Oświetlenie
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbiec wszystkiego co związane z elektryką. Każdy, kto zawodowo bądź z zamiłowania zajmuje się kwestiami związanymi z elektrycznością na pewno powinien wybrać się do tego rodzaju hurtowni. Posiada ona bowiem niezmiernie szeroki wybór towaru, którego nie sposób znaleźć w innym miejscu.
sofa w salonie
Opracowanie: PoshSurfside.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co patrzeć w czasie meblowania salonu w klasycznym stylu?

Aktualnie dominuje minimalizm. Większość ludzi urządza własne apartamenty w nowoczesnym stylu. Niestety większość z nich zapomniała już o wdzięku klasyki.
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłużej źródło światła jest w użyciu, tym więcej przynosi korzyści finansowych i ekologicznych. Mimo nieznacznego obniżenia wartości strumienia świetlnego w okresie eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłuższy czas niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny technologii LED nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.
Oświetlenie w Twoim domu
Opracowanie: Elneo
Na podstawie danych z: Elneo

Zatroszczmy się o każdy element przy urządzaniu naszego mieszkania

Trzeba wiedzieć, iż teraz bardzo dużo uwagi przywiązuje się do tego, jak wiele prądu zużywamy. Im jest go więcej, tym bez wątpienia większe będą nasze rachunki, a co się z tym łączy, tym mniej będziemy z tego wszystkiego zadowoleni. Na szczęście jak się okazuje możemy dziś skorzystać z możliwości, które zezwolą nam na znaczne obniżenie swoich rachunków oraz równocześnie także mamy szanse sobie zezwolić na piękne lampy, które ze spokojem będą do zakupienia na naszą kieszeń.
lampa do mieszkania
Opracowanie: Christine Warner Hawks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampa to nieodzowny element wystroju, który może dać pomieszczeniu niezwykłego, indywidualnego charakteru i stylu.

Najprzyjemniejszą częścią aranżacji domu jest dobranie dodatków. Czy to nowe mieszkanie, czy świeżo po remoncie lub po prostu wymagające zmian – każde zasługuje na lampy dekoracyjne.
instalacja elektryczna
Na podstawie danych z: sobol-tech.flog.pl

Projektujesz oświetlenie na różnych kondygnacjach? Zatroszcz się o odpowiednie wyłączniki i ciesz się wspaniałymi warunkami

Jedną z ważniejszych kwestii, jaką należy podjąć w czasie planowania i urządzania budynku, okazuje się rozmieszczenie instalacji elektrycznych. Odpowiadają one za doprowadzenie prądu do każdego pomieszczenia w budynku, zapewnienia prądu w kontaktach elektrycznych i zaaranżowanie oświetlenia w poszczególnych pokojach i korytarzach. Niezwykle istotne jest, żeby odpowiednio obmyślić oświetlenie w mieszkaniu, gdyż od tego zależny bywa komfort jego użytkowników.

Rodzaje oświetlenia

Dzięki oświetleniu możemy po zachodzie słońca robić mnóstwo rozmaitych czynności, ale także oświetlenie ma też funkcję estetyczną - daje wnętrzom uroku. Każde miejsce w naszym lokalu mieszkalnym potrzebuje innego światła.
żarówka
Opracowanie: mattwalker69
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Żarówki LED – poznaj zalety tego typu oświetlenia

Oszczędności są istotnym elementem budżetu. Nie można rozdysponować całego wynagrodzenia nie myśląc o przyszłości, ponieważ ekspresowo może się to obrócić przeciwko nam. Jednym z ich kardynalnych źródeł mogą być rachunki, jakie wszystkimi metodami powinniśmy starać się zmniejszać.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie magazynów

Podług ankiet w 40 % przypadków oświetlenie to najogromniejszy koszt w sztywnych kosztach utrzymania składnic w przedsiębiorstwie. W przeciągu poprzednich pięciu lat koszt energii elektrycznej wzrósł o ponad 39 % i dalej będzie rósł. Niezbędność uzyskania właściwego poziomu oświetlenia a także szereg norm powiązanych z wymogami dla miejsc pracy a także opraw oświetleniowych, sprawiają, że oświetlenie dla hal magazynowych nie może być dziełem przypadku.
inteligentny dom
Opracowanie: CODE_n
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakich założeniach się opiera pomysł domów inteligentnych, podstawowe plusy wykorzystania takiej technologii

Inteligentne domy to coraz popularniejsze od jakiegoś czasu hasło, jakim chętnie zaczynają się posługiwać zarówno firmy które się zajmują wykonywaniem tego typu obiektów, jak i właściciele takich. Lecz dość często okazuje się w rzeczywistości, że nawet jeśli któryś z budynków jest nafaszerowany elektronicznymi układami sterującymi, to mimo wszystko do miana inteligentnego mu jednak trochę brakuje. Wynika to przede wszystkim z tego, że najważniejszą rzeczą w domach tego typu jest centralny moduł sterowania, który w oparciu i informacje z czujników i parametrów otoczenia sam dostosowuje swoje działanie do potrzeb mieszkańców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.