Lampy
technologia LED
Opracowanie: William Ward
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest doświetlanie żarówkami ledowymi?

Doświetlanie żarówkami wytwarzanymi na bazie technologii diodowej pomału zdobywa oświetleniowy rynek światowy. Już nawet tak wielkie firmy jak Philips czy też General Electric przewidują, że za 10 do 15 lat żarówki ledowe będą stanowić nie 5% jak to ma miejsce dziś, ale aż 95% obrotu biznesów związanych z oświetlaniem.
Lampy ogrodowe
Opracowanie: garryknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Piękny ogród dzięki oświetleniu

Podmiejski dom to dla wielu największe marzenie o spokojnym życiu na wsi. Jednak, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, warto zadbać także o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie istotne jest trafne oświetlenie zewnętrzne budynku. Umiejętnie rozlokowane lampy ogrodowe uwypuklają zalety nawet niewielkiego ogródka, a z okazałego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.
licznik energii elektrycznej
Na podstawie danych z: flickr.com

Popatrzmy co nam się oferuje podczas budowy domu

Inteligentny dom to teraz podstawa. Z pewnością, gdybyśmy jeszcze parę lat temu słyszeli o tym, że będziemy mieli szansę zdalnie, z na pewno wielkich odległości decydować o tym, co dzieje się w naszym domu, to byśmy się zaczęli śmiać.
Oświetlenie LED
Opracowanie: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampy do salonu powinny mieć właściwą siłę

Kupując lampę do danego pomieszczenia, chcemy posiadać gwarancję, że będzie ona dawała odpowiednią ilość światła, żeby wszystko dało się dobrze widzieć i że to światło nie będzie się marnowało rozjaśniając sufit. Dlatego należy kupować lampy do salonu, których klosze będą ustawione w dół, bo wówczas bezpośrednio będą oświetlały pomieszczenie.
Lampy ogrodowe
Opracowanie: garryknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Nowoczesne oświetlenie wnętrz

Kiedy wreszcie mamy swoje własne cztery ściany sen z powiek spędza jego umeblowanie. Każdy ma jakieś wyobrażenia, co do tego jak powinny prezentować się ściany, jakie trzeba znaleźć meble i gdzie je rozplanować. Czy powinny: być nowoczesne czy też ciężkie, zastawiać sobą całą ścianę, czy tylko delikatnie ją podkreślać? Jakie wybrać chodniki do pokoju, a jakie kafelki do toalety. A w końcu, jakiego rodzaju oświetlenie powinno łączyć ze sobą wymienione elementy?
ogród
Opracowanie: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie w ogrodzie może dawać niepowtarzalny klimat

Ogród to jedno z tych miejsc w domu, gdzie pragniemy się zrelaksować i wypocząć. Jeśli nie pragniemy zostać przymuszeni do wejścia do domu wraz z zapadnięciem ciemności, to najlepiej zadziałamy, kiedy ustawimy w nim lampy, które będą miały szansę nam wspaniale rozświetlać noc.
gwinty
Opracowanie: AWBUD
Na podstawie danych z: AWBUD

Co zrobić, gdy przepali się żarówka w naszej lampie a my nie mamy pojęcia na jaką ją wymienić?

Jeżeli ktokolwiek nie wie jak ma kupić żarówkę do lampy, którą ma, to musi zapoznać się z rodzajami trzonków oraz gwintów, jakie mają dostępne na naszym rynku żarówki.


Co zrobić, gdy przepali się żarówka w naszej lampie a my nie mamy pojęcia na jaką ją wymienić?

Główny podział żarówek, to podział na żarówki zwykłe oraz żarówki energooszczędne, które posiadają wymienić żarówki zwykłe.
Oświetlenie w Twoim domu
Opracowanie: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Zatroszczmy się o każdy element przy urządzaniu naszego mieszkania

Trzeba wiedzieć, że dziś bardzo sporo wagi przywiązuje się do tego, jak sporo prądu zużywamy. Im jest go więcej, tym bez wątpienia wyższe będą nasze rachunki, a co się z tym wiąże, tym mniej będziemy z tego wszystkiego zadowoleni. Na szczęście jak się okazuje możemy dzisiaj użyć z możliwości, które zezwolą nam na znaczne zniżenie swoich rachunków oraz równocześnie też możemy sobie pozwolić na wspaniałe lampy, które ze spokojem będą do zakupienia na naszą kieszeń.
ulica
Opracowanie: Milosz1
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak bardzo znacząca jest działalność miejskiego ulicznego oświetlenia LED

Najważniejszym i jednocześnie kluczowym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem oraz nocą, to znaczy wtenczas, gdy nie możemy korzystać ze światła słonecznego. Co więcej odpowiednio dobrane uliczne oświetlenie led oddziałuje także na podkreślenie walorów miasta oraz otoczenia. Nie wolno więc zaprzeczyć, że oświetlenie takie spełnia niezmiernie istotną funkcję.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak sugeruje nazwa – skarbnica wszystkiego co wiąże się z elektrycznością. Każdy, kto w pracy bądź dla własnej przyjemności interesuje się problemami dotyczącymi elektryczności na pewno powinien być stałym bywalcem tego rodzaju hurtowni. Posiada ona bowiem nad wyraz obszerny zasób produktów, którego nie sposób dostać w innym miejscu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.