Jak wyremontować małe mieszkanie?
budowa domu
Opracowanie: Biuro Projektowe ARCHON+
Na podstawie danych z: Biuro Projektowe ARCHON+

Narzędzia remontowe

Bez odpowiednich przyrządów niełatwo dziś przeprowadzać pewnego W dużej ilości firm zajmujących się sprzedażą takiego typu rozmaitych narzędzi prosto popaść w dezorientacje. Różne markety oferuje bardzo szeroką gamę narzędzi, lecz nie wszystkie z nich są przydatne do prac remontowych albo pomiarowych. Czy należy zakupić osprzęt warsztatowy w niewielkich sklepikach czy też w ogromnych hipermarketach, czy raczej polować na okazje, czy też kupować narzędzia, takie jak przykładowo kątownice już sprawdzonych marek?
ogrodzenie na placu budowy
Opracowanie: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli masz w planach budowę ogrodzenia warto wziąć pod uwagę barierki zaporowe lub ogrodzenie pełne

Często słysząc słowo ogrodzenie rozmyślamy o ogrodzeniu przy jakiejś posesji. Jednak nie jedynie takie ogrodzenie możemy zauważyć. Często wokół jakiś placów budowy stawia się ogrodzenie i często na imprezach masowych też korzysta się z ogrodzeń.
Salon z kominkiem
Opracowanie: TNS Sofres
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka informacji o tym, jakim sposobem trzeba by dopasować kominek do naszego wnętrza

Kominek nie jest na pewno rzeczą w domach niezbędną i spokojnie jesteśmy w stanie sobie poradzić bez niego, jednak wszyscy doceniają możliwość spędzenia chłodnych popołudni popijając ciepłe kakao i grzejąc się w pod grubym kocem.
łazienka
Opracowanie: brak
Na podstawie danych z: pixabay.com

Jak najbardziej korzystnie urządzać małą łazienkę? Na co w szczególności musimy zwrócić uwagę, żeby to pomieszczenie prezentowało się ciekawie?

Mała łazienka to często dosyć spore wyzwanie dla każdego, kto ma w planach urządzić ją w sposób funkcjonalny, a jednocześnie stylowy. Dwa najważniejsze problemy, jakie mają związek z takim wnętrzem to sprawa zmieszczenia różnorodnych koniecznych urządzeń, a także optyczne powiększenie tego typu wnętrza. Nie powinniśmy jednakże rozpatrywać tego w oderwaniu od siebie.
wyspa kuchenna
Opracowanie: Ewa Minge
Na podstawie danych z: Marmorin

Wiszące szafki kuchenne zaoferują więcej przestrzeni do pochowania sprzętów

W większości domów w kuchniach zakładane są blaty, a to dlatego, że podarują one większą powierzchnię, na której możemy szykować dania, a równocześnie wspaniale się prezentują. Należy jednak pamiętać, że blaty do kuchni powinny okazać się dobrze umacniane, a więc wykonane z takiego drewna, które będzie wytrzymałe na działanie wody i pary wodnej, które w kuchni są w dość dużej ilości.
mieszkania, mieszkania od dewelopera
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co brać pod uwagę, wybierając lokum we Wrocławiu.

Mnóstwo osób, jakie mieszkało na studiach w domach studenckich ewentualnie najmowało stancję wiele razy marzyło o tym, żeby po ukończeniu studiów wyższych mieć świetnie płatną pracę a także móc sobie pozwolić na prywatne mieszkanie. Kiedy posiadamy stałą pracę, to to marzenie może się bez trudu spełnić.
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna
Opracowanie: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Na podstawie danych z: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Budowa domu - porady ekspertów, ciekawe informacje, liczne artykuły - Projektoskop.pl!

Projektoskop - unikatowy portal publikujący porady, informacje, niezbędne narzędzia oraz teleadresowe dane firm a więc wszystko to, co będzie niezbędne gdy zaczynamy rozmyślać o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, aranżacji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami i innymi użytkownikami portalu.
Stoisko z magazynami branżowymi
Opracowanie: Kurtis Garbutt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gazetka promocyjna, w której odnaleźć można pełną bazę

Wyjątkowo dopracowane i zebrane w jednym miejscu informacje mogą się okazać nadzwyczaj użyteczne nie tylko dla ekspertów z branży. Komentarze specjalistów nie są wiążące, ale wskazane jest wziąć je pod uwagę.
instalacje
Opracowanie: Bryn Pinzgauer

Podgrzewacze wody robią wrażenie bez dwóch zdań

Świetnie przygotowane propozycje, takie jak podgrzewacze wody, okazują się strzałem w dziesiątkę dla wielu. Klienci wybierają dla siebie tylko przetestowane opcje, dzięki czemu mogą być całkowicie pewni ich znakomitej jakości.
łazienka
Opracowanie: Sofitel Dubai Downtown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble do łazienki

Meble do łazienki

Jakie meble są najmniej łatwe do wybrania w czasie urządzania mieszkania? Odpowiedź jest prosta: meble do łazienki. Posiada to swoje źródło w tym, że w sporym procencie polskich domostw te miejsca mają małą powierzchnię.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.