Konstrukcja
Rolety zewnętrzne
Opracowanie: IFTM Internorm
Na podstawie danych z: IFTM Internorm

atuty rolet

Coraz to więcej ludzi ceni wartości rolet i instaluje je w swoich mieszkaniach. Rolety zewnętrzne do okien zdołają pełnić dużo ról. Roletę zewnętrzną montuje się na ramie okna, w związku z tym nie ogranicza ona możliwości obrotu skrzydła okiennego i umożliwia zatrzymanie go w dowolnej pozycji. Okno jest w stanie być uchylone przy całkowicie, bądź w części zasuniętej rolecie.
okno
Opracowanie: Scott Schwartz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego kalkuluje się postawić na okna z profili PCV

Okna plastikowe podbiły ogólnopolski rynek. Ten kto nie jest przekonany, niech przespaceruje się przez wyremontowane osiedle, przyglądnie nowym domom w otoczeniu lub po prostu sam zwróci uwagę na to, przez jakie okna widzi świat — w domu lub w biurze. Zazwyczaj będą to białe okna PCV Wrocław.
Nowy Dremel TRIO to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie.
Opracowanie: Bosch
Na podstawie danych z: Bosch

Nowe elewacje na starych budynkach

Metropolia Dolnego Śląska, Wrocław, jest miastem starym, z bardzo długą tradycją. Na przestrzeni wieków wzniesiono w nim mnóstwo perełek architektonicznych, właściwie z każdego nurtu.
Izolacja dachu
Opracowanie: Dupont
Na podstawie danych z: Dupont

Minusy i plusy dachów płaskich, jak można poprawić konstrukcję takiego dachu na starszym budynku.

Mody na pewne rzeczy zasadami przemijają, aby za jakiś czas wrócić w nowym, lepszym wydaniu. Właśnie taka była historia z dachami płaskimi, które przed kilkudziesięciu laty były bardzo popularne. Lecz po pewnym czasie użytkowania, gdy okazało się że ich budowa niesie za sobą problemy, zaczęto się z nich wycofywać, a miejsce ich zajęły dachy ze spadkiem.
zapora drogowa

Wspomaganie prac budowlanych oraz remontowych

Nie ma wątpliwości, że współcześnie coraz więcej remontujemy oraz budujemy. Nie jest to dziwne, kiedy weźmiemy pod uwagę, że nasze społeczeństwo systematycznie się wzbogaca. Płacimy przez to coraz większe podatki, a zatem również nasze państwo prowadzi mnóstwo inwestycji budowlanych, wśród których pokaźną część stanowią inwestycje drogowe.
remont
Opracowanie: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Liczne urządzenia potrzebne w trakcie prac remontowych - w jakich miejscach warto ich wyszukiwać?

Obecnie coraz nagminniej indywidualnie zajmujemy się remontami czy innymi pracami, które potrzebują od nas pewnej wiedzy. Nie można ukryć, że w większości przypadków spowodowane jest to chęcią zaoszczędzenia, bowiem zaangażowanie specjalisty do jednego zadania potrafi być faktycznie kosztowne. Na dodatek zdecydowanie o wiele większą satysfakcję mamy z wykonanej samodzielnie pracy Mnóstwo z nich tak naprawdę nie wymaga od nas specjalistycznej, fachowej wiedzy, lecz po prostu znajomości przyborów i umiejętności posługiwania się indywidualnymi sprzętami. Znaczące jest, żeby podczas zakupów nieodzownych elementów największą uwagę zwracać na ich jakość, albowiem w czasie prac ma to ogromne znaczenie.
budowa, plac budowy, żurwa
Opracowanie: Szymon Sieciński
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy pracach budowlanych używane będą pręty nierdzewne

Czy powiemy jakie elementy okazują się być wykorzystywane na budowie?
kable
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Rozwiązania zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Głównym i decydującym czynnikiem są względy finansowe. Gdy jednak uda nam się już pozbierać zadowalającą sumę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam najnowsze projekty stworzone przez wykwalifikowane biura architektoniczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.