Nowoczesne aranżacje wnętrz
nowoczesne mieszkanie
Opracowanie: Helge V. Keitel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre oferty mieszkaniowe na Dolnym Śląsku

Podczas zmiany miejsca zamieszkania z jednej miejscowości do drugiej, bądź po prostu niewielkiej zmiany miejsca zamieszkania w granicach Wrocławia zdecydowanie warto zatroszczyć o to, jak będzie wyglądać i które ma zastosowanie kupowane mieszkanie. Nadzwyczaj poważny jest stan prawny, metraż , jak również należyta lokalizacja, choć różne czynniki – przykładowo renoma okolicy, ilość miejsc do parkowania albo bliskość do rzeki, również pełnią istotną rolę.
technologia modułowa
Opracowanie: TEKTUM
Na podstawie danych z: TEKTUM

Które wytyczne jesteśmy zobowiązani spełnić przy wznoszeniu domu?

Duża część z nas marzy o skonstruowaniu swojego domu jednorodzinnego. Jest to pragnienie, które w szeregu przypadków znajduje się w naszych głowach, niemniej natomiast z uwagi na znaczące ograniczenia finansowe nie zostaje zrealizowane.
zbliżenie - dom
Opracowanie: ​ Diego Adan Rios
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gotowe szkice są często najlepsze

Jednym z etapów rozpoczęcia budowy jest wybór planu domu. Podjęcie właściwego wyboru pozwoli cieszyć się nam pięknym budynkiem mieszkalnym na długi czas.
Styropapa - styropian na dach

Węglan wapnia wykorzystywany jest jako dodatek do żywności oraz materiał budowlany, zakład obróbki kamienia też się nim zajmuje

Przemysł wydobywczy to nie same kopalnie podziemne i węgiel kamienny. W Polsce działa multum zakładów odkrywkowych, w jakich złoże wydobywane jest na nawierzchni tereny.
blok mieszkalny
Opracowanie: Hans Kreul
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyposażamy mieszkanie w budynku wielorodzinnym!

Masz maleńkie mieszkanko w budynku wielorodzinnym i nie masz pomysłu jak je wyposażyć? Poszukujesz jakichś konkretnych opcji? Dobrze trafiłeś. Aranżacja mieszkania w bloku to najlepszy temat!
kwalifikacje

Chcesz mieć eleganckie wnętrze mieszkania? Tu potrzebne będą projekty fachowego architekta.

Dzisiaj każdy może mieć piękne lokum, w sprzedaży znajduje się tyle atrakcyjnych oraz wartościowych artykułów, że projektowanie mieszkania to prawdziwa przyjemność.
architekt
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Wyjątkowo oryginalne koncepcje unowocześnionych domów

W przeszłości wszystkie domy wyglądały podobnie i żadnej osoby to nie dziwiło. W tej chwili, sytuacja ta się odmieniła. Jeśli chodzi o projekty budynków mieszkalnych to okazują się one znacznie odważniejsze.
budowa
Opracowanie: SPÖ Presse und Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tylko rzeczoznawca budowlany w oparciu o badania wytrzymałościowe może ocenić czy nieruchomość nadaje się na przeróbkę

Przekształcenie istniejącego budynku to trudne zadanie, zwłaszcza, jeżeli budynek ma być przeznaczony pod całkowicie inne zadania niż do tej pory. Zanim rozpoczniemy prace, niezbędne jest sprawdzenie zarówno dotychczasowego projektu, jak i zrealizowanie badań wytrzymałościowych, pozwalających określić czy jakość użytych dotychczas materiałów jest wystarczająca jeśli chodzi o dalsze użytkowanie budynku.
Ściana trójwarstowowa z pustaków Porotherm
Opracowanie: Wienerberger

Bloczki fundamentowe potrzebne przy budowie domu

Kupując komin systemowy, decydujesz się na w znacznym stopniu nowocześniejsze wyjście aniżeli tradycyjny komin murowany. Zaawansowane technologie zezwalają oszczędzać energię, a prefabrykowane detale czynią składanie komina prostym i niedrogim przedsięwzięciem.
blok
Opracowanie: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf

Pragniesz mieć kominek w własnym mieszkaniu? Nie jest to wcale takie ciężkie!

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić prace w korporacji i wynieść się na wieś, z dala od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie marzy o uroczym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród znajomych, niewątpliwie okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.