Mieszkania
Przykładowa konstrukcja stropu drewnianego
Opracowanie: Martin Pettitt
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Prace wykończeniowe w trakcie budowy budynku mieszkalnego.

Nie da się ukryć, że wybudowanie domu jest procesem składającym się z wielu etapów a także zajmującym wiele czasu. W ten sam sposób, nie wolno nie pamiętać o tym, że wszystko w trakcie powstawania domu musi być przypilnowane i nie może być mowy o jakichkolwiek pomyłkach, bo będzie to zbytnio istotna sprawa.
mieszkania od dewelopera
Opracowanie: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupujesz nieruchomość od dewelopera? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić się do nowego mieszkania, które zakupisz od dewelopera, pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Sęk w tym, by zminimalizować możliwe ryzyko.
miejsca
Opracowanie: 2 TOP
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakim miejscu najlepiej mieszkać? Czy Wrocław jest tego rodzaju miejscem?

W jakim miejscu najkorzystniej zamieszkać, jakie miejsce będzie dla nas najbardziej dopasowane? Te i podobne pytania pojawiają się przy okazji doboru mieszkania. Lecz nie ma takich okazji za wielu w okresie całego życia, to tym bardziej powinniśmy się nad tym zastanowić.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzanie domu bądź mieszkania – na jakie typy sprzętów warto postawić?

Takie pytanie zadają sobie osoby, które mają w planach remont mieszkania bądź budują dom. Ciężko odpowiedzieć na nie jednoznacznie, gdyż wiele zależy od tego, jak dużo pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na kupno płytek, wanny oraz drzwi. Jednym z najłatwiejszych sposobów połączenia ze sobą metali, a obecnie również tworzyw sztucznych jest ich spawanie. Sposobów spawania wskazać można przynajmniej kilka, stąd też używa się różnych rodzajów spawarek. Znajdują się wśród nich chociażby spawarki Magnum.
biuro
Opracowanie: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukiwanie swojego miejsca na ziemi

W większości wypadków w momencie podjęcia decyzji o wyfrunięciu z gniazdka rodzinnego należy zastanowić się dokąd pójdziemy. Reguł według których dopełniamy wyboru będzie tak duża liczba ilu ludzi. Najbardziej oczywiste są reguły mające związek z wymogami familii, sąsiedztwo szkoły czy parku bądź ulubionej kawiarni.
na placu budowy
Opracowanie: Sludge G
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować się do budowy lub renowacji domu

Ekologiczna świadomość dotarła także na budowę. Budujemy ekologicznie, to znaczy energooszczędnie. Mury stworzone są tak, aby budynek marnował jak najmniej ciepła. Nie jest to jedynie sprawa ekologii. Ważna jest również gospodarność. Wiadomo iż zapewnienie komfortu cieplnego może nas niemało kosztować jeżeli niefachowo skonstruujemy mury i ciepło będzie nam z domku uciekać.
dom - odbitka
Opracowanie: Erika Augusto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Decyzja zmierzająca do własnego budynku mieszkalnego

Coraz więcej osób lubi mieszkanie w domu. Zapewnia to wrażenie wygody oraz jest bardziej intymne niż mieszkanie w bloku. Często jedynym problem są koszty.
nieruchomości
Opracowanie: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wynajmowanie swojego mieszkania - warto wybrać się na fachową firmę zarządzającą nieruchomościami

Jeśli masz nowe mieszkanie, bez wątpliwości można przeznaczyć je na wynajem. Jest to fantastyczny pomysł na dorobienie sobie do niedużej wypłaty. Żeby nie musieć widywać się z najemcami, warto skorzystać z propozycji firmy, która trudni się zarządzaniem lokalami.
przykładowa aranżacja salonu
Opracowanie: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować swój salon?

Gdy urządzałem swój salon - a było to z sześć lat temu, najzwyczajniej najzupełniej nie miałem pojęcia na wszelkie kwestie dotyczące urządzania wnętrz. I dlatego w sumie mój salon nie prezentował się elegancko. Dobrze, iż jednakże się przebudziłem i pewnego dnia nareszcie postanowiłem zrobić solidny remont we własnym domu - no konkretniej w salonie. W zasadzie to fakty są takie, że początkowo rozpocząłem trochę bardziej chodzić po Sieci. Natrafiłem na ciekawy portal z projektami wnętrz, który wiele mi dał.
mieszkanie w gdańsku
Opracowanie: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co ciekawego może zaproponować Gdańsk swoim gościom, jak najlepiej wynająć w nim mieszkanie.

Jednym z największych miejscowości na naszym wybrzeżu jest Gdańsk, jest także miastem z bardzo bogata, kilkusetletnią przeszłością. Doskonale mogą o tym zaświadczyć wspaniałe zabytki, jakie są bardzo chętnie zwiedzane i oglądane przez odwiedzających to miasto turystów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.