Światło
ocieplanie budynku
Opracowanie: University of Salford Press Office
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie warunki przyjąć, wybierając materiały do izolowania?

Najrozmaitsze i wartościowe materiały, co służą uszczelnianiu oraz izolacji, to nie są artykuły kupowane przez nas każdego dnia. Eksperci mają swoje specjalne dojścia do produktów profesjonalnych, natomiast jednym z nich są z pewnością sklepy internetowe.
Taśma LED
Opracowanie: Nathan Duprey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawowe zalety nowoczesnych ledowych taśm, przykładowe metody ich zastosowania.

Jeszcze do niedawna głównym zastosowaniem diod była elektronika - większość z nas zapewne pamięta czerwone albo zielone światełka w najróżniejszych sprzętach. Potem ktoś wpadł na pomysł, że dużo takich diod można złączyć w jeden dłuższy pasek i tym sposobem w sklepach zaczęły się pojawiać taśmy led.
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłużej źródło światła jest w użyciu, tym bardziej oferuje korzyści finansowych oraz ekologicznych. Mimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego podczas eksploatacji, LED są w stanie pozostać w użyciu dłużej niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny technologii LED nie został jeszcze do końca wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.
Lampy ogrodowe
Opracowanie: garryknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Piękny ogród dzięki oświetleniu

Podmiejski dom to dla wielu największe marzenie o spokojnym życiu na wsi. Jednak, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, warto zadbać także o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie istotne jest trafne oświetlenie zewnętrzne budynku. Umiejętnie rozlokowane lampy ogrodowe uwypuklają zalety nawet niewielkiego ogródka, a z okazałego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.
mieszkanie
Opracowanie: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Projektowanie małego mieszkania - zobacz w jaki sposób

Urządzenie małego mieszkania to prawdziwy test inwencji dla jego właścicieli. Niewielki metraż wymaga pójścia na ustępstwa. Nie oznacza to jednak, że wystrój wnętrza nie może być efektowny. Powierzchnię małych mieszkań trzeba wyeksploatować w najwyższym stopniu.
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Instalacja elektryczna – dlaczego koniecznie należy zadbać o jej sprawne działanie?

Elektryczność ma dla współczesnego człowieka podstawowe znaczenie. Ciężko sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie, w szczególności w tutejszym klimacie (w którym zmrok w czasie zimy oraz jesieni zapada bardzo szybko) bez sztucznego światła. Wykorzystywane w przeszłości świece były nie tylko zagrożeniem, jako że mogły stać się przyczyną pożaru, ale też nie były wygodne w stosowaniu. Dziś nawet kilkugodzinna awaria prądu jest sytuacją problematyczną, dlatego zdecydowanie warto dbać o prawidłowe działanie domowej instalacji elektrycznej.
mieszkanie - kadr
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fototapety – metoda na atrakcyjną aranżację pomieszczeń

Niejednokrotnie blade, stonowane kolory wiele osób uznaje za raczej nudne i nienadające wnętrzu ciekawego charakteru. Jeśli chcielibyśmy, by nasza przestrzeń stała się bardziej wyrazista, możemy wykorzystać specjalne meble lub elementy dekoracyjne.
oświetlenie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Podstawowe informacje w temacie tego, jak kupować salonowe lampy.

Salonowe oświetlenie ma bardzo duże znaczenie w jego całościowej aranżacji, o czym w dalszym ciągu wiele osób nie pamięta. Kupują one może nawet dość ładne i pasujące do całości lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone jakimś długim zastanowieniem się i skorzystaniem z fachowych porad. A tak naprawdę przy pomocy światła da się naprawdę sporo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo zepsuć jeżeli się podejdzie do tego mało umiejętnie.
dobrze oświetlona kuchnia

Odpowiednie lampy w naszych kuchniach - jakim miejscu je zakupić?

Kiedy chcemy w jakiś super sposób oświetlić kuchnię musimy się zastanowić, czy czasem poza oświetleniem z góry - nie przydałoby się jeszcze jakieś. Na szczęście w obecnych czasach wybór jest faktycznie spory. Osoby zajmujące się aranżacją wnętrz na sto procent nam coś doradzą. A nawet, jeżeli sami aranżujemy nasze mieszkanie, to dzięki inspiracjom czy to czerpanym ze stron internetowych, czy też z gazet traktujących o wystroju wnętrz znajdziemy jakąś pasującą nam opcję.
ulica
Opracowanie: Milosz1
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak bardzo znacząca jest działalność miejskiego ulicznego oświetlenia LED

Najważniejszym i jednocześnie kluczowym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem oraz nocą, to znaczy wtenczas, gdy nie możemy korzystać ze światła słonecznego. Co więcej odpowiednio dobrane uliczne oświetlenie led oddziałuje także na podkreślenie walorów miasta oraz otoczenia. Nie wolno więc zaprzeczyć, że oświetlenie takie spełnia niezmiernie istotną funkcję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.