Wnętrze
przestronna i wygodna sypialnia
Opracowanie: East Midtown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O tym, jak istotne są priorytety w naszym życiu. Każdy z nas ma pewną hierarchię takich najistotniejszych życiowych wartości

Jak tak się zastanowić, to we wszystkim występuje jakaś hierarchia, jest jakiś porządek celów i zadań, określony porządek powinności i naszych najważniejszych spraw. Każdy tak ma, nie ma tutaj wyjątku. Maja tak osoby, które wzdrygają się na samą myśl o jakimś porządku odnoszącym się do ich życia, mają również tak artyści, choć często sprawiają wrażenie ludzi, którzy nie są zorganizowani. To mit, gdyż na przykład artysta tworzy w pewnych ramach, których się trzyma. Nie licząc eksperymentów literackich, to na przykład każdy pisarz musi potrafić trzymać się pewnej, założonej formy, tak żeby jego dzieło było jak najbardziej atrakcyjne do czytania. Tak samo jest z innymi, bardziej codziennymi sprawami.
dobrze oświetlona kuchnia

Odpowiednie lampy w naszych kuchniach - jakim miejscu je zakupić?

Jeśli chcemy w jakiś fajny sposób oświetlić kuchnię powinniśmy zwrócić uwagę, czy czasem poza oświetleniem z góry - nie przydałoby się jeszcze jakieś. Na szczęście w tych czasach wybór jest rzeczywiście duży. Osoby , które zajmują się urządzaniem wnętrz na pewno nam coś doradzą. A nawet, jeśli samodzielnie urządzamy nasze cztery kąty, to dzięki różnym inspiracjom wprost ze stron internetowych, czy również z gazet traktujących o wystroju wnętrz znajdziemy jakąś pasującą nam opcję.
wentylacja
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Zehnder Polska Sp. z o.o.

Jak monitorować stan technicznych pomieszczeń zakładowych, aby maszyny działały bez zarzutu, a pracownicy nie narzekali na swoje zdrowie

Całodzienna praca na hali produkcyjnej jest dla części fachowców spełnieniem marzeń. Dopasowywanie, a później łączenie poszczególnych elementów wymaga ogromnej cierpliwości, zaangażowania, a nierzadko również siły fizycznej. Kto jest zatrudniony jako spawacz, ten nierzadko kaszle jak gruźlik, bo hale wcale nie są przystosowane do unijnych standardów. Jedną z najgorszych bolączek jest oczywiście stary sprzęt, jak również brak wentylacji. Spawacze z kilkunastoletnim stażem każdego dnia wypijają przynajmniej szklankę mleka, które częściowo ma odtruć organizm. Jednak tak naprawdę o zdrowie podwładnych powinni zatroszczyć się przede wszystkim sami pracodawcy, a już oni na pewno mają większe pole do popisu.

Fototapeta - świetne rozwiązanie dla dziecięcego pokoju

Rodzice nie raz intensywnie zastanawiają się, jak najlepiej zaprojektować pokój swoich dzieci. Oczywiste jest, że każdy pragnie, by miejsce to było w pierwszej kolejności funkcjonalne pod względem zabawy i nauki, lecz także aby stanowiło dla naszej pociechy cząstkę jego własnego świata. Rodzice więc starają się, jak mogą zaprojektować wnętrze pokoju ich dziecka w sposób odpowiadający wymogom dziecięcej fantazji.
architekt wnętrz
Opracowanie: Ron Frazier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak urządzić mieszkanie, aby było w nim dużo przestrzeni? Na co zwracać uwagę, co jest najbardziej ważne?

Faktycznie nie istnieje jedna, uniwersalna recepta na najlepsze wnętrze. Jest to sprawa indywidualna, zależy w rzeczywistości od upodobań, gustu lub wymagań domowników. Na szczęście są zasady ogólne, jakich zastosowanie może niezwykle pomóc.
ogrodzenia pełne
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie danych z: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Czym ogrodzić teren pod budowę domu

Przy stawianiu ogrodzenia ważne jest to, w jakim miejscu postawiliśmy dom.


