Lampy
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak sugeruje nazwa – skarbiec wszystkiego co związane z elektryką. Każdy, kto w pracy lub dla własnej przyjemności para się się tematami związanymi z elektrycznością na pewno powinien wybrać się do tego rodzaju hurtowni. Posiada ona bowiem bardzo obszerny zasób produktów, którego nie można dostać w innym miejscu.
halogeny LED
Opracowanie: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W którym miejscu najbardziej pasują diody led? W jakich miejscach to oświetlenie sprawdza się najbardziej korzystnie?

Żarówki led w ostatnich latach są coraz bardziej popularne. Wiele osób i środowisk przeprowadza żywe dyskusje, w których najważniejszym punktem jest kwestia ich efektywności. Wielu także się myśli nad tym, w jakim miejscu najkorzystniej je stosować.
licznik energii elektrycznej
Na podstawie danych z: flickr.com

Popatrzmy co nam się oferuje podczas budowy domu

Każdy ma szansę mieć obecnie inteligentny dom. Z pewnością, gdybyśmy jeszcze parę lat temu usłyszeli o tym, iż będziemy mogli zdalnie, z na pewno wielkich odległości zdecydować o tym, co dzieje się w naszym domu, to byśmy się zaczęli śmiać.
ulica
Opracowanie: Milosz1
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak bardzo znacząca jest działalność miejskiego ulicznego oświetlenia LED

Najistotniejszym i równocześnie głównym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem oraz nocą, to znaczy wtenczas, gdy nie zdołamy korzystać ze światła słonecznego. Mało tego porządnie dostosowane uliczne oświetlenie led oddziałuje także na podkreślenie walorów miasta i otoczenia. Nie wolno więc zaprzeczyć, iż oświetlenie takie realizuje bardzo znaczącą funkcję.
ogród
Opracowanie: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie w ogrodzie może dawać niepowtarzalny klimat

Ogród to jedno z tych miejsc w domu, gdzie chcemy się zrelaksować i odpocząć. Jeżeli nie pragniemy zostać zmuszeni do wejścia do domu wraz z zapadnięciem zmroku, to najlepiej zrobimy, kiedy postawimy w nim lampy, które będą miały szansę nam pięknie rozświetlać noc.
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Zalety odpowiedniego oświetlenia mieszkania

Dobrze dopasowane lampy zapewniają dobre oświetlenie domu. Nowoczesne i zwykłe kinkiety, czyli lampy ścienne, są chętnie kupowane, dlatego producenci próbują wciąż zdumiewać urozmaiconą i wieloaspektową proponując różne lampy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.