Energia
gaz
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Jak dokonać wyboru typu ocieplania domu, czyli co jest teraz modne w dziale osłaniania czterech ścian przed mrozem?

Wielu obcokrajowców zapewne nie ma zielonego pojęcia o tym, że w innych krajach na przykład takich jak nasz, w każdym mieszkaniu stałym elementem jest grzejnik, piec, kominek, czy jakiekolwiek inne źródło ciepła. Jest tak dlatego, że obywatel upalnego Egiptu, czy zawsze oświetlonej promieniami słońca Tunezji, nigdy nie zetknął się z tak zimnymi temperaturami. Jednak my nie mamy możności odrzucenia takiej sytuacji i musimy dokonać wyboru w jaki sposób ocieplimy swoje domostwo.
liczniki
Opracowanie: takomabibelot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Elite Optical - doskonały sposób pozwalający na kontrolowanie zużycia energii i gwarantujący bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom

Jak powszechnie wiadomo, rachunki są wydatkiem, który jest w stanie niezwykle obciążyć domowy budżet. Zdecydowanie warto regularnie oceniać zużycie mediów, a szczególnie energii elektrycznej, co skutecznie umożliwia Elite Optical, czyli prosty zestaw, dzięki któremu mamy możliwość, aby śledzić zużycie energii. Warto mieć na uwadze, iż urządzenie jest niezwykle proste w instalacji, a co za tym idzie świetnie nadaje się do warunków domowych.
dom
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Knx Kraków może nam przedstawić interesującą propozycję

Denerwują nas wysokie opłaty za energię elektryczną i mamy pewność, że są metody na jej zmniejszenie? Warto wtenczas dowiedzieć się, co może nam zaproponować firma Knx Kraków, bo właśnie trudni się montażem odpowiednich rozwiązań, które dopomogą nam znacznie zmniejszyć rachunki.
wiatraki
Opracowanie: LordFerguson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne źródła energii, jak może być wykorzystana obecnie coraz popularniejsza fotowoltaika.

Ludzie cały czas borykają się z problemem energii. Paliwa kopalniane zaczynają się powoli kończyć, z tego też powodu coraz częściej zaczyna się sięgać po alternatywne źródła. Coraz większą rolę mają wodne elektrownie, które wykorzystują energię zgromadzonej wody, sporo się także stawia elektrowni wiatrowych.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbiec wszystkiego co łączy się z elektryką. Każdy, kto w pracy bądź hobbystycznie zajmuje się kwestiami dotyczącymi elektryczności obowiązkowo powinien wybrać się do tego rodzaju hurtowni. Ma ona bowiem niesłychanie bogaty asortyment, którego nie można dostać w innym miejscu.
Oświetlenie w Twoim domu
Opracowanie: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Zatroszczmy się o każdy element przy urządzaniu naszego mieszkania

Warto powiedzieć, iż dzisiaj niesamowicie dużo uwagi przykłada się do tego, jak dużo prądu zużywamy. Im jest go więcej, tym bez wątpienia większe będą nasze rachunki, a co się z tym wiąże, tym mniej będziemy z tego wszystkiego usatysfakcjonowani. Na szczęście jak się okazuje mamy szanse teraz użyć z możliwości, które zezwolą nam na znaczne obniżenie własnych rachunków oraz jednocześnie także mamy szanse sobie pozwolić na wspaniałe lampy, które ze spokojem będą do kupienia na naszą kieszeń.
Pompa ciepła
Opracowanie: Junkers
Na podstawie danych z: Junkers

Na co się zdecydować: pompy ciepła powietrze woda, czy gruntowe?

Wraz z biegiem czasu, ludzie stają się coraz bardziej ekologiczni, szczególnie, że rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego są zazwyczaj również rozwiązaniami bardzo atrakcyjnymi z finansowego punktu widzenia. W nowoczesnym budownictwie często stosowane są pompy ciepła, ale ich wersji jest tak wiele, iż często wybór jest bardzo trudny.
Agregat Hondy
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mnóstwo działających firm w przypadku pauz dostawy prądu znajduje ratunek wyłącznie w agregatach prądotwórczych

Dzisiaj energia elektryczna stanowi podstawę funkcjonowania właściwie wszystkich korporacji, spółek, oraz domów mieszkalnych i blokowisk. Wszystka dysfunkcja sieci elektrycznej wywołuje w rzeczywistości pokaźny problem, zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw, które bez dopływu prądu nie zdołają pracować. W momencie, gdy sieć rozdzielcza zostaje wstrzymana tworzą się wielkie koszta zarówno finansowe jak i fizyczne, stąd prędkie działanie jest w tym przypadku potrzebne, by uniknąć większych szkód.
budowa domu
Opracowanie: Fiona MacGinty-O’Neill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zalety domu energooszczędnego?

Od dłuższego czasu sporo debatujemy o ochronie środowiska i sposobach oszczędzania energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
instalacje teletechniczne

Energia i elektryczność – rzeczy bez jakich ludzkość nie może sobie poradzić

Czy jakaś osoba teraz wyobraża sobie, że lata temu nasi przodkowie siedzieli przy świecach, a jeszcze wcześniej szli nocować wraz z zachodem słońca? To są odległe czasy, jednak następne wynalazki stały się kamieniami milowymi w historii ludzkości.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.