Oświetlenie
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak sugeruje nazwa – skarbiec wszystkiego co związane z elektryką. Każdy, kto w pracy lub dla własnej przyjemności para się się tematami związanymi z elektrycznością na pewno powinien wybrać się do tego rodzaju hurtowni. Posiada ona bowiem bardzo obszerny zasób produktów, którego nie można dostać w innym miejscu.
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłuższą chwilę źródło światła jest w użyciu, tym więcej zapewnia korzyści finansowych i ekologicznych. Pomimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w czasie eksploatacji, LED są w stanie zostać w użyciu dłuższy czas niż inne źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Stąd więc LED to przyszłość oświetlenia.
instalacja elektryczna
Na podstawie danych z: sobol-tech.flog.pl

Projektujesz oświetlenie na różnych kondygnacjach? Zatroszcz się o odpowiednie wyłączniki i ciesz się wspaniałymi warunkami

Jedną z ważniejszych kwestii, która musi się podjąć w czasie planowania oraz aranżowania budynku, okazuje się rozmieszczenie przewodów elektrycznych. Są one odpowiedzialne za doprowadzanie energii elektrycznej do każdego miejsca w domu, zagwarantowanie prądu w kontaktach elektrycznych oraz zaaranżowanie oświetlenia w poszczególnych pokojach oraz korytarzach. Niezwykle ważne staje się, by właściwie obmyślić oświetlenie w mieszkaniu, gdyż od tego uzależniony bywa komfort jego mieszkańców.
inteligentny dom
Opracowanie: CODE_n
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakich założeniach się opiera pomysł domów inteligentnych, podstawowe plusy wykorzystania takiej technologii

Inteligentne domy to coraz popularniejsze od jakiegoś czasu hasło, jakim chętnie zaczynają się posługiwać zarówno firmy zajmujące się wykonywaniem tego typu budynków, jak i ich właściciele. Lecz dość często wychodzi w praktyce, że jeżeli nawet jakiś budynek jest wypełniony elektronicznymi układami sterującymi, to mimo wszystko do miana inteligentnego będzie mu trochę brakować. Przede wszystkim to wynika z tego, że podstawową sprawą w domach tego typu jest główny układ sterujący, który na podstawie informacji z czujników i parametrów otoczenia sam dostosowuje swoje parametry do potrzeb mieszkańców.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie magazynów

Według badań w 41 procentach przypadków oświetlenie stanowi najogromniejszy wydatek w stałych wydatkach utrzymania składów w przedsiębiorstwie. W ciągu minionych pięciu lat koszt energii elektrycznej zwiększył się o ponad 38 % i w dalszym ciągu będzie wzrastać. Konieczność uzyskania stosownego poziomu oświetlenia jak też szereg przepisów mających związek z wymogami dla stanowisk pracy i opraw oświetleniowych, wywołują, iż oświetlenie dla hal magazynowych w żadnym razie nie może być dziełem przypadku.
halogeny LED
Opracowanie: Stephan Ridgway
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W którym miejscu najbardziej pasują diody led? W jakich miejscach to oświetlenie sprawdza się najbardziej korzystnie?

Żarówki led w ostatnich latach są coraz bardziej popularne. Wiele osób i środowisk przeprowadza żywe dyskusje, w których najważniejszym punktem jest kwestia ich efektywności. Wielu także się myśli nad tym, w jakim miejscu najkorzystniej je stosować.
droga asfaltowa
Opracowanie: Patrick Feller
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czy należy pamiętać aby zatroszczyć się o jak największe bezpieczeństwo na drogach?

Komfort kierowców bez wątpienia wpływa na bezpieczeństwo na naszych drogach. Wybierając samochód warto skupić się zarówno na jego walorach zewnętrznych oraz możliwościach, ale również na standardach, które mają dać nam poczucie pełnego bezpieczeństwa. Ogromne znaczenie dla zmniejszenia częstotliwości wypadów mają też naturalnie warunki, które czekają na nas na drogach, a jak wiadomo nierzadko pozostawiają one sporo do życzenia.
Przydomowa szklarnia
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Fenomenalne ogrody zimowe i przydomowe oranżerie- co należy wiedzieć

Nie da się zaprzeczyć, iż ogrody zimowe są istotnie wspaniałe i zachwycające. Coraz więcej ludzi decyduje się na sporządzenie przydomowej oranżerii, w jakiej miło zdołamy spędzać czas, ciesząc się widokiem cudownej przyrody.
projekty domów
Opracowanie: LIBET
Na podstawie danych z: LIBET

Dzisiejsze projekty domów kładą nacisk na praktyczność, nowoczesny wygląd i ochronę środowiska.

Jeśli pragniemy mieszkać nowocześnie, to powinniśmy udać się do specjalistów, którzy stworzą nasz dom zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami. Aktualnie ogromny nacisk kładzie się przede wszystkim na ekologię.


Dzisiejsze projekty domów kładą nacisk na praktyczność, nowoczesny wygląd i ochronę środowiska.

Jeżeli ciekawią nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy odnaleźć kompetentną pracownię projektową, która podejmie się tego zadania.
dobrze oświetlone pomieszczenie
Na podstawie danych z: pixabay.com

Lampki w mieszkaniu – co jest po prostu niezbędne?

W każdym domu znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych sprzętów, które są nam niezbędne do tego, aby przebywanie w domu było wygodne, komfortowe oraz pozbawione niepotrzebnych trudności. Za jeden z bardziej znaczących elementów wyposażenia mieszkania uznaje się rozmaite lampy i żyrandole, czyli mówiąc krótko oświetlenie. Bez niego egzystencja byłaby na pewno niezwykle trudna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.