Nowoczesne aranżacje wnętrz
budowa
Opracowanie: SPÖ Presse und Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tylko rzeczoznawca budowlany w oparciu o badania wytrzymałościowe może ocenić czy nieruchomość nadaje się na przeróbkę

Przekształcenie istniejącego budynku to niełatwe zadanie, w szczególności, jeśli budynek ma być przeznaczony pod zupełnie inne zadania niż do tej pory. Zanim rozpoczniemy prace, niezbędne jest sprawdzenie zarówno obowiązującego projektu, jak i zrealizowanie badań wytrzymałościowych, pozwalających określić czy jakość użytych dotychczas materiałów jest wystarczająca jeśli chodzi o dalsze użytkowanie budynku.
projekt domu
Opracowanie: philcampbell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/

Jeśli chcesz zbudować dom, powinieneś wybrać i kupić właściwy plan

Bez wątpienia każdy człowiek zgodzi się ze stwierdzeniem, że nie ma to jak własny dom. Większość osób właśnie do tego dąży: do zbudowania swego domku lub do nabycia mieszkania czy odmiennego lokum. Własny dom daje swobodę spędzania czasu, pozwala projektować pomieszczenia według swoich preferencji i daje poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli tylko możliwości finansowe na to zezwolą, najlepiej zdecydować się na zbudowanie domu.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kogo znajdziemy kiedy wprowadzimy architekci wnętrz Warszawa?

Czasem ludzie mają wspaniałą wizję artystyczną

Czasami dzieje się tak, że ktoś zabiera się za wykańczanie własnego mieszkania i zrobi to na pewno wspaniale, bo ma szansę się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną oraz niesamowitym poczuciem stylu. Wtedy wszystko robi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, żeby prosić o pomoc ekspertów, a co więcej rezultat końcowy przeważnie niewiele różni się od tego, z jakim możemy się zetknąć w przeróżnych magazynach.
budowa
Opracowanie: Casey Hugelfink
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaka możliwość jest bardziej opłacalna dla młodego człowieka – własnościowe mieszkanie czy dom tani w budowie

W dzisiejszych czasach, aby nabyć własne mieszkanie, ogromna ilość młodych ludzi musi brać kredyt na kilkadziesiąt lat. Przy kupnie mieszkania w bloku lub kamienicy kierujemy się głównie umiejscowieniem, kosztem, metrażem, a w wypadku rynku wtórnego, również stanem zachowania. Jednak prywatneupodobania ewoluują niesłychanie szybko i nikt nie da ci gwarancji, że za kilka lat nie będziesz miał dosyć własnego niegdyś uwielbianego kąta i współdzielenia klatki z sąsiadami. Dlatego też, przed kupnem własnego lokum, być może świetnym rozwiązaniem jest przejrzeć aktualne projekty domów tanich w budowie.
mieszkanie
Opracowanie: Ben McShea
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warszawski rynek nieruchomości – jakie są obecnie jego podstawowe cechy wyróżniające?

Warszawa, stolica Polski, jest współcześnie największym miastem państwa, co oddziałuje na tendencje migracyjne. Co roku do Warszawy przyjeżdżają młode osoby poszukujące pracy, najczęściej także podejmujące studia na uczelniach wyższych. Po zakończeniu nauki dużo osób pozostaje w mieście, jako że świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że w ich rodzinnych miejscowościach nie zawsze mają szansę na otrzymanie satysfakcjonującego zatrudnienia.
budynek
Opracowanie: Röben
Na podstawie danych z: Röben

Idealne opcje jeśli chodzi o elewacje budynku

Wszyscy widzieliśmy piękne elewacje domów i takie, na które aż nie chce się patrzeć. Niestety ludziom zdaje się, że aby posiadać faktycznie śliczną elewację niezbędne są niesamowicie duże pieniądze. Nie jest to prawdą. Prawda jest taka, że potrzebna jest porządna firma i ciekawe rozwiązanie.Do takich opcji należy zaliczyć kasetony elewacyjne. Kasetony łączą najważniejsze cechy to jest estetykę, którą da się dopasować do każdego chętnego oraz cenę, która nie doprowadzi do bankructwa.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Don Graham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukujesz drewnianych schodów do nowego domu? Postaw na dębowe albo jesionowe schody, a na pewno będziesz zadowolony

Budowa domu jednorodzinnego dla wielu ludzi jest najogromniejszym przedsięwzięciem na które kiedykolwiek się zdecydowali. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż będziemy musieli podjąć gro ważnych decyzji, załatwiać różnorodne pozwolenia oraz na koniec wybrać model domu.
odbiór techniczny mieszkania
Opracowanie: Simon James
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać najlepsze mieszkanie? Na co zwracać szczególną uwagę w czasie kupowania mieszkania?

Posiadanie własnego mieszkania to w współczesnych czasach niewątpliwie wielkie marzenie każdego z nas. Jeżeli już uzbieramy odpowiednią sumę pieniędzy i zdecydujemy się na zakup własnego wymarzonego mieszkania, wówczas robimy wszystko, żeby wybrać jak najlepiej. Na co należy zwracać największą uwagę w czasie wyboru mieszkania i w jaki sposób na początku się do tego zabrać? Oto garść podpowiedzi.
kleje
Opracowanie: Selena SA

Sen o własnym mieszkaniu - zakup mieszkania z rynku pierwotnego w stolicy Dolnego Śląska

Rynek nieruchomości we Wrocławiu rozwija się w w naprawdę niezłym tempie. Oferty deweloperów są we Wrocławiu naprawdę ciekawe oraz zróżnicowane. W ten sposób przyszli klienci dostają do dyspozycji wyjątkowo szeroki zakres propozycji jeżeli chodzi o odnalezienie pożądanej nieruchomości dla siebie.


osoba pracująca nad projektem

Nie jesteśmy skazani jedynie na siebie przy rysowaniu projektów

Byśmy rzeczywiście okazali się usatysfakcjonowani z domu, w którym zamieszkamy, z pewnością musimy przypilnować, by okazał się on w odpowiedni sposób do nas dopasowany. Przez to tak ważne jest to, żebyśmy przed jego wybudowaniem, rzetelnie przejrzeli jak najwięcej projektów oraz zadecydowali się na ten, który będzie nam najmocniej pasował.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.