Czym ogrodzić teren pod budowę domu

W mieście, działki są na ogół niewielkie, więc i odległości między domem a ogrodzeniem są niewielkie. Dlatego oprócz swej podstawowej funkcji płoty pełnią często inne zadania – chronią przed dobiegającym z ulicy hałasem, kurzem i brudem z sąsiadujących z nimi ulic. Czasami nawiązują stylem do stylistyki otoczenia. To najczęściej solidna podmurówka z tak samo solidnymi słupkami i przęsłami. Gdy dom przysunięty do ogrodzenia stanowi dobrą osłonę ogrodu przed hałasem dobiegającym z ulicy, to płot jest tylko składnikiem architektonicznym umownie wydzielającym granicę posesji. Częściej jednak ma za zadanie strzec otoczenia domu przed spojrzeniami przechodniów i zabezpieczać je przed wodą rozbryzgującą spod kół pojazdów.
kolekcja Paradyż
Opracowanie: Ceramika Paradyż
Na podstawie danych z: Ceramika Paradyż

Kilka zasad podczas wykończenia łazienki, jak odpowiednio kupić płytki na ściany i podłogi

Każdy, kto szukał już kiedyś poszukiwać płytek łazienkowych czy kuchennych bardzo dobrze wie, ile kłopotów będzie z wyborem. Kilkunastu producentów, kilkaset różnych motywów sprawiają, że podoba się praktycznie wszystko, a od pomysłów może się aż w głowie zakręcić. W takich warunkach trudno będzie się dokonywać wyborów, a że w końcu jednak coś trzeba będzie kupić, to warto znać parę potrzebnych przy tym porad. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby pomieszczenie traktować jako całość, czyli ważne będą nie tylko same płytki, ale także armaturę i meble.
tapeta
Opracowanie: Praktiker
Na podstawie danych z: PRAKTIKER

Fototapeta to nad wyraz dekoracyjny element, potrafiący zmienić wygląd w każdym pomieszczeniu.

Wyposażając wnętrza warto postawić na jeden przodujący akcent, który będzie powtarzał się w każdym pomieszczeniu. Takim akcentem może być kolor ścian, typ podłogi, ujednolicony styl obrazów, czy wykorzystanie tej samej fototapety. Zwłaszcza ta ostatnia jest Korzystnym rozwiązaniem i warto się nią bliżej zainteresować.
inteligentne instalacje
Opracowanie: Dushan Hanuska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Inteligentne instalacje elektryczne - rewelacyjny sposób na zagwarantowanie sobie komfortu, cieszący się coraz większą popularnością

Każda osoba chcąca zapewnić sobie komfortowe mieszkanie musi mieć na uwadze, jak dużo zalet zapewniają inteligentne instalacje, jakie znacznie uprzyjemniają poszczególne czynności, takie jak zasłanianie rolet, czy włączanie światła. Inteligentne wnętrza są bardzo popularne, ponieważ dają one niezwykła wygodę. Nie ulega wątpliwościom, że powinniśmy zadbać o to, aby nasze wnętrza gwarantowały nam komfort i wygodę, ponieważ spędzamy w nich niezwykle dużo czasu.
salon w nowoczesnym stylu
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stylowe urządzanie mieszkań i domów

Aranżując własne cztery kąty stajemy przed dylematem w którym stylu zaaranżować nasze wnętrza. Wybór jest spory i trzeba to przemyśleć biorąc pod uwagę nasz budżet i funkcjonalności naszego lokum. Coraz bardziej popularny jest oszczędny, futurystyczny styl. Coraz częściej odchodzi się w urządzaniu wnętrz od przeładowania meblami, wzorzystych tapet czy wielkich ozdobnych żyrandoli. Obecnie częściej ludzie decydują się na proste formy, niewiele mebli, jasne kolory, ewentualnie z kolorowymi akcentami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.