Lampy
ogród
Opracowanie: Susanne Nilsson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odpowiednie oświetlenie w ogrodzie może dawać niepowtarzalny klimat

Ogród to jedno z tych miejsc w domu, gdzie pragniemy się wyciszyć oraz wypocząć. Jeśli nie pragniemy zostać przymuszeni do wejścia do domu wraz z zapadnięciem zmroku, to najlepiej zrobimy, jeżeli ustawimy w nim lampy, które będą miały szansę nam wspaniale rozjaśnić noc.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak sugeruje nazwa – skarbiec wszystkiego co ma związek z elektrycznością. Każdy, kto zawodowo lub amatorsko zajmuje się problemami związanymi z elektrycznością koniecznie powinien robić zakupy w tego typu hurtowni. Ma ona bowiem nadzwyczaj szeroki wybór towaru, którego nie można dostać w innym miejscu.
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Zalety odpowiedniego oświetlenia mieszkania

Dobrze dopasowane lampy zapewniają dobre oświetlenie domu. Współczesne i zwykłe kinkiety, czyli lampy ścienne, są entuzjastycznie wybierane, dlatego producenci próbują nieprzerwanie zadziwiać urozmaiconą oraz zróżnicowaną proponując różne lampy.
ulica
Opracowanie: Milosz1
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak bardzo znacząca jest działalność miejskiego ulicznego oświetlenia LED

Najważniejszym i jednocześnie głównym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem oraz w nocy, to znaczy wtenczas, gdy nie zdołamy korzystać ze światła słonecznego. Do tego odpowiednio dobrane uliczne oświetlenie led oddziałuje również na podkreślenie walorów miasta i otoczenia. Nie wolno więc zaprzeczyć, że oświetlenie takie realizuje niezwykle ważką rolę.
licznik energii elektrycznej
Na podstawie danych z: flickr.com

Popatrzmy co nam się oferuje podczas budowy domu

Każdy może posiadać obecnie inteligentny dom. Bez wątpienia, gdybyśmy jeszcze kilkanaście lat temu słyszeli o tym, że będziemy mogli zdalnie, z naprawdę sporych odległości decydować o tym, co dzieje się w naszym domu, to byśmy się zaczęli śmiać.
halogeny LED
Opracowanie: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W którym miejscu najbardziej pasują diody led? W jakich miejscach to oświetlenie sprawdza się najbardziej korzystnie?

Żarówki led w ostatnich latach są coraz bardziej popularne. Wiele osób i środowisk przeprowadza żywe dyskusje, w których najważniejszym punktem jest kwestia ich efektywności. Wielu także się myśli nad tym, w jakim miejscu najkorzystniej je stosować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.