Design
kamienice w Gdańsku
Opracowanie: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania w Gdańsku jako gwarancja rzetelnego uporządkowania a także nietuzinkowych widoków dla lokatorów.

Rynek mieszkaniowy w Gdańsku jest dość urozmaicony pod względem wersji dostępnych mieszkań i ich wartości. Przy dzisiejszej, wysokiej podaży, bez problemu odnajdziemy zarówno wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym sercu Gdańska, nowe mieszkania w Gdańsku, tanie mieszkanie w falowcu z wielkiej płyty, jak i lokal z segmentu znanego czy apartament wakacyjny. Wola zakupowa zależy tylko od zasobności portfela.
okna z drewna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków

Eleganckie drzwi z drewna.

Drzewo jest materiałem naturalnym, a na jego cechy wpływa bardzo wiele składników. Pomimo używania profili klejonych, również doborów surowca nie wolno mówić o pełnej powtarzalności takich parametrów, jak odporność, również podatność na zmiany temperatury i wilgoci.
design
Opracowanie: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego warto zdecydować się na dobry design? Czym w sumie jest to pojęcie?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, lecz mocno dziś modne określenie design to nie jedyny termin odpowiedzialny za ciekawe, zjawiskowe przedmioty. Równie dobrze te działania oddaje termin wzornictwo. Co o tym wiemy i dlaczego warto inwestować w tego typu przedmioty?
naklejki na ścianę
Opracowanie: Kids Town
Na podstawie danych z: www.kidstown.pl

Jak ciekawie odświeżyć i także upiększyć ściany w domu czy mieszkaniu?

Chciałbyś odnowić wnętrze swojego mieszkania? A może znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja wnętrza i poszukujesz jakiegoś innego, nowego stylu na jej odmienienie? Wielkie zmiany w każdej aranżacji wnętrza może sprowadzić zmiana wyglądu ścian. Jeżeli w Twoim salonie od kilku lat na ścianach widnieje ta sama tapeta lub farba to może należałoby w końcu odnowić jej wygląd?
Drzwi szklane
Opracowanie: DA-BUD
Na podstawie danych z: http://www.da-bud.pl

Szkło w aranżacji domów sprawdza się naprawdę doskonale, zadbaj o nowoczesne motywy w swoim domu

Szkło jest coraz bardziej uznanym surowcem wykończeniowym. Wykorzystywane jest tak i w celach stricte dekoratorskich, jak i użytkowych. Jednakże bez względu na wykorzystanie, zawsze wygląda naprawdę elegancko oraz nowocześnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.