Energia
kotlownia w domu
Opracowanie: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co szczególną uwagę zwracają ci, którzy zamierzają wznieść budynek mieszkalny i są zmuszeni wybrać najwłaściwszy sposób ogrzewania obiektu

Budowa domu jednokondygnacyjnego w każdym przypadku wiąże się z obowiązkiem podjęcia wielu istotnych decyzji, które potem będą mieć duży wpływ na zwyczajne życie całej rodziny. Trzeba zdecydować, jakie materiały kupić, czyli jednym słowem, czy postawić na bardzo dobrą jakość, czy na niską cenę, bo te dwa wyznaczniki nieczęsto idą w parze.
projekt domu
Opracowanie: brak
Na podstawie danych z: pixabay.com

Ciekawe projekty domów pasywnych jak mogą wyglądać?

Projekty domów pasywnych oraz energooszczędnych cieszą się coraz większym zaciekawieniem. Co prawda, konstrukcja tego rodzaju domów jest droższa, w związku z tym należy przygotować się na początku na wyższe wydatki, niemniej jednak w końcowym rezultacie możemy mnóstwo zyskać. Jak sama nazwa wskazuje, domy energooszczędne zezwalają oszczędzić energię, dzięki czemu płacimy mniejsze rachunki za energię elektryczną.
Pompa ciepła
Opracowanie: Junkers
Na podstawie danych z: Junkers

Na co się zdecydować: pompy ciepła powietrze woda, czy gruntowe?

W miarę upływu lat, ludzie stają się coraz bardziej ekologiczni, szczególnie, że technologie bezpieczne dla Matki Ziemi są przeważnie również rozwiązaniami bardzo korzystnymi z finansowego punktu widzenia. W nowoczesnym budownictwie ochoczo używane są pompy ciepła, ale ich rodzajów jest tak dużo, iż zwykle wybór okazuje się bardzo trudny.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak sugeruje nazwa – skarbiec wszystkiego co ma związek z elektrycznością. Każdy, kto zawodowo lub amatorsko zajmuje się problemami związanymi z elektrycznością koniecznie powinien robić zakupy w tego typu hurtowni. Ma ona bowiem nadzwyczaj szeroki wybór towaru, którego nie można dostać w innym miejscu.
temperatura
Na podstawie danych z: sxc.hu

Piec na pelet - który kocioł będzie najlepszy?

Piec na pelet to wydatek blisko kilku bądź nawet kilkunastu tysięcy . Co zatem wybrać i na co zwrócić uwagę w czasie zakupu, aby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto? Którymi regułami się kierować, wybierając kocioł na pelet?
klimatyczne wnętrze
Opracowanie: Elizabeth Krumbach
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Które rozwiązania w dekorowaniu mieszkań dobrze jest dziś wybrać dla siebie?

Każda osoba, jaka urządza swoje mieszkanie albo dom musi wybrać spośród faktycznie bardzo wielu trendów, które są obecnie popularne. Czym w takim przypadku najlepiej jest się kierować? Które zagadnienia bezwzględnie trzeba wziąć pod uwagę? Własne preferencje i oczekiwania. Najważniejszym krokiem jest oczywiście zastanowienie się nad tym, co naprawdę chce się w danym pomieszczeniu zmienić oraz w jaki sposób to zrobić.
Agregat Hondy
Opracowanie: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mnóstwo działających firm w przypadku pauz dostawy prądu znajduje ratunek wyłącznie w agregatach prądotwórczych

Dzisiaj energia elektryczna stanowi podstawę funkcjonowania praktycznie wszystkich przedsiębiorstw, firm, i domów mieszkalnych i osiedli. Wszystka awaria sieci elektrycznej wywołuje naprawdę znaczny kłopot, w szczególności w przypadku przedsiębiorstw, jakie bez dopływu prądu nie mogą wykonywać pracy. W sytuacji, gdy sieć rozdzielcza zostaje przerwana tworzą się wielkie wydatki tak samo finansowe jak i fizyczne, dlatego prędkie postępowanie jest w tej sytuacji niezbędne, żeby uniknąć dużych strat.
dom
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Knx Kraków może nam przedstawić interesującą propozycję

Drażnią nas spore rachunki za energię elektryczną oraz posiadamy pewność, że okazują się być metody na jej zmniejszenie? Warto wówczas dowiedzieć się, co ma okazję nam zaproponować przedsiębiorstwo Knx Kraków, bo właśnie trudni się instalacją inteligentnych rozwiązań, które pomogą nam bardzo obniżyć rachunki.
liczniki
Opracowanie: takomabibelot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Elite Optical - doskonały sposób pozwalający na kontrolowanie zużycia energii i gwarantujący bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom

Jak powszechnie wiadomo, rachunki są wydatkiem, który jest w stanie niezwykle obciążyć domowy budżet. Bez wątpienia należy systematycznie kontrolować zużycie mediów, a przede wszystkim energii elektrycznej, co skutecznie umożliwia Elite Optical, czyli prosty sprzęt, dzięki któremu możemy śledzić zużycie energii. Warto mieć na uwadze, iż urządzenie jest bardzo proste w instalacji, a co za tym idzie świetnie nadaje się do warunków domowych.
wiatraki
Opracowanie: LordFerguson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne źródła energii, jak może być wykorzystana obecnie coraz popularniejsza fotowoltaika.

Ludzie bez przerwy borykają się z problemem energii. Paliwa kopalniane powoli się kończą, dlatego też coraz częściej zaczyna się sięgać po alternatywne źródła. Coraz większą rolę mają wodne elektrownie, które wykorzystują energię spiętrzonej wody, sporo się także stawia elektrowni wiatrowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.