Koszty
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Na podstawie danych z: Purmo

Jaką metodę ogrzewania najlepiej wybrać?

Zimy w naszym kraju może nie należą do bardzo mroźnych, lecz nawet jak będą łagodne to bez odpowiedniego ogrzewania w domu się nie obejdzie. Metod na to ogrzewanie co przynajmniej kilka, a na to, co wybrać, wpływa wiele czynników.
folia dachowa
Opracowanie: Pretty One

Stawiamy własny dom. Co musimy mieć na uwadze

Łatwo wyobrazić sobie tą sprawę, że po męczącym, zimowym dniu wracamy sobie powoli do mieszkania i zwyczajnie wdziewamy ciepłe kapcie, szlafrok i siadamy z filiżanką gorącej herbatki tuż przy kominku i czując żar palącego się drzewa po prostu czytamy sobie zajmującą publikację albo oglądamy pewien pociągający film.
Tynki cienkowarstwowe
Opracowanie: Sto - ispo
Na podstawie danych z: Sto - ispo

Odpowiednie organizowanie sprawnego remontu w mieszkaniu albo domu – co szczególnie trzeba wiedzieć?

Remont jest dla wielu osób faktycznie kłopotliwym przeżyciem, najczęściej ze względu na fakt, że nierzadko końcowe jego koszty przekraczają ustalony początkowo budżet, a ekipa remontowa nie za każdym razem wywiązuje się ze swoich obowiązków - na rynku ciężko jest odszukać faktycznie doświadczonych specjalistów. Jak w takim razie zorganizować remont, aby wszystkie prace postępowały sprawnie? Jakie kwestie na pewno należy wziąć pod uwagę?
panorama - budynek
Opracowanie: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odbiór techniczny mieszkanka - rady

Radzimy, w jaki sposób przeprowadzić odbiór techniczny nowego mieszkania na własną rękę. Na co kierować uwagę podczas odbioru technicznego mieszkanka, co zabrać z sobą na odbiór, jakie sygnalizować usterki.


Odbiór techniczny mieszkanka - rady

Dobrze jeśli na odbiór mieszkania można wziąć kompetentnego inspektora nadzoru budowlanego bądź jednostkę remontową, która będzie wykańczać nasze mieszkanko.
warszawa
Na podstawie danych z: pixabay.com

W jaki sposób prowadzić własny pensjonat?

Hotelik stanowi interesującą formę prowadzenia działań dla jednostek, które stawiają na dochody z branży turystycznej. Pensjonat może przynosić zyski właściwie o każdej porze roku, jeżeli jest właściwie do tego zaadaptowany.


W jaki sposób prowadzić własny pensjonat?

Branża turystyczna zapewnia największe zyski w sezonach wakacyjnych oraz feryjnych.
projekt nowoczesnego domu
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto wybrać fachową firmę, jaka przygotuje dla nas projekt domu? O jakich kwestiach powinniśmy wiedzieć?

Budowa domu to bez wątpienia dużo nerwów i ciągłe koszty, co gorsza, nie wiadomo, czy efekt końcowy będzie warty uwagi i poświęcenia. Największe wady występują dopiero po zamieszkaniu. Na szczęście wiadomo, że wygoda i funkcjonalność każdego budynku zależy od najlepszego projektu, więc można się do tego dobrze przygotować - zamówić go u architekta lub zdecydować się na jeden z przygotowanych wcześniej szablonów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.