System
oświetlenie sypialni
Opracowanie: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sterowniki oświetlenia nowej generacji

Wśród pojawiających się obecnie sterowników światłem coraz więcej wyposażonych jest w kolejne funkcje. Wymienia się wśród nich synchronizację gps, jak i opcję korzystania z łączności bluetooth.
maszyny przemysłowe
Opracowanie: Jakob Montrasio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka ciekawych informacji o mechatronice

Żyjemy w czasach, w których istota ludzka z każdym dniem zmierza do tego, by coraz bardziej uprościć sobie żywot i wprowadzić do niego coraz więcej udogodnień. Tok rozwoju technicznego raz zainicjowany prawdopodobnie już nigdy nie doczeka się końca, gdyż przecież nigdy nie jest tak doskonale, żeby nie mogło być lepiej.
kamera

Na co należałoby zwracać uwagę przed wyjazdem na urlop?

Okalający nasze osoby świat jest śliczny, pełny różnych barw jak i atrakcji. Większa ilość osób znajduje w czasie urlopowym trochę czasu i wybiera się na jakieś mniej odległe lub dalsze wyjazdy.
inteligenty dom
Opracowanie: Pedro Ribeiro Simões
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentne instalacje elektryczne, innymi słowy szczegóły składające się na inteligentny dom

W dzisiejszych czasach ludzie nadzwyczaj cenią sobie szansę wykorzystywania z postępowych technologii, dzięki którym zdecydowanie prościej mogą organizować swoje powszednie funkcjonowanie.
dom z garażem
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest inteligentny dom? Wszystko, czego chciałbyś się dowiedzieć na ten temat

Inteligentny dom jest zaawansowanym rozwiązaniem, opierającym się na sieci czujników a także jednym, centralnym systemie zarządzania zintegrowanymi instalacjami. Stosowana w jego ramach magistrala EIB/KNX pozwala na bezproblemowy przepływ informacji między fragmentami składowymi instalacji jak też przynosi szerokie spektrum możliwości oddziaływania. Na skutek wykorzystania danych z czujników jak też detektorów inteligentny domek sam dopasowuje się nie jedynie do obecności mieszkańców, lecz także do czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak choćby temperatura, nasłonecznienie czy wilgoć powietrza.
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Instalacja elektryczna – dlaczego koniecznie należy zadbać o jej sprawne działanie?

Elektryczność ma dla nowoczesnego człowieka duże znaczenie. Trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie, zwłaszcza w polskim klimacie (w którym zmrok w czasie zimy oraz jesieni zapada rzeczywiście szybko) bez sztucznego światła. Stosowane w przeszłości świece były nie tylko zagrożeniem, jako że mogły stać się przyczyną pożaru, ale również nie były wygodne w stosowaniu. Dzisiaj nawet kilkugodzinna awaria prądu jest sytuacją kłopotliwą, z tego powodu koniecznie trzeba dbać o sprawne funkcjonowanie domowej instalacji elektrycznej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.