Woda
Izolacja dachu
Opracowanie: Dupont
Na podstawie danych z: Dupont

Minusy i plusy dachów płaskich, jak można poprawić konstrukcję takiego dachu na starszym budynku.

Mody na pewne rzeczy zasadami przemijają, aby za jakiś czas wrócić w nowym, lepszym wydaniu. Właśnie taka była historia z dachami płaskimi, które przed kilkudziesięciu laty były bardzo popularne. Lecz po pewnym czasie użytkowania, gdy okazało się że ich budowa niesie za sobą problemy, zaczęto się z nich wycofywać, a miejsce ich zajęły dachy ze spadkiem.
instalacje
Opracowanie: Bryn Pinzgauer

Podgrzewacze wody robią wrażenie bez dwóch zdań

Znakomicie przygotowane propozycje, takie jak podgrzewacze wody, okazują się perfekcyjnym wyborem dla wielu. Konsumenci wybierają dla siebie tylko sprawdzone opcje, dzięki czemu mogą być stuprocentowo pewni ich wysokiej jakości.
dom jednorodzinny z tarasem
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakiej zasadzie działają hydroforowe zbiorniki, w jakich przypadkach używa się ich najczęściej

Wielu ludzi mieszka w mieszkaniach bezpośrednio podłączonych do sieci wodociągowej i jeśli nie pojawią się żadne przerwy w dostawach, to nawet nie będą zwracać uwagi na to, że mają wodę. Jednak w niektórych sytuacjach może zajść konieczność utrzymywania oddzielnego źródła zasilania, często pojawia się to w rozmaitych przemysłowych zakładach.
wodomierz
Na podstawie danych z: flickr.com

Czy urządzenia do pomiaru zużycia wody pomagają zmniejszyć rachunki za wodę?

Instalacja wodomierzy jest niewątpliwie dobrą inwestycją. Każdy człowiek, który myśli poważnie o oszczędzaniu, musi ją wziąć pod uwagę. W ostatnim czasie nawet ryczałtowcy instalują sobie urządzenia do pomiaru zużycia wody. Ma to związek z tym, że ryczałtowiec uiszcza opłaty nie tylko za wodę z której skorzystał, lecz również za wodę która wyciekła z zardzewiałych rur.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.