Oświetlenie
sofa w salonie
Opracowanie: PoshSurfside.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co patrzeć w czasie meblowania salonu w klasycznym stylu?

Aktualnie dominuje minimalizm. Większość ludzi urządza własne mieszkania w stylu nowoczesnym. Niestety większość z nich zapomniała już o wdzięku klasyki.
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Na podstawie danych z: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co wiąże się z elektryką. Każdy, kto zawodowo bądź hobbystycznie zajmuje się kwestiami dotyczącymi elektryczności koniecznie powinien wybrać się do tego rodzaju hurtowni. Ma ona bowiem bardzo obszerny zasób produktów, którego nie sposób znaleźć w innym miejscu.
lampa do mieszkania
Opracowanie: Christine Warner Hawks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lampa to nieodzowny element wystroju, który może dać pomieszczeniu niezwykłego, indywidualnego charakteru i stylu.

Najmilszą częścią wystroju mieszkania jest dobranie dodatków. Czy to nowe mieszkanie, czy świeżo po remoncie lub zwyczajnie potrzebujące zmian – każde zasługuje na lampy dekoracyjne.
projekty domów
Opracowanie: LIBET
Na podstawie danych z: LIBET

Dzisiejsze projekty domów kładą nacisk na praktyczność, nowoczesny wygląd i ochronę środowiska.

Jeżeli chcemy mieszkać nowocześnie, to musimy udać się do architektów, którzy stworzą nasz dom zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Obecnie spory nacisk kładzie się głównie na ochronę środowiska.


Dzisiejsze projekty domów kładą nacisk na praktyczność, nowoczesny wygląd i ochronę środowiska.

Jeżeli interesują nas projekty domów nowoczesnych, to powinniśmy odnaleźć doświadczoną pracownię projektową, która podejmie się tego zadania.
żarówka
Opracowanie: mattwalker69
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Żarówki LED – poznaj zalety tego typu oświetlenia

Oszczędności są ważną częścią budżetu. Nie można wydawać całej wypłaty nie zastanawiając się nad przyszłością, ponieważ błyskawicznie może się to obrócić przeciwko nam. Jednym z ich kardynalnych źródeł mogą być rachunki, które wszystkimi sposobami musimy starać się obniżać.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie magazynów

Według ankiet w 40 % przypadków oświetlenie to najogromniejszy koszt w stałych kosztach utrzymania składów w przedsiębiorstwie. W przeciągu poprzednich pięciu lat koszt energii zwiększył się o ponad 39 % i nadal będzie rósł. Niezbędność pozyskania właściwego poziomu oświetlenia jak też szereg przepisów związanych z warunkami dla miejsc pracy i opraw oświetleniowych, wywołują, iż oświetlenie dla hal magazynowych w żadnym razie nie może być dziełem przypadku.
Lampy Rosa marki Sigma
Opracowanie: Sigma
Na podstawie danych z: Sigma

Innowacyjne oświetlenie do łazienki i przydatne, gustowne oświetlenie schodowe

Zastanawiasz się jakie oświetlenie wybrać do swojej łazienki? Pragnąłbyś by lampy do łazienki były nie tylko pożyteczne i wydajne, ale za jednym zamachem ciekawe, kreacyjne i stylowe?
dom z drewna

Taśmy led i inne metody na prowadzenie energooszczędnego domu.

Nierzadko stawiając dom bądź urządzając mieszkanie, ewentualnie aranżując pokój, zwracamy uwagę na materiały, które stosujemy w naszych pracach. Czasami zdarza się, że zgodnie z obowiązującą modą stosujemy te środki, jakie z jakiegoś powodu należy uznać za ekologiczne czy przyjazne środowisku.
oświetlenie sypialni
Opracowanie: Omar Bárcena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sterowniki oświetlenia nowej generacji

Wśród pojawiających się obecnie sterowników światłem sporo wyposażonych jest w kolejne funkcje. Wymienia się wśród nich synchronizację gps, lecz oraz możliwość korzystania z łączności bluetooth.
oświetlenie
Opracowanie: Ilmicrofono Oggiono
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co korzystnie wiedzieć o LED? Jakie posiada zalety i od czego zależy jej niezwykła trwałość

Im dłuższą chwilę światło jest w użyciu, tym więcej przynosi korzyści finansowych i ekologicznych. Mimo nieznacznego zaniżenia wartości strumienia świetlnego w czasie eksploatacji, LED mogą pozostać w użyciu dłuższy czas niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny takiej technologii nie został jeszcze do końca wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.