Projekty domów
Projekt nieruchomości
Opracowanie: Juhan Sonin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zawodowe biuro projektowe. Spójrz na prawdziwych profesjonalistów w swojej branży.

W Polsce odszukamy dużo biegłych biur projektowych, które zajmują się realizowaniem różnego rodzaju projektów, takich jak chociażby projekty obiektów komercyjnych, projekty domów jednorodzinnych bądź hoteli. Mało tego biura projektowe zajmują się współcześnie również projektowaniem wnętrz publicznych, wnętrz lokatorskich, apartamentowców bądź rozbudowy obiektów.
stropy
Opracowanie: zeevveez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetne aranżacje domów to projekty domów oszczędzających energię.

Energooszczędny dom to rozwiązanie dla tych, co gotowi są zainwestować na początek nieco więcej funduszy a potem cierpliwie oczekiwać, aż środki się zwrócą. Potem zaczną przynosić zyski. Prawda jest taka, iż dom energooszczędny to dom przyszłości.


Świetne aranżacje domów to projekty domów oszczędzających energię.

Jeżeli uwielbiasz oszczędzać, dom energooszczędny jest stworzony dla twojej rodziny.
salon w nowoczesnym stylu
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stylowe urządzanie mieszkań i domów

Aranżując własne cztery kąty stajemy przed dylematem w którym stylu zaaranżować nasze wnętrza. Wybór jest spory i trzeba to przemyśleć biorąc pod uwagę nasz budżet i funkcjonalności naszego lokum. Coraz bardziej popularny jest oszczędny, futurystyczny styl. Coraz częściej odchodzi się w urządzaniu wnętrz od przeładowania meblami, wzorzystych tapet czy wielkich ozdobnych żyrandoli. Obecnie częściej ludzie decydują się na proste formy, niewiele mebli, jasne kolory, ewentualnie z kolorowymi akcentami.
dom
Opracowanie: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wielu ludzi snuje plany o domku z ogrodem

Wiele osób marzy o domku z ogrodem, duża część z nich w pewnym momencie życia będzie chciała te pragnienia realizować. Jeżeli ktoś zdecyduje się na własny dom, to do wyboru ma dwie drogi. Pierwszą z nich jest zakup budynku już stojącego, albo świeżo postawionego, do wykończenia, albo starszego, w którym być może trzeba będzie zrobić sporo remontów i poprawek.
zbliżenie - dom
Opracowanie: ​ Diego Adan Rios
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gotowe szkice są często najlepsze

Pierwszym z etapów budowy domu jest wybór planu domu. Podjęcie właściwego wyboru da szansę cieszyć się nam pięknym budynkiem mieszkalnym na lata.
dom
Opracowanie: Doug Kerr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj dachu wybrać do nowego domu? Prezentujemy kilka wskazówek dla tych, którzy budują swój dom

Jeśli właśnie budujesz nowy dom, wówczas z pewnością rewelacyjnie zdajesz sobie sprawę z faktu, jak sporo pracy jeszcze przed Tobą. Stawianie nowego domu to z pewnością nie bułka z masłem, dlatego w każdym wypadku powinieneś poświęcić temu przedsięwzięciu niemalże wszystkie swoje siły - kiedy chcesz, aby Twój dom był perfekcyjny, wtedy musisz poświęcić na to naprawdę sporo czasu. Osobiste kontrolowanie wszystkich prac na pewno wyjdzie Ci tylko na dobre.
Przed Tobą na pewno dużo ważnych decyzji do podjęcia - jeśli chcesz, aby Twój dom został zbudowany dokładnie tak, jak sobie tego życzysz, wtedy musisz być w ciągłym kontakcie nie tylko z ekipą budowlaną, ale także z architektem, z którym będziesz uzgadniał najważniejsze sprawy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.