Zbuduj dom - z nami to pestka!
dom jednorodzinny z tarasem
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakiej zasadzie działają hydroforowe zbiorniki, w jakich przypadkach używa się ich najczęściej

Wielu ludzi mieszka w mieszkaniach bezpośrednio podłączonych do sieci wodociągowej i jeśli nie pojawią się żadne przerwy w dostawach, to nawet nie będą zwracać uwagi na to, że mają wodę. Jednak w niektórych sytuacjach może zajść konieczność utrzymywania oddzielnego źródła zasilania, często pojawia się to w rozmaitych przemysłowych zakładach.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Projekt naszego wymarzonego domu. Czy warto jest wybrać jeden ze standardowych projektów?

W końcu budujemy nasz przyszły dom, lecz nie wiemy, który projekt domu wybrać? Czy zdecydować się na coś całkowicie od podstaw, czy lepiej będzie zdecydować się na jeden z dostępnych projektów. Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku architekt okazuje się niezbędny, natomiast jaką decyzję podjąć?
bateria
Opracowanie: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura

Idealne pomysły do pokoju kuchennego - sprawdź, co teraz jest modne

Przy aranżowaniu kuchni bardzo istotnych jest kilka elementów. Jednym z nich okazuje się zlew. Bez zlewu ciężko sobie wyobrazić normalną kuchnię. Ważne jest, więc by postawić na odpowiedni zlew i dobrać do niego odpowiednią baterię kuchenną. Gdy kupujemy baterie kuchenne na sto procent będziemy zdziwieni tym jak wielki mamy wybór. Wychodzi na to, bowiem, że baterii jest bardzo dużo. A dobra bateria kuchenna to ta, która będzie nam pasowała pod względem wizualnym, ale też będzie wygodna w użyciu. Z tego powodu ważne jest czy kupimy zwykłą baterię, czy wybierzemy jakieś nowocześniejsze.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzanie domu bądź mieszkania – na jakie typy sprzętów warto postawić?

Takie pytanie stawiają sobie osoby, które mają w planach remont mieszkania lub budują dom. Trudno odpowiedzieć na nie jednoznacznie, ponieważ bardzo dużo zależy od tego, jak duże środki finansowe jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup płytek, wanny oraz drzwi. Jednym z najłatwiejszych sposobów połączenia ze sobą metali, a aktualnie także tworzyw o charakterze sztucznym jest ich spawanie. Metod spawania wskazać można co najmniej kilka, stąd też stosowane są rozmaite rodzaje spawarek. Znajdują się wśród nich na przykład spawarki Magnum.
mieszkanie
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego - zobacz, jak to zrobić

Jeśli chcemy sprzedać swe mieszkanie, bo przykładowo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania czy wybudowaliśmy dom, to na pewno zależy nam na tym, żeby uczynić to jak najszybciej. Ciężko dokładnie stwierdzić, kiedy i w którym momencie uda nam się sprzedać mieszkanie, niemniej jednak prawdą jest to, że wiele osób nie musi długo czekać. Należałoby więc dowiedzieć się, jak na przykład efektywnie sprzedać mieszkanie i które metody okażą się w tym potrzebne.
grzejnik
Opracowanie: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Grzejniki powinny być dopasowane do powierzchni

Na każdym etapie robót należy posiadać odpowiednie przedmioty. Jeżeli bierzemy się za budowę, to musimy wiedzieć z jakich przedmiotów wykorzystywać, tak by wszystko działo się odpowiednio z założeniami. Tylko wówczas mamy szansę być przekonani, że całość pójdzie odpowiednio po naszej myśli oraz że będzie nam z powodzeniem służyło przez dłuższy okres.
budynek
Opracowanie: RubyGoes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkania z rynku pierwotnego oraz ich spore zalety

Dużo osób decyduje się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, gdyż wiąże się to z sporymi zaletami. Po pierwsze takich mieszkań jest w dzisiejszych czasach niezwykle wiele. Nieprzerwanie słyszy się o nowiuteńkich inwestycjach bytowych na terenie wielu rozmaitych miast w Polsce, wobec tego bez kłopotu uda nam się znaleźć nowiusieńkie lokale deweloperskie z rynku pierwotnego.
sofa w salonie
Opracowanie: PoshSurfside.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co patrzeć w czasie meblowania salonu w klasycznym stylu?

Obecnie dominuje prostota. Znaczna większość ludzi urządza swe apartamenty w nowoczesnym stylu. Jednakże większość z nich już zapomniała o wdzięku klasyki.
szkło
Opracowanie: Julian Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozległe i fascynujące zastosowanie szkła dekoracyjnego

Szkło dekoracyjne cieszy się teraz wielką popularnością w rozlicznych aranżacjach wnętrz. Posiada ono duże zastosowanie i wolno je wykorzystać na dużo różnych sposobów. Jeśli interesują nas interesujące, niebanalne i kreatywnie wyposażone wnętrza, to szkło dekoracyjne bezsprzecznie okaże się wspaniałym wyborem.
projektant domu

Przygotowujemy plan budowy domu - na co dobrze jest zwracać uwagę o budowie domu

Stawianie domu to spore przedsięwzięcie, jakie wymaga nie jedynie sporej gotówki, ale również fachowej pomocy. Z uwagi na to, iż niezwykle łatwo podczas budowy popełnić błędy, jakie mogą nas kosztować dużo nerwów i gotówki, nie postępujmy nazbyt pospiesznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.