Mieszkania
powiększenie - przemysł
Opracowanie: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poważna decyzja o wyborze swojego mieszkania - W jaki sposób podjąć ją właściwie?

Kupno swojego M to niezwykle poważna decyzja, jakiej skutki będziemy ponosić poprzez wiele następnych dawna. Mowa między innymi o kosztach kredytu, bo bezsprzecznie większość osób plany o swoim mieszkaniu może spełnić tylko przy jego udziale. Odsprzedaż nieruchomości nie jest również zarówno prostą jak odsprzedaż samochodu, zatem musimy się liczyć z tym, że niepotrzebny błąd potrafi się okazać niezwykle drogi.
ogrodzenia sprzedaż
Opracowanie: Maciej Kasprzyk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budujesz własny dom? Zadbaj o najtańsze produkty

Wiele ludzi w dzisiejszych realiach jak najszybciej próbuje się usamodzielnić. Wyjeżdżamy do większych miast na studia, pozostając już w nich na zawsze, zakładając tam rodzinę. Lecz przeważnie w tym przypadku do pełni szczęścia brakuje nam własnego lokum.
Warszawa
Opracowanie: Artur Malinowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy ciekawią nas być może nowe mieszkania na warszawskiej Pradze?

Zakup domu powinniśmy zacząć od przeanalizowania właściwej dla nas lokalizacji. Tak abyśmy mieli stamtąd łatwy dojazd do roboty, żebyśmy wszędzie posiadali niedaleko, ale również by właściwie nam się tam wypoczywało. Dlatego warto odpowiednio sprawdzić wszystkie ewentualności.
Molo w Gdańsku
Na podstawie danych z: pixabay

Nabywamy mieszkania nad Morzem Bałtyckim

Jest wiele pięknych miejsc w Polsce, gdzie możemy chcieć zamieszkać. Na sto procent jednym z niezmiernie atrakcyjnych jest Trójmiasto. To super połączenie nowoczesności z cudownymi okolicznościami przyrody. Dlatego też sporo osób ma ochotę zamieszkać nad morzem. Deweloperzy wiedzą jak duże jest zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe między innymi w Gdańsku, stale poszukują nowych terenów do swych inwestycji.
zielony człowieczek z domem
Na podstawie danych z: flickr.com

Dlaczego w toku szukania mieszkania warto skorzystać z usług biur nieruchomości?

Wyszukiwanie nowego mieszkania wymaga poświęcenia wielu czasu, nie jest to sprawa taka prosta, szczególnie, że na rynku nieruchomości możemy dziś znaleźć istotnie wiele ciekawych i fascynujących ofert. Nie zawsze jednak wiemy, na jaką ofertę się zdecydować czy też która będzie dla nas najbardziej ciekawa.
Wnętrze kuchni
Opracowanie: vicki moore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób majętni inwestorzy szukają mieszkań dla siebie i swojej rodziny

Ludzie zamożni, zaliczający się do elit, są w stanie prowadzić życie opływające w luksusy. A samo majątek wyraża się w rzeczach, a nawet w drobnostkach (srebrny zegarek, perłowa biżuteria), które posiada konkretna kobieta. Wyznacznikiem nie dla wszystkich osiągalnych dochodów są także dobrej firmy samochody oraz wysokiej jakości sprzęt komunikacyjny, np. telefon komórkowy najnowszej generacji.
drzwi w domu
Opracowanie: Ben Heinrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawowe wiadomości o drzwiach używanych w naszych mieszkaniach i domach, główne ich rodzaje

Chyba większość z nas na pewno potwierdzi, że bez drzwi ciężko by się żyło. Być może w tropikach, gdzie nie będzie chłodnych zim można by było sobie dać bez nich radę, lecz w Polsce jest to raczej niemożliwe. Zewnętrzne drzwi, instalowane w wejściu do mieszkania czy domu mają podwójne zadanie. Po pierwsze ochraniają dobytek przed wejściem do środka niepowołanych gości. Niestety w dalszym ciągu problem kradzieży jest dość duży, i pozostawienie wszystkiego bez zabezpieczeń to proszenie się wprost o jego stratę.
Opracowanie: Times Square Public Relations

W trakcie oglądania naszego mieszkania trzeba zwracać szczególną uwagę na parę kwestii

Odbiór mieszkania od agencji deweloperskiej jest jedną z ostatnich czynności, które musimy wykonać, aby móc zamieszkać w swoim własnym domu. Fachowcy od rynku nieruchomości twierdzą, że tej czynności nie można przeprowadzać chaotycznie. Warto to zrobić z rozwagą, ażeby nie popełnić jakichkolwiek błędów. Jeśli deweloper próbuje na nas wymusić przyśpieszenie odbioru, nie trzeba tego brać pod uwagę i wszystko robić swym tempem. W Internecie nie brak porad, na temat jak dobrze dokonać odbioru swego mieszkania.
Instalacje ppoż
Opracowanie: Holmes Palacios
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie najodpowiedniej zakupić mieszkanko w Warszawie?

W cenie 300 000 złotych nie odnajdziemy za dużego mieszkanka w centralnych dzielnicach stolicy. Taka suma starczy na trzydziestokilkumetrowe mieszkanko. W Śródmieściu dostaniemy za tą cenę tylko większe studio, jednak w obrębach z nim sąsiadujących, na Woli a także Mokotowie doszukamy się już niedużej dwójki.
zobacz
Opracowanie: Bill Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odbiór upragnionego mieszkania, czyli w jaki sposób zrobić to fachowo oraz uniknąć ewentualnych kłopotów na przyszłość

Odbiór stanu surowego i odbiór techniczny to niezmiernie ważne momenty dla osób, które zakupiły własne cztery cztery. Jeżeli nie znamy się najlepiej na budowlance, zlećmy to odpowiedzialne zadanie specjalistom. Natychmiastowo odnajdą wszelkie ewentualne usterki oraz uchronią nas przed niepotrzebnymi kłopotami oraz kosztami.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.