzory
łazienka
Opracowanie: brett jordan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Różnorodność rozwiązań i materiałów możliwych do zastosowania przy wykończeniu albo remoncie domu.

Podczas wykańczania swojego domu czy mieszkania w zasadzie przy każdym pomieszczeniu będzie się miało parę różnych rozwiązań do dyspozycji. Niekiedy opcji jest taka ilość, że potrzeba sporo czasu, aby się ze wszystkim zapoznać, a co więcej coś dobrego wybrać. Bardzo dobrym przykładem mogą tu na przykład być łazienki. Pomysłów na ich ciekawą aranżację jest naprawdę wiele, więc każdy coś powinien dla siebie odpowiedniego znaleźć.
Ogrodzenie
Opracowanie: ht BeverlyLR
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Ogrodzenie jest dopełnienie pięknej i zadbanej posesji, więc nie może być ono wybrane pochopnie

Mnóstwo ludzi dokłada starań, aby tak i dom, jak i całe otoczenie przedstawiały się rzeczywiście wspaniale. Z tej przyczyny ważne jest nie tylko wykończenie budynku głównego, lecz też zatroszczenie się o ogród i ogrodzenie otaczające posesję. W wielu sytuacjach ogrodzenia przywodzą na myśl prawdziwe dzieła sztuki i z daleka przyciągają spojrzenia przechodniów.
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Na podstawie danych z: www.vox.pl

Czy ozdabianie ścian musi być trudne?

Niemal każdy z nas ma w biurze jakiś plakat lub obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych filmów i grup muzycznych. Modne są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.
Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl

Wykończenie ścian. Przeróżne typy na wystrój wymarzonego wnętrza.

Remont naszego domu dobiega końca. Nowe meble bajecznie prezentują się na tle dopiero co pomalowanych ścian. Zostaje nam tylko dopasowanie odpowiednich dodatków, tak by nasze domowe wnętrze nabrało stylu.
okno
Opracowanie: Scott Schwartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najprostsza metoda na odświeżenie naszego wnętrza

Wielu z nas od czasu do czasu pragnie dokonać jakiś zmian w swoim życiu, zwłaszcza okres wiosenny temu sprzyja. Kupujemy nowe stroje, zaczynamy uprawiać sporty, nawiązujemy nowe przyjaźnie. Lecz często zmiany te tyczą się naszego mieszkania, które co jakiś czas pragniemy odmienić. Bardzo ciekawym i tanim pomysłem, jest inwestycja w rolety drukowane. Dzięki nim nasze pokoje zyskają całkiem nowy wymiar. Jeśli do tej chwili gustowaliśmy w firankach i zazdrostkach, może nadszedł czas by to zmienić? Z pomocą najnowszej technice drukarek cyfrowych, możemy zakupić w konkretne, opatrzone projekty. W każdym pomieszczeniu możemy umieścić innego typu rolety drukowane.
Malowanie ścian
Opracowanie: Dulux®
Na podstawie danych z: Dulux®

Jak pomalować ścianę za pomocą farby strukturalnej? Farba strukturalna - jak nią malować?

Aktualne trendy w malowaniu ścian, opierają się nie tylko na różnokolorowych farbach, lecz coraz częściej na motywach dekoracyjnych. Nadają mieszkaniu innowacyjny i ciekawy charakter. Sprawiają też, że we wnętrzach milej jest przebywać. Dodatkowo nie są trudne w użytkowaniu, dlatego można spróbować malować nimi samemu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.