Zbuduj dom - z nami to pestka!
grzejnik
Opracowanie: Zehnder
Na podstawie danych z: Zehnder

Atrakcyjne oraz tanie grzejniki z aluminium, kaloryfer purmo

Epoki, w których grzejniki, ze względu na nieatrakcyjny wizerunek, były skrzętnie skrywane, należą już do historii. Teraz dobrze dobrany grzejnik aluminiowy może tworzyć nietuzinkową dekorację pomieszczenia, a równocześnie efektywnie je nagrzewać.
Drzwi D’artagnan Solei
Opracowanie: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO

Drzwi wewnętrzne – w jaki sposób wybrać odpowiedni typ?

Na wygląd naszego mieszkania mają wpływ nie tylko meble, kolory ścian oraz dodatki, lecz również odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne. Z racji dostępności rozmaitych modeli można wybrać takie, które będą odpowiadać charakterowi konkretnego wnętrza oraz odpowiednio służyć użytkownikom. Jakie drzwi są proponowane na rynku?
biuro
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukiwanie swojego miejsca na ziemi

W większości przypadków w momencie podjęcia postanowienia o wyfrunięciu z domu rodzinnego należy powziąć decyzję dokąd pójdziemy. Kryteriów podług których dokonujemy doboru będzie tak wiele ilu ludzi. Najbardziej jasne są reguły związane z wymogami rodziny, bliskość szkoły czy basenu albo ulubionej kawiarni.
Eleganckie narzuty
Opracowanie: Antilo
Na podstawie danych z: Antilo

Wszyscy śnimy, ale czy na pewno snem głębokim? A może mamy złe sny? Każdy z nas ma sny, wiele zależy jednakże od tego, na czym śpimy

Jakie to byłoby życie bez spania. No ciężko sobie to wyobrazić. Takie życie nie mogłoby być miłe, gdyż bez spania nie da się żyć. To przecież z biologicznego punktu widzenia nierealne do osiągnięcia. Takie życie też by było smutne i banalne. Ponieważ nawet, jak można by żyć bez spania, to jakie by było nasze życie bez snów? Niektórzy je bagatelizują, ponieważ są zdania, że nic one nie oznaczają. Tymczasem sny bardziej określają nas niż wiele naszych świadomych czynów i gestów. Być może dlatego tak je trywializujemy, bo się boimy ich treści.
szkło
Opracowanie: tristendomusic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Daszki szklane, które sprawdzają się znakomicie

Spora gama produktów oraz urządzeń, z jaką wychodzą do niezwykle wymagających klientów eksperci, to luksus obecnych czasów. Temu nie da się zaprzeczyć. Zadowolenie osób z branży jest ogromne, gdyż wiedzą oni, że mogą liczyć na profesjonalnie przygotowane rozwiązania. Gdy przyjrzymy się bliżej akcesorium, takiemu jak daszki szklane, spostrzega od razu zróżnicowanie wyboru. Nikt z klientów nie poczuje się rozczarowany jakością, do której swoją sprawną rękę doświadczeni i cenieni na rynku profesjonaliści.
Zimowa sypialnia
Opracowanie: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP

Szukasz ładnych i wygodnych mebli?

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli ponad 10 000 lat p.n.e. W tym okresie meble były wytwarzane głównie z drewna i kamienia, gdyż dopiero w następnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od zamierzchłych czasów sporo się zmieniło w meblarstwie i teraźniejsze meble różnią się od tamtych głównie wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni designerzy wracają czasem do korzeni, jednak większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.
budowa domu
Opracowanie: TEKTUM
Na podstawie danych z: TEKTUM

Budowa domu wiosną

Budowę domu najczęściej zaczynamy wiosną, kiedy nie straszna już nam zimna pogoda. Jednak aby móc oficjalnie rozpocząć budowę, trzeba uzyskać liczne pozwolenia. Należy tez obejrzeć projekty domów i wybrać ten wymarzony.
Różne projekty domów i nie tylko można znaleźć w serwisie budowlanym Projektoskop.|Serwis Projektoskop to przede wszystkim rozbudowana wyszukiwarka, w której można zobaczyć ciekawe projekty domów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.